PokecTrollthread

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ...

Trollthread

Příspěvek od Mappleton » úte 08. led 2013 21:39:18

Zajímalo by mě co vám vadí na androidu? Mě začínají strašně vadit virtuální tlačítka na displeji a začíná mě štvát, že je těch smartphonů s tlačítky čím dál míň. Jak to máte vy?

iPhone 5 16GB Black JB 6.1
HTC one S

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 62
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ / G975FXXS9DTI8

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od -Pavel- » úte 08. led 2013 21:41:48

Když něco zakoupím, naučím se pracovat s tím co jsem zakoupil. Nemám nic, na co bych si stěžoval. :smile:
Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXS9DTI8) Říjen - Spigen Case Liquid Air Matte Black
QuadCore i5-8300H 4.00GHz / Kingston 32GB DDR4 / GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB / WD HDD 750GB

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 08. led 2013 21:57:37

No, já jsem si na dotykovou klavesnici nezvyknul za dva roky, co mám androida a při každém psaní textu nadávam tomu nejmenovanému pitomcovi (S.J.), který vymyslel tu kravinu psaní na displeji. Výrobci počítačů, telefonů a všech kancelářských zařízení se desítky let snažili vypiplat co nejkvalitnější mechanické klávesnice a pak přijde nějaký vůl, který rozhodne, že telefon ani počítač vlastně pořádnou klávesnici nepotřebuje a celé roky vývoje a zkušeností poslal do hájem. Od té doby všichni místo dobrého pocitu při psaní několika prsty na mechanické klávesnici musíme jedním prstem dloubat jak "datel do ho*na" a terfovat se na rovné ploše bez mechanické odezvy do obrázků neexistujících kláves na displeji. Sorry, ale s psaním na normální klávesnici se to nedá srovnat.

P.S. na každém řádku jsem musel opravovat minimálně dva překlepy :)

P.S.2 na prohlížení internetu a vůbec pohyb v grafice fajn, ale na psaní se to ani nepřibližuje třeba mé historické Nokii 6150 :lol:
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » úte 08. led 2013 22:02:11

Ona ta klávesnice je (bohužel) o něčem jiným než jakákoliv alternativní klávesnice pro android.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » úte 08. led 2013 22:23:01

Ja teda musim rict, ze pisu na SW klavesnici rychleji nez na mechanicke qwerty (u telefonu). Kazdopadne souhlasim s prvnim postem ty SW tlacitka me neskutecne stvou. Vcelku to ted poresil Huawei u tech dvou novych telefonu. Ackoliv je tam dal tak udelal takou featurku, ze se daji schovat manualne coz me osobne se libi :)
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » stř 09. led 2013 10:21:07

SW klávesnici u telefonu beru jako nutné zlo, na které jsem si zvykl. Pořád je mi milejší SW klávesnice, než polovina plochy telefonu zabraná HW klávesnicí (vysouvací klávesnice mne taky nijak nenadchla). PC bych ale bez klasické HW klávesnice nechtěl ani z nic. :-)

Co bych spíš změnil je možnost instalace apps (VŠECH apps) na kartu a to včetně všech dat (a hlavně možnost si vybrat na jakou kartu). S tím se pojí další věc, která mě neskutečně irituje, a to je označení interní uživatelské paměti jako SD karta. Ale mám dojem, že to není ani tak záležitost androida jako spíš výrobců (viz Samsung, že..).
Jako to, že výrobce za mne rozhodl, že víc jak 16 GB (11,6 dostupných) uživatelské paměti nepotřebuji, takže mi model s vyšší kapacitou ani nenabídne, bych ještě překousl, ale to, že tu paměť označí jako SD kartu, takže si potom všechny aplikace stahují data do té interní paměti, místo na skutečnou SD kartu, to mě opravdu (s dovolením) sere. Vím, že jde zásahem do systému ty paměti prohodit, ale sakra proč?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

michal.siman
Androiďák!

Příspěvek od michal.siman » stř 09. led 2013 10:36:00

Ja bych na Androidu nic nemenil. Vyhovuje me vse tak jak je. Pokud se bavime o OS a ne o konkretnim HW jako netreti zde - to nema smysl. Nicmene, co bych do cisteho OS Android pridal, tak to je ukladani sms zprav do gmailu a prace s nimi ve webovem prohlizci. Nechapu proc to tak uz davno neni, proc to musim resit softwarem tretich stran.

No a za dalsi bych poresil nejakou jednotnou slozku backup pro vsechny aplikace, pripadne s moznosti synchra do cloudu. Proste abych mohl v pripade potreby zazalohovat jednu slozku a tu pak zase v pripade potreby obnovit a byli tam zalohy vsech aplikaci. Ted si to kazdej masti jak se mu zlibi a to me strasne stve.

To jsou asi jedine dve veci ktere bych ocenil na Android OS.

PS: Jeste me napada podpora prace se dvema SIM kartama, tu si taky kazdy implementuje jak se mu zachce. No ale tech dvojSIM telefonu tu zas tolik nemame (v evrope, cina nezna jednosim :-)).

PS2: Nereste klavesnici ani pamet, to je vec HW ne OS!!!
Zařízení: vždycky něco jiného (téměř vždy čína)

michal.siman
Androiďák!

Příspěvek od michal.siman » stř 09. led 2013 10:43:09

JackalJackal píše:Když něco zakoupím, naučím se pracovat s tím co jsem zakoupil. Nemám nic, na co bych si stěžoval. :smile:
Tak to je jeden pohled na vec. Tady bylo asi mysleno, pokud by jsi mohl mluvit do vyvoje, planovani, co dal se bude menit, delat, pridavat, tak co bys tam ty sam pridal nebo predelal. Kazdy jiste najde chvilky, kdy si rekne "tady to, to by mohlo byt takhle, a tady, tady by se me libilo toto" :-).
Zařízení: vždycky něco jiného (téměř vždy čína)

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » stř 09. led 2013 11:00:43

michal.siman píše:No a za dalsi bych poresil nejakou jednotnou slozku backup pro vsechny aplikace, pripadne s moznosti synchra do cloudu. Proste abych mohl v pripade potreby zazalohovat jednu slozku a tu pak zase v pripade potreby obnovit a byli tam zalohy vsech aplikaci. Ted si to kazdej masti jak se mu zlibi a to me strasne stve.
Naprostý souhlas, to by taky vůbec nebylo od věci.
michal.siman píše:PS2: Nereste klavesnici ani pamet, to je vec HW ne OS!!!
Já nemluvil o paměti jako o HW (psal jsem, že velikost bych ještě překousl), mně jde o SW záležitost a to, jak je to v systému s pamětí udělané, tedy že systém neumí instalovat aplikace (včetně dalvika a dat) na kartu a to debilní označení interní paměti jako SD karty, což prakticky vylučuje možnost použít skutečnou SD kartu na dodatečná data (mapy, data, která si stahují hry, apod.). ;)

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Johnec
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia S
Rom: CM10

Příspěvek od Johnec » stř 09. led 2013 14:16:10

Asi jediná věc, která mě u všech androidů štve, je ten otravný zvuk kdykoliv změním hlasitost. Buď to odstranit úplně, nebo bych to aspoň udělal volitelné.

Ještě mi přijdou docela zbytečné widgety v zamykací obrazovce, ale to už patří asi jinam...

Jinak co se týče klávesnice, tak teď s novým telefonem je to v pohodě, ale třeba za dob G1 jsem měl k SW klávesnici velký odpor, to ale bylo kvůli relativně malému displeji a netrefoval jsem se do správných kláves, takže u mě je to spíš o velikosti displeje.
| T-Mobile G1 | SONY Xperia S
  • -R.I.P

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » stř 09. led 2013 14:57:51

Když zmiňuješ zvuk při regulaci hlasitosti, tak ten mi taky vadí, ale nesrovnatelně více mě rozčiluje fakt, že se nedá hlasitost pro jednotlivé profily nastavit napevno v menu a stačí drbnout do tlačítek hlasitosti a vyzvánění se změní. Toto je pro mě osobně jednoznačně nejotravnější hovadina, co android obsahuje a která se navíc nedá nijak odstranit.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 09. led 2013 15:06:26

ano, hlasitost napevno by to orpavdu chtělo. Každou chvíli nevím, že mi někdo volá, protože mám ztlumený zvonění...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

josr
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850 - VibeIU 1415 V2
Tablet: PMP 5880D - 4.1.1. AOSP by Cherbet97

Příspěvek od josr » stř 09. led 2013 20:43:00

don_alex píše:Co bych spíš změnil je možnost instalace apps (VŠECH apps) na kartu a to včetně všech dat (a hlavně možnost si vybrat na jakou kartu). S tím se pojí další věc, která mě neskutečně irituje, a to je označení interní uživatelské paměti jako SD karta. Ale mám dojem, že to není ani tak záležitost androida jako spíš výrobců (viz Samsung, že..).
Jako to, že výrobce za mne rozhodl, že víc jak 16 GB (11,6 dostupných) uživatelské paměti nepotřebuji, takže mi model s vyšší kapacitou ani nenabídne, bych ještě překousl, ale to, že tu paměť označí jako SD kartu, takže si potom všechny aplikace stahují data do té interní paměti, místo na skutečnou SD kartu, to mě opravdu (s dovolením) sere. Vím, že jde zásahem do systému ty paměti prohodit, ale sakra proč?
Platforma Android spravuje a důkladně chrání část interního úložiště, kde je uložen systém, aplikace a většina dat aplikací, protože se zde mohou nacházet vaše osobní údaje. Při připojení zařízení k počítači pomocí kabelu USB nelze tuto část interního úložiště zobrazit. Druhá část interního úložiště, kde je uložena hudba, stažené soubory atd., zůstává viditelná.

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » stř 09. led 2013 23:30:42

Ano, to je pravda, ale kdyz si pozorne prectes me prispevky, tak zjistis, ze proti teto funkci jsem nic nemel. Snad jedine fakt, ze mi android (z bezpecnostnich duvodu asi) nedovoli aplikaci vcetne dalvika a dat presunout na kartu.
O co mi ale jde hlavne je fakt, ze ta uzivatelska cast pameti, ktera slouzi na data, ktera si aplikace stahuji nebo ktera vytvareji, prip. na multimedia a pod., je oznacena jako sdcard, tudiz i kdyz do zarizeni vlozim skutecnou pametovou kartu, je mi tak akorat na to abych si na ni mohl nahrat hudbu a filmy. Jako rozsirujici uloziste na data pro aplikace, ktere jsou v zarizeni nainstalovane, je prakticky nepouzitelna (pokud s touto "vymozenosti" vyvojar dane aplikace nepocita, coz se casto nedeje).

Edit: Ono je to asi hlavne o vyvojarich, kteri si jeste nezvykli tuto moznost do svych aplikaci zakomponovat, v tuto chvili me to ale neskutecne zere.
Priklad, mam aplikaci na praci s hudebnimi smyckami, ktera donedavna neumoznovala zvolit, kde bude ulozen pracovni adresar se smyckami. Kvuli tomu jsem musel mit cca 1GB smycek v interni pameti, protoze jinak bych se k nim nedostal.

josr
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850 - VibeIU 1415 V2
Tablet: PMP 5880D - 4.1.1. AOSP by Cherbet97

Příspěvek od josr » čtv 10. led 2013 17:54:40

Pouzivam Huawei u8800 s 2GB interni sdkartou. Kdyz ale vlozim SD kartu, tak ji system zacne automaticky pouzivat na ukladani dat.Takze to jde. Jen vyrobci na to kaslou, ale Android je v tom nevinne. :D

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » čtv 10. led 2013 19:00:57

Nojo, jenže například v Nexusech, je vnitřní paměť připojovaná jako /sdcard. Takže výrobci to vezmou zcela logicky a další kartu připojí jako /sdcard/sdcard2, nebo úplně jinak. Protože, technicky vzato, systému je úplně jedno, kam co ukládá.

Spíš by tvůrci aplikací měli umožnit, kam ty data ukládat. Jenže když má plno aplikací natvrdo nastaveno "/sdcard", tak je trošku problém.

Bohužel, tady vidíme, kam vede naprostá otevřenost. Apple má všechno svázaný a všechno funguje. Google dal pravidla až moc volný a v tomhle případě by měl striktně říct, jak to bude.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

crazysvk
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P

Příspěvek od crazysvk » čtv 10. led 2013 20:31:36

Vedel by mi niekto poradiť, či sa dajú vypnúť vibrácie pri vypínaní telefónu? Skúšal som vypnúť všetky vibrácie ale nič nepomohlo. Robí to aj pri tichom režime. Ďakujem. (Sony Xperia P)

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě

Příspěvek od Mappleton » pát 11. led 2013 17:39:50

Musím říct že jsem příjemně překvapen z iphone 5. Otec si to koupil na vánoce a to je teda dělo musím říct. Počkám až výdaji jailbreak a jdu asi do toho
HTC one S

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » pát 11. led 2013 17:43:18

Az na to, ze je to uplne OT ti jen reknu, ze jsem mel iShit pujceny na vikend (jako primarni telefon) a po jednom dnu uz jsem myslel, ze ho rozkopu. Vetsi ***** jsem nevidel. Nehlede na to, ze jsem na nem nemohl udelat vubec nic co jsem potreboval. Takze si ty svoje jablickarske moresy odnes nejakam na ovocne forum. Tady nas to nezajima :arrow:
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

ludekbrno
Terminátor

Re: Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno » pát 11. led 2013 19:33:08

Mappleton píše:Musím říct že jsem příjemně překvapen z iphone 5. Otec si to koupil na vánoce a to je teda dělo musím říct. Počkám až výdaji jailbreak a jdu asi do toho
iPhone je pro ovce, které nemají vlastní názor a rádi jdou směrem, kam určil pasák (Apple) a ani o milimetr vedle. Vítej ve stádu :lol:

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě

Příspěvek od Mappleton » pát 11. led 2013 19:57:33

Notouchme: a co jsi na tom iPhonu nemohl udělat, že tě tak zdržoval?
HTC one S

-Pavel-
Kyborg

Příspěvek od -Pavel- » pát 11. led 2013 19:59:55

Myslím, že toto není téma o iPhone ! Přečti si název tématu, prosím. :evil:
Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXS9DTI8) Říjen - Spigen Case Liquid Air Matte Black
QuadCore i5-8300H 4.00GHz / Kingston 32GB DDR4 / GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB / WD HDD 750GB

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » pát 11. led 2013 20:33:56

Toto není hlavně fórum o ovoci, všeobecně tento dotaz sem nikam nezapadá.

Zemlicka
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: iPhone 5 ios 6.0.2

Re: Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Zemlicka » stř 16. led 2013 21:48:04

ludekbrno píše:iPhone je pro ovce, které nemají vlastní názor a rádi jdou směrem, kam určil pasák (Apple) a ani o milimetr vedle. Vítej ve stádu :lol:
OT:
Nie kazdy kto ma iphone je ovca nie kazdy kto ma androida ma rozum.Chapes kam tym smerujem?
Osobne presne viem preco pouzivam riesenie od Applu.Mam vlastny nazor su veci ktore sa mi na ios nepacia a tak isto su veci ktore sa mi nepacia na androide.Vyberal som si podla osobnych preferencii a nie podla marketingu applu.Skratka vybral som si riesenie ktore mne OSOBNE vyhovuje a splnuje moje poziadavky.Ked som aj potom ovca tak potes panboh.Dufam ze jedinec ako ty nieje reprezentativnou vzorkou android komunity.

Co sa mne osobne nepaci a zmenil by som na androide (nie som vlastnikom android telefonu ale z mojho pohladu apple *ovecky* mi vadi):

1.casto x nadstavba od vyrobcu, ktora podla mna spomaluje telefon atd.
2.ked ho chcem naozaj plnohodnotne pouzivat a vyuzivat vsetko co android ponuka nevyhnem sa rootu.
3.aktualizacie firmware - ruku na srdce, staci sa pozriet kolko mobilov ostalo na starych 2+, je sice pravda ze tu ide aj o HW narocnost novych verzii ale casto x nato vyrobca skratka kasle (keby som si mal nieco vybrat tak asi nieco priamo od googlu)
poznamka: momentalne mobil iphone 3GS (rok 2009) dostal update na ios6.
4.vacsia miera piratstva
5.vacsia HW narocnost (je to aj pochopitelnejsie nakolko nieje system dokonalo odladeny na HW)

dodatok tak trosku kontroverzny:
6.komunitu ktora je tak hrozne anti-applovsky zalozena, nebojim sa povedat az chorobne.Ako apple uzivatela ma celkom mrzi ze sme oznacovany ako ovce.Osobne viem preco pouzivam toto riesenie a nie ine.Ci snad ma dany clovek pozna a vie co je premna vhodnejsie?
Uz mam za sebou dost rozhovorov na tuto temu a stale nechapem kde sa berie ta nenavist.Je to len znacka...je to len mobil.
Som clenom aj najvacsej apple cz/sk forumu a nevidel som ani 1 prispevok kde by sa hatil alebo sa nadavalo na android ci ich uzivatelov.O com to vypoveda?
Vsetci sme uzivatelia, vsetci chceme dobry vyrobok.
Ja sa len podakujem Samsungu...Googlu..HTC atd..ze existuju a ze je moznost volby a je tu konkurencia.Nech sa im dari robit dobre vyrobky.

howgh dohovoril som a podavam fajku mieru dalsiemu.
Prisiel som sa v mieri naucit nieco viac o androide a vyvratit mozne myty ohladom ios.

-Pavel-
Kyborg

Příspěvek od -Pavel- » stř 16. led 2013 21:56:05

" Prisiel som sa v mieri naucit nieco viac o androide a vyvratit mozne myty ohladom ios " pokud nemáš s androidem zkušenost, nemůžeš plnohodnotně soudit, to že si něco vyčteš, není nad osobní zkušenost, takže je zbytečné komentovat z tvého pohledu neduhy andoidu. Já nejsem uživatel čehokoliv od Apple a nebudu ho ani soudit, jsem otevřený všem platformám, ale nevím co bych čekal od toho, kdybych šel na fórum o výrobcích Apple a začal tam debatu, co se mi na Apple nelibí. Z mého pohledu je asi jedno, co si myslíš o androidu, protože jsi nezkusil a teď budu zlý, není tu moc lidí, kteří chtějí obrátit na víru v Apple. ;)

Nic ve zlém. :)

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » stř 16. led 2013 22:06:05

Zemlicka:

Vtip je v tom, že většina věcí které ti na Androidu nemusí vyhovovat, se dá opravit. Navíc díky open source řešení existuje bezpočet variant systému, stačí si jen vybrat. Ano, na spoustu úprav je třeba root, ale není to nic složitého a možnosti přizpůsobení se tím dostávají do jiných dimenzí s iOS nesrovnatelné. Z toho pramení moje přesvědčení o rozdílnosti uživatelů.

Zemlicka
Nové Androidě

Příspěvek od Zemlicka » stř 16. led 2013 22:21:22

nechcem nikoho presviedcat na inu vieru ale opravovat ked natrafim na zle ci nepresne informacie.
Osobnu skusenost nejaku mam.Tyzden som pouzival HTC Desire a priatelka ma HTC Wildfire S.

Ludekbrno:
Vacina ludi chce telefon pouzivat nie rootovat ..precitavat fora, hladat riesenia atd
Ty sa stale pozeras len na seba a uzku komunitu hardcore fans androidu.Kolko by si odhadoval % ludi co poculi o roote? custom romkach, XDA forume z celkoveho poctu co vlastnia android?

Takze som ovca lebo sa nechcem vrtat v systeme nastavovat skusat..riesit okolo toho vselico :)
Chces tym povedat ze nemam svoj nazor? Ale no tak.
To co chcem mi iphone splna.Zatial som nemal taku pozidavku ktoru by som snim nevedel spravit.
Chapes ze je to individualne?

Oka tvoj nazor.Ok beriem som ovca a som nato hrdy ze pouzivam telefon ktory mi na 100% vyhovuje.
Prisiel som sa v mieri naucit nieco viac o androide a vyvratit mozne myty ohladom ios.

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » stř 16. led 2013 22:25:22

Nejvíc mne na Androidu s**e bordel kterej dokáže udělat na kartě v rootu. Kdo tohle dovolil by potřeboval dostat za uši.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

Zemlicka
Nové Androidě

Příspěvek od Zemlicka » stř 16. led 2013 22:28:32

OT:
Neboj android v tom nieje sam.Nieco podobne je aj na ios.
Vola sa to others..(obsahuje vlastne data aplikacii, cache + nejake docasne systemove subory) system si to ale managuje sam.Raz to ma tolko za par dni menej/viac.

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě

Příspěvek od Mappleton » čtv 17. led 2013 17:26:14

No, ono je to s těmi ovcemi relativní. Jasně, všichni mě tu nazvou ovcí, ale moje minulost je Nokia N9-iPhone 4S- a teď Xperia T a musím říct, že s androidem jsem nejméně spokojený. Nejlépe na tom bylo Meego, systém absolutně bez lagů a při tom vše fungovalo(mass storage, full multitasking) to android nemá ani ten multitasking a při tom je zalagovanej. iPhone má taky svoje kouzlo(bohužel mi nesedí úhlopříčka ani u 5tky,jinak bych u něj zůstal), stejně jako meego mělo. Kouzlo androidu mi ale uniká. Je to takový paskvil(bez urážky), který není ani nalevo ani napravo. Telefon pro mě prostě neexistuje. Jak krásný telefon by byla Nokia lumia 920 s Meegem.
HTC one S

Zamčeno

Zpět na „Pokec“