PokecSamsung,HTC,Huawei,LG,Atd. - Korea,Čína,Taiwan = Jeden pytel

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
maxfli
Moderátor
Reputace: 58
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY S8PLUS G955F RENOVATE ICE ROM

Samsung,HTC,Huawei,LG,Atd. - Korea,Čína,Taiwan = Jeden pytel

Příspěvek od maxfli » čtv 27. pro 2012 19:08:48

Malé psaní k zamyšlení

Dosti mně v dnešní době zaráží názory jednotlivců mobilních zařízení......
.........ten vlastní jakýsi výrobek,který má dosti velký okruh příznivců a velmi rozšířené jméno.
Ihned si vytvoří pomyslnou hlášku, že jejich výrobek je ten nej a bez sebemenšího přemýšlení urážejí a napadají výrobky jiných zvučných jmen.

Kam tímto mířím: Uvedu příklady

Nechápu, jak může uživatel a vlastník zařízení se značkou např. Samsung, bezhlavě a nerozvážně napadat a urážet uživatele a vlastníka zařízení např. se značkou Huawei-"co je to za Čínský šmejd"
Ano, je to tak !
Dnešní dav konzumentů se řídí pouze procentualitou produkce značek a výrobků, ale ve finále vlastně vůbec netuší, že i ten jejich Samsung byl vyroben v jakési továrně,
která leží v oblasti, kde 99,9% národnosti je Asijského původu.Tak proč ty neuvážené pošťuchy formou - čínské šmejdy atd.
-----------------------------------------------------------
Vy, kteří máte podobné poruchy projevu a nemáte vůbec ponětí o tom, kdo vyrobil Váš zakoupený výrobek, přečtěte si nejprve něco málo (např.Wikipedia) o výrobci Vašeho zařízení, odkud pochází, jak dlouho působí na světovém trhu atd a teprve poté, dle pravdivých údajů si obhajujte svou značku výrobku.
----------------------------------------------------------

1.Samsung,Htc,Huawei,LG,ZTE ------- Všechny tyto značky vyrábějí Asiati a ano, hážu je do jednoho pytle.
2.Dnešní výrobky dosahují vynikajích kvalit a i tito výrobci musejí dodržovat určité standardy kvality.
3.Nehleďte proto pouze a jen na značku výrobku, ale řiďte se dle názorů a zkušeností uživatelů jednotlivých typů zařízení.
4.Vždy se bohužel objeví zmetek výrobku, tak jako v každém odvětví.S tím ale není v dnešní době problém bojovat.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) maxfli dne čtv 10. led 2013 16:31:43, celkem upraveno 1 x.

NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU

pavel.gajdo
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 5
Tablet: Nexus 7

Re: Samsung,HTC,Huawei,LG,Atd. - Korea,Čína,Taiwan = Jeden p

Příspěvek od pavel.gajdo » čtv 27. pro 2012 22:59:19

Zdravím, si rasista :D Néééé máš pravdu, stejně se vše vyrábí v číně, takže je jedno jestli máš Samsung,LG,Huawei nebo ZTE. Souhlásím s tebou. :yes:
nějaký Philips>Sony Ericsson K300i(ukraden)>LG KP270?>Sony Ericsson K750i>Sony Ericsson K300i>Nokia N73>Samsung Galaxy Y>Apple iPhone 5

Autor tohoto vlákna
maxfli
Moderátor

Příspěvek od maxfli » čtv 27. pro 2012 23:21:53

Rasista vůůůbec, ba naopak, Asiati prostě a jednoduše jsou již na špičce ledovce a já to toleruji.
Je mi jedno kdo to vyrobil a jak se výrobek jmenuje, důležité pro mně je kvalita, spolehlivost a dlouhá trvanlivost, nic víc nepotřebuji.
Každému se líbí a preferuje něco jiné a to oceňuji, ale když někdo začne odsuzovat to ostatní, tak to už je špatně.Aspoň já to tak vidím.

pavel.gajdo
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 5
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od pavel.gajdo » pát 28. pro 2012 9:19:17

No, nejhorší je to, že ve škole máme kluka s iPhone 4s a směje se nám, že máme korejce (Samsungy), přesto že i jeho milované jablíčko se vyrábí v Číně. To mně vždycky dostane :D
nějaký Philips>Sony Ericsson K300i(ukraden)>LG KP270?>Sony Ericsson K750i>Sony Ericsson K300i>Nokia N73>Samsung Galaxy Y>Apple iPhone 5

Tony321
Robot
Typ mobilu / ROM: HTC One A9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » pát 28. pro 2012 14:45:02

no práveže Huawei a Samsung by som v oblasti populárnosti nehádzal do jednoho vreca.
Nechápu, jak může uživatel a vlastník zařízení se značkou např. Samsung, bezhlavě a nerozvážně napadat a urážet uživatele a vlastníka zařízení např. se značkou Huawei.
Tým chceš povedať, že teba niekto uráža kvôli tomu, že máš Huawei, snáď uráža tvoje zariadenie.
Zapamätaj si, že najlepší mobil na svete je ten ktorý si vybereš, poprípade značka ktorú si vybereš. Tieto urážky sú aj medzi užívateľmi iných OS zariadení. A už pred kúpou si si mal uvedomiť, že Huawei nie je mobil na machrovanie, nato sú tu iPhony, Galaxy S3 a One X. Taktiež Huawei sa nebere ako high-end výrobca pretože globálne ešte oficiálne nepredáva ani ten ich Ascend D Quad, ktorý mal útočiť cenou ešte v polovici roka na vyššie uvedené zariadenia.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9

Autor tohoto vlákna
maxfli
Moderátor

Příspěvek od maxfli » čtv 10. led 2013 16:38:09

A už pred kúpou si si mal uvedomiť, že Huawei nie je mobil na machrovanie, nato sú tu iPhony, Galaxy S3 a One X. Taktiež Huawei sa nebere ako high-end výrobca pretože globálne ešte oficiálne nepredáva ani ten ich Ascend D Quad, ktorý mal útočiť cenou ešte v polovici roka na vyššie uvedené zariadenia.
A věř tomu, že brzy tomu tak bude, jak na machrování, tak High-End.

Vlatním již třetí mobil od huawei a nemůžu si je vynachválit-můj osobní názor.
Momentálně vlatním viz.podpis P1čku a ještě se mi nestalo, aby se kdokoliv nepozastavil např.nad tloušťkou telefonu.O hardware a SuperAmoled ani nemluvě. ;)

Tony321
Robot
Typ mobilu / ROM: HTC One A9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » čtv 10. led 2013 17:12:49

Samoledom by som sa nechválil, dnes sú oveľa lepšie displeje a Huawei na to nemá sa presadiť v Európe, keďže tu nepredáva ani svoj high-end Ascend D Quad a nový Ascend D2 neočakávam, že tu bude tak skoro. Ich najlepší mobil je momentálne v Európe a možno aj v Amerike ten tvoj P1 a ten nemá šancu ani proti starším S3 a One X. A nikdy to nebude mobil na machrovanie, kým neskrachuje Apple alebo Samsung.
A ešte niečo, vlastnil si nejakú novinku v minulom roku od konkurencie alebo si aspoň vyskúšal??
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9

CzechJoker
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: iPhone 4S
Tablet: iPad 2
Rom: Nejsem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CzechJoker » čtv 10. led 2013 19:46:06

Já myslím, že jsi to dobře napsal. Pokud se někdo na někoho vytahuje jenom proto, že má "podle svého názoru" lepší mobil (auto, mixér, televizi, kardiostimulátor, endoprotézu, hifi, cokoliv), tak je to hňup. Za člověka by mělo hovořit to, jaký je a co umí a ne to, co si koupil.
U takhle spotřební věci, jako je mobilní telefon, je to většinou věc osobní preference a nákupní možnosti. Preference vychází jednak z potřeby a pak hlavně z must-have pocitu. Nákupní možnost je jednak dána ekonomickými možnostmi a pok také nabídkou na trhu (zkuste dnes koupit "hloupý" mobil vyšší třídy - neexistuje). Pro mě jako obchodníka je samozřejmě vytváření must-have pocitu klíčové, bez něj by si lidé nekupovali ani iPhone, ani Galaxy S a spokojili by se s levnějším přístrojem. (Nemluvím o požadavku na specifické aplikace, tam se bohužel výběr velmi omezuje např. na jedinou platformu.)
Je to ovoce toho, jak je dnes vše postavené na marketingu, PR, opinionleaderech a budování sympatií ke značce? Bohužel vím, že to není věc, která by se napravila s rostoucím věkem...
iPhone 4S + iPad 2
dříve: Sony Xperia Go (používám jako AP v SK), LG Optimus One, HTC Tattoo

Zdenecek5
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D Stock
Tablet: Samsung Note 10.1 Android Revolution 7HD

Příspěvek od Zdenecek5 » čtv 10. led 2013 23:36:16

Tak vytahovat se mobilem nebo nějakou jinou věcí se můžou jenom hlupáci. Když už tak bychom se měli chlubit tím co umíme a co jsme dokázali a ne tím co vlastníme. :roll: I když pravda že realita je jiná...
Pokud si ale někdo koupí Hauwei a myslí si že se tím pochlubí a pak se diví, že mu to neprojde tak :lol: K tomu abyste se pochlubili nestačí jen dobrý přístroj ale patří k tomu i ta značka a nějaká čínská slátanina asi nikdy nebude působit moc vznešeně. Asi by si nikdo nekoupil kabelku za xx tisíc s čínskými znaky i kdyby byla stejná a levnější než ta s nápis Louis vuiton.
Něco jiného je občasné pošťuchování, samozřejmě že si vás jablíčkář bude za některé věci dobírat, ale pokud jste trochu kreativní, tak vás taky napadne x důvodů za které se mu můžete vysmát :)
Ale u těch čínských značek je to to samé stále, uvedou pár modelů s dobrou cenovkou a za chvíli se cenou zařadí po bok zavedených výrobců. Navíc šetří tam kde to není tak viditelné na papíře. Jak audio výstupem, tak aktualizacemi, foťákem, materiály atd. Ani tvůj P1 není v poměru cena/výkon nějak extra vyčnívající.
Navíc je podstatný rozdíl mezi někým kdo vyrábí v číně a ryze čínskou firmou. Myslíte že v číně budou takto velké firmy pracovat bez velkého vlivu státu? Asi ne. Takže předpokládám různé backdoory atd, které mimochodem byli třeba v modemech od huawei.
Pro mě nákup těchto značek postrádá smysl, ušetřil bych maximálně tisícovku a pak bych stejně později zjistil že to ošidili jinde. Myslím, že jsem i v poli zavedených značek koupil výrobky s dobrým poměrem cena/výkon.
Já proti tomu v zásadě nic nemám, ale na druhou stranu i vlastnící různých ZTE a hauweiů jsou občas v diskuzích a píšou příspěvky ala proč jsi si kupoval to a to když já mám za tak skvělou cenu číňana a vlastně to umí to samé.
Komu se to líbí ať si to koupí ale ať to necpe ostatním.
Měli bychom se vzájemně respektovat a každému se holt líbí něco jiného a ty diskuze okolo toho jsou vlastně zbytečné ;)

wondra2
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: JY - G3

Příspěvek od wondra2 » sob 12. led 2013 12:25:57

Není nic zábavnějšího než jablíčkařovi podstrčit pod nos čínu za 4,000 která je ve všem lepší než jeho milované i :D

houmik
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC One S

Příspěvek od houmik » sob 12. led 2013 18:46:59

Zdenecek5: Souhlasim.

wondra: Co je na tom zabavneho? :)

Kdyz na to ma penize a chce je za ten telefon utratit, at je utrati. Nechapu tohle handrkovani. Ja funguju uz 5 let s MacBookem a nikdy bych jiny pocitac nechtel, i kdyz tvuj Asus bude "lepsi". ;) Tak a ted mi muzes podrstrcit tvoji masinu a citit se jako vitez. By me zajimalo, kolik takovym lidem je, co tady pisou takovy prispevky.

Radsi jablickarovi podstrc to, kde uz si vsude byl, kde vsude po svete mas pratele, co si sam dokazal atd.
HTC One S - spokojenost
SGS 3 - nespokojenost

Odpovědět

Zpět na „Pokec“