Pokectextový editor s malováním

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
yettivufo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei
Tablet: Yarvik 9,7"

textový editor s malováním

Příspěvek od yettivufo » sob 06. říj 2012 13:16:14

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nezná nějaký textový editor pro android, který v sobě podporuje i něco jako jednoduché malování. Potřebuji totiž do dokumentu obrázek nejen vložit (jako umí třeba QuickOffice), ale občas i nějaký namalovat(diagram, poznámku, náčrt). Píšu si totiž ve škole zápisky na tablet, ale potřebuji si do textu občas i domalovat věci z tabule. Moc děkuji za radu.

iiic
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G6
Twitter: iiic
Tablet: tf201 - Asus Eee Pad Transformer Prime
Rom: CyanogenMod
Kontaktovat uživatele:

Re: textový editor s malováním

Příspěvek od iiic » ned 07. říj 2012 13:22:55

Asus na to dává SuperNote, ale nikde v Play to není, což je blbý
Dá se ještě použít Quill ( https://play.google.com/store/apps/deta ... rite.Quill ) ale pokud vím, nepodporuje hardwarovou klávesnici.

Born2B
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Re: textový editor s malováním

Příspěvek od Born2B » pon 15. říj 2012 21:12:03

Používám Asus Transformer 101. Sháním něco podobného. Požadavků není mnoho - podpora hardwarové klávesnice, možnost náčrtků prstem nebo stylusem, export do PDF či jiného běžného formátu. Výhodou by bylo intuitivní ovládání bez nutnosti se zbytečně přepínat apod.

Částečně nabízím odpověď na otázku výše.
yettivufo píše:Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nezná nějaký textový editor pro android, který v sobě podporuje i něco jako jednoduché malování. Potřebuji totiž do dokumentu obrázek nejen vložit (jako umí třeba QuickOffice), ale občas i nějaký namalovat(diagram, poznámku, náčrt). Píšu si totiž ve škole zápisky na tablet, ale potřebuji si do textu občas i domalovat věci z tabule. Moc děkuji za radu.
Zatím jsem zkoušel Supernote (nepodporuje export do pdf), Freenote (splňuje víceméně vše, co žádám, ale interface mi přijde poměrně nepřehledný a export do pdf ořezává stránky, takže je to dost nevyzpytatelné) a Phatpad (který jsem ale neměl čas moc vyzkoušet, protože po restartu už mi TRIAL verze nefungovala)

Nejlepší řešení, které jsem momentálně nalezl, je nainstalovat Freenote a používat k zápiskům Polaris Office, který je předinstalovaný na TF101. Poté se v Polarisu dá "vložit obrázek" vybere se Freenote, člověk si nakreslí, co potřebuje a onen obrázek se sám vloží do Polarisu. Nicméně text se pak těžko formátuje - nelze nastavit obtékání nebo něco podobného, takže je to takové polovičaté řešení.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“