PokecTrollthread

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Zamčeno

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 62
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ / G975FXXS9DTI8

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od -Pavel- » čtv 17. led 2013 18:00:38

Každý systém má své fanoušky a své přednosti. Nehrotil bych to dále a diskuse o Apple je v tomto tématu už zbytečná. ;)

Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXS9DTI8) Říjen - Spigen Case Liquid Air Matte Black
QuadCore i5-8300H 4.00GHz / Kingston 32GB DDR4 / GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB / Acer Nitro VG220Q

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » čtv 17. led 2013 18:03:01

Kód: Vybrat vše

To Zemlicka:
To samozřejmě vím a i tvůrcům iOS bych dal za uši :DD A to by stačilo mít v rootu karty dvě složky do kterejch by se to ukládalo. Jednu pro systém a druhou pro data aplikací.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » čtv 17. led 2013 18:36:54

Ten bordel nedělá Android, ale aplikace! A abych pravdu řekl, netuším jaký je rozdíl v tom, jestli je bordel v rootu nebo v jedné složce. Pokud tam budeš něco hledat, tak to budeš hledat úplně stejně blbě a ještě budeš muset kliknout o jednou víc, aby ses dostal do té složky. Takže toto je naprosto bezdůvodný a nesmyslný požadavek, který by vůbec nic nezměnil.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Notouchme
Droid
Reputace: 32
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo

Příspěvek od Notouchme » čtv 17. led 2013 19:29:35

OT:
Zemlicka:nechci aby se tohle tema zvrhlo v android vs apple. Tady se resi neduhy androidu a ty neduhy, ktere si popsal ty se daji fixnout. Nebo resp. nekdo to jako neduh nebere. Jinak souhlasim s tebou v tom, ze apple je pro lidi, kteri chteji volat posilat sms a cekovat web (a s tim spojene app pro soc site), ale tam to vsechno konci. Apple je podle meho nazoru pro jednoduche lidi (nic ve zlem). Treba pro me, nektere kolegy je jak delany. Treba nedavno jsem si to potvrdil a zeptal se jedne nejmenovane osoby, proc ma apple. Otazka se dostavila zhruba po 10 vterinovem tvrdem zamysleni "Protoze to ma kazdy a ukazuje to, ze na to mas" :shock: . Tak mi rekni jaky obrazek by sis udelal o Apple komunite (nestalo se mi to poprve). Kazdopadne i ja brousil po apple forach a zjistoval si ruzne info na tuto platformu. Kdybych nahodou narazil na vzdelanejsiho cloveka abych mel argumenty. Nicmene jsem se vcelku zasmal, kdyz jsem narazil na par bodu v Tematu: Proc mit jailbreake. Bylo tam zhruba 20-30 naprosto usmevnych skutecnosti u kterych jsem se uprimne usmal (spis se pochcal smichy). Treba dorucenka od SMS (wtf rly ?). Nebo 5 icon v docku (tomu rikam big fcking deal). Abych jenom nehanil jablko, musim mu priznat co se mi libi. To je zpracovani (konstrukce) nebyt tam ten SW tak je to naprosto krasnej telefon.

PS: Kdyz jsem se poprve setkal s iTunes tak jsem se zaprisahl, ze uz nikdy.
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:

jheadman
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: lenovo k900
Tablet: my audio 9

Příspěvek od jheadman » sob 19. led 2013 10:56:33

To se to tu rozhorelo :grin: je pravda ze i ja znam par lidi kteri nechteji nic prizpusobovat ani menit a chteji jen uzivat jiz napevno nastaveny system a pro takove je ios nebo wp8 asi lepsi nez android ale znam i vetsi skupinu lidi kteri si radi vse prizpusobuji v telefonu jak jim to vyhovuje a radi si s tim i "hraji" za sebe muzu rict ze jsem mel omnii2 a win do tel uz nechci ? Dle meho je ios beh mezi zavorami ktere vas moc nikam nepusti ... ale co clovek to nazor cili at si koupi kazdy co chce a co mu vyhovuje ale to nemeni nic na tom ze iOS sem NEPATRI .....

xanthor
Kyborg
Reputace: 84
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Příspěvek od xanthor » sob 19. led 2013 11:08:49

Ovšem Omnia 2 měla Windows Mobile a ne Windows Phone, což je trochu (rozuměj hodně) rozdíl.

jheadman
Stálý androiďák

Re: Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od jheadman » sob 19. led 2013 12:22:06

xanthor píše:Ovšem Omnia 2 měla Windows Mobile a ne Windows Phone, což je trochu (rozuměj hodně) rozdíl.
Nesrovnaval jsem wp a win mobile 6.5 ale styl v jakem se to nese co se tyce omezeni

xanthor
Kyborg

Příspěvek od xanthor » sob 19. led 2013 12:25:14

Tomu poslednímu příspěvku moc nerozumím. Každopádně je potřeba si uvědomit, že zatímco Windows Mobile spíš vycházel z PC pojetí systému (velká volnost) a používali ho spíš jenom geekové, tak Windows Phone je systém, kterej se spíš blíží iPhonu (resp. iOS) - spousta omezení (dnes u WP8 už to není tak strašný), ale přijatelnější (použitelnější) pro většinu uživatelů.

josr
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850 - VibeIU 1415 V2
Tablet: PMP 5880D - 4.1.1. AOSP by Cherbet97

Příspěvek od josr » sob 19. led 2013 13:17:01

Problem Androidu je, ze jde upravovat :) Jsou k dispozici zdrojove kody, takze jsi kazdy muze kompilovat svuj android nebo kernel.. To plne vyuzivaji vyrobci mobilu a prispusobuji ho ruznemu hardweru.To pak vede k problemu s aktualizaci verzi a kompabilitou. A tak jsou v marketu aplikace jen na urcite typy mobilu :(
Z pohledu uzivatele by bylo idealni kdyby Google vydal novou verzi Androidu jako update.zip. Kterym by jsi kazdy aktualizoval mobil. Tak jak to dela Apple. To ale asi nedovoli vyrobci, ktery jsi v ramci konkurencneho boje upravuji android po svem.
V mem okoli je asi 10 androidu. A bez rootu je celkem spokojene pouzivan.Takze jsi nemyslim, ze bez custom rom nejde android pouzivat.

jheadman
Stálý androiďák

Příspěvek od jheadman » sob 19. led 2013 13:21:35

Cemu nerozumis? psal jsem ze bych uz windows mobile nechtel v telefonu ,vim ze to neni windows phone ale chtel jsem tim rict co ty o dva posty niz no .... takze asi tak ... sweet as sugar :grin:

xanthor
Kyborg

Příspěvek od xanthor » sob 19. led 2013 13:38:07

josr: Jasně, to už jsme ale zase u toho, že to přizpůsobování pro různý HW může být výhoda i nevýhoda. Ale pro ty, co si myslí, že je to spíš nevýhoda, je tu Apple a částečně i Windows Phone, ne? A myslím si, že většině lidí nevadí, že ještě dnes (celý dlouhý rok po vydání Androidu 4) fungují na Androidu 2.3, na kterém běží drtivá většina aplikací (ještě aby ne, když ho používá skoro polovina Androidího světa).

JirkaG
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei G300

Příspěvek od JirkaG » ned 20. led 2013 9:31:14

Odemykání telefonu pouze tlačítkem Vyp/Zap. Displej je kapacitní, v kapse, kabelce... se sám neodemkne, pouze dotykem prstu nebo speciálního stylusu.

Notouchme
Droid

Příspěvek od Notouchme » ned 20. led 2013 11:27:02

U HW tlacitka home se da odemykat i tim. Jinak se to da nastavit :) takze zase problem, ktery solvnes kdyz mas trochu brainu...

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » ned 20. led 2013 15:43:27

"...solvnes kdyz mas trochu brainu..."

Krásné vyjádření ;-) Tak má vypadat správná mluva moderního jedince počítačového věku :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Notouchme
Droid

Příspěvek od Notouchme » ned 20. led 2013 16:29:31

pardon no :D pisu jak mi prsty narostly :D

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » ned 20. led 2013 19:35:18

To: ludekbrno

to je snad každému jasné, že to dělají aplikace, ale může za to samozřejmě Google. A je velkej rozdíl jestli mám paskvil od aplikací v nějaké složce a nebo mám zas****j celej root kde chci mít i něco jiného než bordel.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » ned 20. led 2013 20:09:54

Souhlasím, kdyby byl napevno nastaven konkrétní adresář pro tahle data, bylo by to úplně o něčem jiném. A to jistě v systému nastavit jde.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Lyon
Droid
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid

Příspěvek od Lyon » ned 20. led 2013 21:00:32

Zemlicka píše: 2.ked ho chcem naozaj plnohodnotne pouzivat a vyuzivat vsetko co android ponuka nevyhnem sa rootu.
Žemličko Žemličko,tohle myslíš vážně?Bohužel jsem posledních 7 měsíců nucen denně pracovat s produkty Apple - iPhone4,iPhone4s,iPhone5 i iPad.Stačilo mi pár dní a věděl jsem,že takový krám nikdy nechci a nepáchne mi do baráku.Proč?

1) První pecka jsou ty jejich mikro a nano SIMky.Proč mě s každým novým modelem nutí kupovat nebo upravovat SIMku?
2) Na to navazuje ten suprový výmysl s vytažením SIMky.Proč doprdele musím použít nějaký podělaný drát na to,abych mohl vytáhnout SIMku?Velmi praktické řešení.
3) Nějaká podělaná registrace hned po spuštění telefonu,bez které telefon nešlo zprovoznit.Proč proč proč?Proč mě někdo zdržuje nějakou debilní registrací,kterou nejde přeskočit?
4) Když byl cca po půl hodině telefon připraven k použití,chtěl jsem z plochy odstranit to kvantum ikon,co mi tam Apple tak krásně připravil.A ejhle,ono to nešlo.Tak se ptám kolegy jablíčkáře a ejhle,ono to prý nejde.Wtf.,proč by mi někdo měl diktovat,jaké musím mít na ploše ikony?
5) Potřeboval jsem nainstalovat do telefonu aplikaci,kterou v práci vyvíjíme.Bylo mi řečeno,že to musím udělat přes iTunes.Co to je iTunes?Proč na instalaci aplikace do telefonu potřebuju nějaký další stupidní program,který neustále zamrzá a akorát mě zdržuje od práce?
6) Co mě ale odrovnalo úplně - něco jsem si vyfotil a chtěl poslat na můj Android.Nikde jsem ale u té fotky nemohl najít možnost odeslat přes bluetooth.Opět jsem se tedy zeptal svého kolegy jablíčkáře a z té odpovědi jsem málem spadl pod stůl - ono to nejde,na to potřebuješ program.Telefon za 18 litrů,který na odeslání souboru přes bluetooth do telefonu s jiným systém,potřebuje externí aplikaci,ať si Apple strčí do prdele!Normálně smýšlející člověk si něco takového nemůže dobrovolně koupit.

Ale abych nebyl úplně off topic.Řešili se tady hard/software tlačítka.Mně osobně hardware tlačítka na chytrých telefonech přijdou jako přežitek.Zaplať pánbůh za Galaxy Nexus bez hardwarových tlačítek.

Notouchme
Droid

Příspěvek od Notouchme » ned 20. led 2013 21:54:52

Jak si byl u tech tlacitek, me teda osobne ty SW vubec nevyhovuji a prijde mi to jako zbytecne ukradani z displeye (reseni od paranoid romky se mi libi vice). Jinak ted jsem si vzpomel taky na jeden z failu u iOS. To je sipka z5 v leve horni casti, jenom kvuli tomuhle tupemu nesmyslnemu ovladacimu prvku nemuzou delat velke displaye a to bylo porad kecu o ergonomii a intuitivite :D. Jinak zase OT :D sory
Naposledy upravil(a) Notouchme dne ned 20. led 2013 22:06:21, celkem upraveno 1 x.

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » ned 20. led 2013 22:00:08

Notouchme: největší průser je, že tuhle "featuru" už stihli importovat i do androidu.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Notouchme
Droid

Příspěvek od Notouchme » ned 20. led 2013 22:05:14

no to je pruser a navic uplna blbost. Dat proste nejvic pouzivany prvek uplne nekam na nejvzdalenejsi misto na displayi :D fail proste

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: ...

Příspěvek od Mappleton » pon 21. led 2013 9:37:05

Lyon píše:
Zemlicka píše: 2.ked ho chcem naozaj plnohodnotne pouzivat a vyuzivat vsetko co android ponuka nevyhnem sa rootu.
Žemličko Žemličko,tohle myslíš vážně?Bohužel jsem posledních 7 měsíců nucen denně pracovat s produkty Apple - iPhone4,iPhone4s,iPhone5 i iPad.Stačilo mi pár dní a věděl jsem,že takový krám nikdy nechci a nepáchne mi do baráku.Proč?

1) První pecka jsou ty jejich mikro a nano SIMky.Proč mě s každým novým modelem nutí kupovat nebo upravovat SIMku?
2) Na to navazuje ten suprový výmysl s vytažením SIMky.Proč doprdele musím použít nějaký podělaný drát na to,abych mohl vytáhnout SIMku?Velmi praktické řešení.
3) Nějaká podělaná registrace hned po spuštění telefonu,bez které telefon nešlo zprovoznit.Proč proč proč?Proč mě někdo zdržuje nějakou debilní registrací,kterou nejde přeskočit?
4) Když byl cca po půl hodině telefon připraven k použití,chtěl jsem z plochy odstranit to kvantum ikon,co mi tam Apple tak krásně připravil.A ejhle,ono to nešlo.Tak se ptám kolegy jablíčkáře a ejhle,ono to prý nejde.Wtf.,proč by mi někdo měl diktovat,jaké musím mít na ploše ikony?
5) Potřeboval jsem nainstalovat do telefonu aplikaci,kterou v práci vyvíjíme.Bylo mi řečeno,že to musím udělat přes iTunes.Co to je iTunes?Proč na instalaci aplikace do telefonu potřebuju nějaký další stupidní program,který neustále zamrzá a akorát mě zdržuje od práce?
6) Co mě ale odrovnalo úplně - něco jsem si vyfotil a chtěl poslat na můj Android.Nikde jsem ale u té fotky nemohl najít možnost odeslat přes bluetooth.Opět jsem se tedy zeptal svého kolegy jablíčkáře a z té odpovědi jsem málem spadl pod stůl - ono to nejde,na to potřebuješ program.Telefon za 18 litrů,který na odeslání souboru přes bluetooth do telefonu s jiným systém,potřebuje externí aplikaci,ať si Apple strčí do prdele!Normálně smýšlející člověk si něco takového nemůže dobrovolně koupit.

Ale abych nebyl úplně off topic.Řešili se tady hard/software tlačítka.Mně osobně hardware tlačítka na chytrých telefonech přijdou jako přežitek.Zaplať pánbůh za Galaxy Nexus bez hardwarových tlačítek.
1. Mikro simky jsou už i na androidu, je to kvůli úspoře místa, aby se třeba ve stejným těle mohla dat větší baterie
2. Stejnou věc mají i některé jiné smartphony, rozhodně lepší jak mít simkartu pod baterkou ala SGS3
3. Bez registrace telefon zprovoznit jde, je to stejně jako na androidu, to že vy jste lama a nevidíte na displeji "tento krok přeskočit" za to apple nemůže. Základní nastavení je i androidu, kde také například bez wifi telefon nezprovoznite, takže tady je to stejně blbe na obou stranách.
4. Proč? Ty ikony jsou jediná možnost jak se do té aplikace dostat. Narozdíl od androidu víte hned, kde se daná ikona nachází...umožňuje vám google smazat třeba aplikaci kalendář? Neumožňuje. Ale na apple za to budete nadávat.
5. Ochrana proti pirátství. Vidíme jak ta volnost dopadla u androidu, že?
6. To jediné s vámi souhlasím, myslím že by se hodila nějaká aplikace, třeba download, kde by byly přijaté soubory, ale apple se hájí nestabilitou systému. Do toho nevidím. Ale jestli by to mělo zhoršit stabilitu ios ať to tam radši nedávají.
iPhone 5 16GB Black JB 6.1
HTC one S

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pon 21. led 2013 9:49:33

Notouchme píše:no to je pruser a navic uplna blbost. Dat proste nejvic pouzivany prvek uplne nekam na nejvzdalenejsi misto na displayi :D fail proste
Se mrkni do jakýhokoli desktopovýho browseru, kde je umístěný tlačítko zpět. Žádnej fail, okopírování funkčnosti to je. Navíc, žehrají na debilitu uživatelů - "zpět je všude, včetně browseru, na stejným místě".
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » pon 21. led 2013 9:55:24

4) sorry, ale to je blábol jak noha. Typicka ovce bez vlastního názoru, která potřebuje, aby za něj výrobce rozhodnul, jak se mu to musí líbit a vyhovovat. Normální uživatel si vybere vhodný launcher, zvolí počet úvodních obrazovek, pak si zvolí, kde bude mít kterou ikonu a pokud není úplně blbej, tak si snad zapamatuje, kam ji dal :-) Např. já mám 7 obrazovek a přesně vím, na které najdu kterou aplikaci nebo widget. To je prostě ta možnost volby, která uživatelům Apple chybí.

5) ochrana proti pirátství, která otravuje jen poctivé uživatele, ovšem ten který chce krást, si udělá jailbreak :-) Považuješ taky za "ochranu proto pirátství" tu debilitu, že si nestáhneš ani bezplatnou aplikaci bez zadání údajů o platební kartě?

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě

Příspěvek od Mappleton » pon 21. led 2013 10:11:41

4) uživatelům applu nechybí, naopak mě na androidu otravují widgety a obrazovky. Kdyby to šlo, tak to zruším a nechám si jen otevřené menu s aplikacemi hned po odemceni.
5) jailbreak momentálně není a asi ani nebude. A poslední věta je opět blbostí uživatele, protože to jde stahovat free apps bez karty
HTC one S

xanthor
Kyborg

Příspěvek od xanthor » pon 21. led 2013 11:01:26

Pirátství spíš souvisí s tím, že kdo má hromadu tisíc na iPhone, tak si pár (desítek, občas i stovek) korun na aplikaci určitě najde. Zatímco když má někdo nejlevnější Android za 2000, tak se mu třeba nechce dávat za navigaci 1000...

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě

Příspěvek od Mappleton » pon 21. led 2013 11:53:11

To není argument. Když na něco nemám tak to nechám být ne? Já uznávám že na to třeba nemáš, ale to je jako bych řekl že nemám na huahej tak ti ho dneska přijdu ukradnout
HTC one S

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » pon 21. led 2013 12:12:47

Mappleton píše: 1. Mikro simky jsou už i na androidu, je to kvůli úspoře místa, aby se třeba ve stejným těle mohla dat větší baterie
2. Stejnou věc mají i některé jiné smartphony, rozhodně lepší jak mít simkartu pod baterkou ala SGS3
3. Bez registrace telefon zprovoznit jde, je to stejně jako na androidu, to že vy jste lama a nevidíte na displeji "tento krok přeskočit" za to apple nemůže. Základní nastavení je i androidu, kde také například bez wifi telefon nezprovoznite, takže tady je to stejně blbe na obou stranách.
4. Proč? Ty ikony jsou jediná možnost jak se do té aplikace dostat. Narozdíl od androidu víte hned, kde se daná ikona nachází...umožňuje vám google smazat třeba aplikaci kalendář? Neumožňuje. Ale na apple za to budete nadávat.
5. Ochrana proti pirátství. Vidíme jak ta volnost dopadla u androidu, že?
6. To jediné s vámi souhlasím, myslím že by se hodila nějaká aplikace, třeba download, kde by byly přijaté soubory, ale apple se hájí nestabilitou systému. Do toho nevidím. Ale jestli by to mělo zhoršit stabilitu ios ať to tam radši nedávají.
1. Vážně? Takže obyčejná SIM zabírá tolik místa, že se do těch 5" mrdek nevejde baterka? Fakt by to chtělo nějakej rozumnější, uvěřitelnější argument. On si totiž apple chce prostě a jednoduše zajistit efektivitu a trošku si svázat uživatele. Nic víc.
2. To že to mají i ostatní ještě nezanemná, že je to dobrej nápad. Ale dobře, chápu že iPhone se nerozebírá, tudíž tenhle šuplíček. Kdyby se sundavaly záda, určitě tam bude klasickej šuplík.
4. A proč musím mít na ploše vytahaný úplně všechno? Já tam chci mít jenom nejpoužívanější věci. "Plocha" v iPhonu má v androidu ekvivalent nabídky aplikací. Ne, nepotřebuju mít na telefonu permanentně otevřenou nabídku aplikací (bez ohledu an to že si to můžu přeskládat, jak potřebuju).
5. Pokud vím, na iPhonu se krade minimálně stejně jako u androidu, takže ve výsledku tu máme systém, kterej se bez obslužnýho softu v PC skoro ani neuprdne.
6. Apple obyčejně kecá a opět uživteli diktuje, co je pro něj nejlepší.

Nechci tady rozjíždět nějakej flame. Ale mnoho uživatelů obou platforem by si mělo protřít oči. Ani jedna platforma není dokonalá a obě mají omezení. Ale uživatelé applu mi přijdou až přehnaně nekritičtí k produktům applu a nevýhody vydávají za výhody. Což je naprostá hovadina.

A že když na něco nemám, že to nemám krást? Tvl, kde žiješ?
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

xanthor
Kyborg

Příspěvek od xanthor » pon 21. led 2013 12:14:43

Mappleton píše:To není argument. Když na něco nemám tak to nechám být ne? Já uznávám že na to třeba nemáš, ale to je jako bych řekl že nemám na huahej tak ti ho dneska přijdu ukradnout
Blábol - tím, že "ukradnu" software, tak vzniká maximálně nepřímá škoda - navíc je otázka, jestli bych si ho koupil, pokud bych ho "ukradnout" nemohl. Tím, že ukradnu telefon, tak vznikne přímá škoda, protože ten telefon prostě bude někde chybět. Připomíná mi to argumentaci BSA, nebo co to bylo. "Auto byste neukradli"

Autor tohoto vlákna
Mappleton
Nové Androidě

Příspěvek od Mappleton » pon 21. led 2013 12:27:32

Já mít tvůj názor tak jsem trapnej sam sobe
HTC one S

Zamčeno

Zpět na „Pokec“