PokecHTC Desire X vs. Orange Santa Barbara

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pcjaster
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Orange Boston
Rom: Cyanogen mod 7.1

HTC Desire X vs. Orange Santa Barbara

Příspěvek od pcjaster » čtv 08. lis 2012 23:19:02

Potrebujem radu budem brat novy mobil od orange a neviem si vybrat medzi htc desire X alebo Orange Santa Barbara (ZTE Grand IX IN) pls poradte
A este jedna otazka: pojdu vsetky aplikacie na procesore intel ? v orange santa barbara ? nebude problem s kompatibilitou ?

endoskop
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Rom: 4.2.2 + root
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire X vs. Orange Santa Barbara

Příspěvek od endoskop » pát 09. lis 2012 12:24:26

Bral by som desire x.
Staršie mobily -> Android: LG P970 Optimus Black (11/2011) -> Samsung Galaxy Nexus (12/2012)

JakubJ
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI2S

Příspěvek od JakubJ » pát 09. lis 2012 12:55:25

Taky už posledních pár týdnů plánuju koupit ZTE Grand X In...bohužel ačkoliv je už v Rakousku, Slovensku a Polsku, tak se mi nedaří sehnat žádné recenze, které by se týkaly kompatibility...buď hledám špatně a nebo si ten mobil moc lidí zatím nekoupilo.

Jediné co jsem našel byly recenze na starší ZTE (San Deigo), který jel taky s Intel CPU...tam ty výsledky (co se kompatibility týče) nebyly úplně nejlepší - sem tam nejela nějaká hra. Na druhou stranu drtivá většina aplikací jela v pohodě. Každopádně od vydání Diega už taky uběhl nějaký ten pátek a sem tam čtu, že aktualizace různejch aplikací už v sobě zahrnujou i kompatibilitu pro tyhle mobily.

Pokud by se ti podařilo najít nějakej článek, hoď sem prosím link :)

Autor tohoto vlákna
pcjaster
Nové Androidě

Příspěvek od pcjaster » pát 09. lis 2012 15:40:40

endoskop píše:Bral by som desire x.
Dôvod ?

Autor tohoto vlákna
pcjaster
Nové Androidě

Příspěvek od pcjaster » pát 09. lis 2012 15:41:37

JakubJ píše:Taky už posledních pár týdnů plánuju koupit ZTE Grand X In...bohužel ačkoliv je už v Rakousku, Slovensku a Polsku, tak se mi nedaří sehnat žádné recenze, které by se týkaly kompatibility...buď hledám špatně a nebo si ten mobil moc lidí zatím nekoupilo.

Jediné co jsem našel byly recenze na starší ZTE (San Deigo), který jel taky s Intel CPU...tam ty výsledky (co se kompatibility týče) nebyly úplně nejlepší - sem tam nejela nějaká hra. Na druhou stranu drtivá většina aplikací jela v pohodě. Každopádně od vydání Diega už taky uběhl nějaký ten pátek a sem tam čtu, že aktualizace různejch aplikací už v sobě zahrnujou i kompatibilitu pro tyhle mobily.

Pokud by se ti podařilo najít nějakej článek, hoď sem prosím link :)
Tak ja som hladal tiez a nic som nenasiel tak preto tu pisem.

endoskop
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Rom: 4.2.2 + root
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od endoskop » pát 09. lis 2012 19:50:28

Pozrel som na to zte a tiež nevyzerá zle. Trochu som ho podcenil, alebo je to zaujatostou :D. Každopádne ponúka lepšiu výbavu ako desire. S tou kontabilitou poradiť neviem.

http://www.mobilmania.azet.sk/clanky/te ... fault.aspx
Staršie mobily -> Android: LG P970 Optimus Black (11/2011) -> Samsung Galaxy Nexus (12/2012)

JakubJ
Stálý androiďák

Příspěvek od JakubJ » ned 11. lis 2012 16:01:24

Tak jsem se ptal na kompatibilitu na polských stránkách, kde to nějakej kluk testoval a odpověděl mi tohle:

Hi, so far I don't have any problems with apps, I can install all and can run it. Sometimes there are some memory related errors during installation, because of small internal SD. But CPU doesn't cause any problems. But I'm still testing it, so maybe i will find something incompatible, finally :)

Takže já osobně asi do Grand X In půjdu. Je tam sice asi dost malá šance, že budou vznikat nějaký custom ROMky, ale s androidem 4.0.4 se to myslim dá zvládnout.

Autor tohoto vlákna
pcjaster
Nové Androidě

Příspěvek od pcjaster » pon 12. lis 2012 10:16:36

JakubJ píše:Tak jsem se ptal na kompatibilitu na polských stránkách, kde to nějakej kluk testoval a odpověděl mi tohle:

Hi, so far I don't have any problems with apps, I can install all and can run it. Sometimes there are some memory related errors during installation, because of small internal SD. But CPU doesn't cause any problems. But I'm still testing it, so maybe i will find something incompatible, finally :)

Takže já osobně asi do Grand X In půjdu. Je tam sice asi dost malá šance, že budou vznikat nějaký custom ROMky, ale s androidem 4.0.4 se to myslim dá zvládnout.
ale napr ja som mal tiez orange boston a kolko custom romky boli spravne nanho

JakubJ
Stálý androiďák

Příspěvek od JakubJ » pon 12. lis 2012 15:04:35

Pokud budou custom ROMky, tak budu jenom rád :). Já jsem jen nevěděl, jestli to u mobilu s Intel procesorem nějak půjde.
Ještě řešim nějaký drobnosti s tim člověkem na polskejch stránkách ohledně té kompatibility, ale jinak už jsem připraven to nejspíš tenhle týden objednat.

Autor tohoto vlákna
pcjaster
Nové Androidě

Příspěvek od pcjaster » pon 12. lis 2012 15:58:10

tak ked budes nieco nove vediet tak pls napis tu :)
Naposledy upravil(a) radegast dne úte 13. lis 2012 6:17:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!

JakubJ
Stálý androiďák

Příspěvek od JakubJ » pon 12. lis 2012 19:15:11

"A few more games that you can't install: Horn, The Dark Knight Rises, Zombiewood, BackStab, Brothers In Arms 2, Galaxy on Fire 2 HD, N.O.V.A. 2, N.O.V.A. 3, Modern Combat 3: Fallen Nation, The Adventures of Tintin, Order & Chaos Online, Dungeon Hunter 3, Real Football 2012.
Mostly Gameloft."

Zdá se, že hry od některejch developeru asi nepojedou. Koukal jsem na web, že Intel nabízí přímo svoje vlastní SDKčko pro vývoj, kde je možná pár věcí jinak.
Zkusim vyzvědět víc informací.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“