PokecSamsung Galaxy Pocket problém s rootem

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Seafis
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Pocket GT-S5300

Samsung Galaxy Pocket problém s rootem

Příspěvek od Seafis » stř 26. pro 2012 10:38:11

Dobrý den,zkoušel jsem rootnout Galaxy Pocket podle návodu http://www.androidust.com/root-samsung- ... ple-steps/ ale když dám do SD karty update.zip,při rootu ho nemůžu najít,co jsem koukal tak s tím má problém víc lidí,ale pořád nevím jak na to.

Děkuji předem za odpovědi.

martinozo
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: sonyericson Xperia X10 mini pro

Re: Samsung Galaxy Pocket problém s rootem

Příspěvek od martinozo » pon 31. bře 2014 9:39:18

Zdravím včera se mi povedlo tohle Do SAMSUNGU GT-S5300 ANDROID 2.3.6 na ANDROID 4.1.1 tady stáhnot zazipovaný soubor http://getwapi.com/down/view/zip/0rUGa- ... ocket.html stáhnout program Super One Clik odemknout telefon neboli udělat root zazipovaný balíček zkopírovat do vnizřní paměti telefonu vypnout telefon a kombinací tlačítek Volume nahoru Home a Power které se drží najednou se spustí tzv.recovery menu telefonu-V něm se najede na delete data pomocí tlačítek volume a potvrdí pomocí tlačítka Home pak se najede na Install SD card vybere se zazipovaný soubor a spustí instalace balíček obsahuje i karnel není třeba nic jiného dělat nebo instalovat.Nový software nabíhá trochu déle než púvodní ale funguje příjemně rychleji jediné co se musí tak nastavit si češtinu ale není podpořeno úplně vše česky ale hlavní menu a základní ovládání ano :yes: :yes:

martinozo
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: sonyericson Xperia X10 mini pro

Re: Samsung Galaxy Pocket problém s rootem

Příspěvek od martinozo » pon 31. bře 2014 9:42:19

Update zip a podobné balíčky se kopírují do interní paměti telefonu ne do externí paměti proto to telefon nemohl najít v root menu do externí paměti nevidí,,,,,,,, :ugeek:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“