PokecTrollthread

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Zamčeno
vallpaper
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 03. led 2013 23:30:08
Typ mobilu / ROM: Galaxy S I9000

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od vallpaper »

Oh lord, posadil jsem se z tebe na prdel... Ne, kecam ;-)
Stále nechápeš o co tu jde. Já tu vyjadřuji názor, co bych rád změnil na Androidu, dle mého názoru (jsem si myslel, že podle názvu topicu jsem zde správně, ale vypadá to na diskuzi typu, svuj názor je kretenskej strc si ho do prdele, dle tvých reakcí). Možná že někomu to tak vyhovuje, když si koupí Nexus, neotevře zadné pdf, neprojde soubory na kartě, pulku videí s titulky neprehraje, ale muže na internet, na G+, pro zbytek hledej na play store... Ty nemáš bezdratove připojení k internetu? Hahaha, ubožák, máš smůlu. A to jsem si koupil Nexus za X tisíc ;-)

@telefon     2
Naposledy upravil(a) vallpaper dne úte 22. led 2013 11:27:22, celkem upraveno 1 x.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mishack »

vallpaper píše:... základní funkce prohlizeni a modifikace ...
Definuj nám, prosím, základní funkce prohlížení a modifikace.
vallpaper
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 03. led 2013 23:30:08
Typ mobilu / ROM: Galaxy S I9000

Re: Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od vallpaper »

Mishack píše:
vallpaper píše:... základní funkce prohlizeni a modifikace ...
Definuj nám, prosím, základní funkce prohlížení a modifikace.
V první řadě je to samotné prohlížení ;-) (odt, pdf, doc - je taky možné, že to tam není kvůli proprietarnim licencím, v tom případe bych to chapal) a co se modifikace týká, možnost vytvořit jednoduchý textový soubor, jednoduchou prezentaci nebo něco podobného. Sami musíte uznat, že něco podobného tam prostě chybí.

@telefon     2
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Notouchme »

Jako kdyby si zase necetl pulku toho co napisu a vybral jsi jen to co potrebujes. Jinak pokud zde vytahujes problem s pripojenim na internet tak to mi prijde dost slabe. Kdo proboha nema net kdyz jsi koupi, jak jsi uvedl ty, zarizeni za XX tisic, nebo aspon dementni restauraci s WIFI na rohu. Si rovnou muzes koupit hloupou nokii a dopadne to stejne, resp. vyuziti jakehokoliv smartphonu bez netu se rovna hloupemu telefonu. Jinak ano muzes samozrejme vyjadrit svuj nazor, ale dobry nazor je kdyz ho umis podeprit dobrym argumentem, jinak je to vlastne par pismenek v svetle modrem okenku....
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mishack »

...vypadá to na diskuzi typu, svuj názor je kretenskej strc si ho do prdele, dle tvých reakcí)...
Ono to spis vypada na diskuzi typu - vsem musi vyhovovat to co me...

Co se tyce tech fci - me zadna z techto fci nechybi. Brachovi taky ne. Moji mamce taky ne ... takze? Snazim se proste vysvetlil, ze nejde takhle bagatelizovat a tvrdit, ze tam neco 100% chybi. Kazdemu vyhovuje neco jineho. A IMHO porad je lepsi dostat zaklad a pekne si vybrat a nainstalovat co opravdu chces a potrebujes, nez dostat telefon s tunou s*acek, ktery jsou ti k nicemu. Ptze ani cena telefonu nic nerika o kvalite aplikaci. A jakym zpusobem bys vybiral aplikace? Kdyby ti tam nejakou dali, tak bys pak ty (nebo nekdo jiny) nadaval, ze se to neda pouzivat, ze aplikace XY je daleko lepsi...

A posledni prispevek se necituje (viz pravidla)!
vallpaper
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 03. led 2013 23:30:08
Typ mobilu / ROM: Galaxy S I9000

Re: Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od vallpaper »

Notouchme píše:Jako kdyby si zase necetl pulku toho co napisu a vybral jsi jen to co potrebujes. Jinak pokud zde vytahujes problem s pripojenim na internet tak to mi prijde dost slabe. Kdo proboha nema net kdyz jsi koupi, jak jsi uvedl ty, zarizeni za XX tisic, nebo aspon dementni restauraci s WIFI na rohu. Si rovnou muzes koupit hloupou nokii a dopadne to stejne, resp. vyuziti jakehokoliv smartphonu bez netu se rovna hloupemu telefonu. Jinak ano muzes samozrejme vyjadrit svuj nazor, ale dobry nazor je kdyz ho umis podeprit dobrym argumentem, jinak je to vlastne par pismenek v svetle modrem okenku....
Cetl jsem to cele, bohužel. Vytáhl jsem to jako modelovou situaci, která přímo ukazuje to o co mi šlo. Android bez aplikaci 3 stran je podstatně méně pouzitelny, a ty jsi ho právě potvrdil tim, že bez přístupu na internet je to hloupý telefon. Děkuji.
Nesouhlasim, není to o tom mit důvod, který by přinesl světový mir celému telefonimu průmyslu, ale o tom co si myslím, napíšu proč si to myslím a ostatní by mohli třeba nesouhlasit, ale rozhodne je to jen názor tak proč si myslet že ten tvůj je nejlepší a vztekat se, když má někdo jiný?

Edit: snad jsem neporusil pravidla citaci předposledního prispevku :-\
Mishack: Já jsem tu silou svuj nazor neprosazoval, jen jsem ho bránil. Nikde jsem nikomu nenapsal, že se mi jeho názor nelibi. Vázne netuším o co vám jde :-D a nenadavam, akorát jsem prostě chtěl napsat co bych vylepšil na Androidu, nevěděl jsem, že se to tu nesmí :-)
@telefon     2
Naposledy upravil(a) vallpaper dne úte 22. led 2013 12:02:21, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Notouchme »

Brouku ja se nevztekam, ale zase sis vytahl co jsi chtel ja jsem psal, ze vyuziti JAKEHOKOLIV (tzn. iShit, WP, android atd...) bez netu se rovna hloupemu telefonu :)
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Tak tak, od toho to je telefon s OS, aby si tam každej nainstaloval co uzná za vhodné a co potřebuje. To by se mi fakt nezamlouvalo kdyby mi tam výrobce nacpal aplikace, které nechci :DD
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od don_alex »

Taky s tím souhlasím. Pokud tam chybí věc, která se dá snadno doinstalovat (a tím spíš, pokud se jedná o apps, který nevyžadují root práva, tedy jsou dostupné i pro běžné uživatele), tak to nepovažuji za nedostatek, naopak za výhodu, protože v systému nemám svinstvo, který výrobce určil, že budu potřebovat, i kdyby mi sebevíc nevyhovovalo. Vyberu si co vyhovuje mně a nepotřebuju, aby to za mne rozhodoval někdo jiný.
Toť pouze můj názor, nevnucuji ho nikomu, pouze prohlašuji, že s tímto přístupem jsem maximálně spokojen. :-)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Lyon »

Už vím,co mi fakt vadí na Androidu - změna LCD density.Člověk to změní na nějakou jinou hodnotu a už dostávám compatibility issues.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mishack »

(neprocital jsem cele vlakno, tak mozna budu opakovat, co tu nekdo jiz psal)

Osobne mi asi chybi nejake opravdu spolehlive, komplexni a jednotne zalohovani aplikaci a nastaveni.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno »

Mishack píše:Z toho ti ovsem nejak vybocuje rada Nexus. Ta ma proste cisty Android se zakladnima aplikacema. A co se tyce rovnice - drahy telefon = vice a lepsi aplikace, tady bych byl taky hodne opatrnej.
Nevybočuje. To je jen fikce, že je to holý android. Akorát ho neupravuje výrobce hardware, ale jsou tam aplikace a funkce, které tam dal samotný google :-) To je jediný rozdíl.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno »

vallpaper píše:Proč by se musel odinstalovat kdyby byl pouzitelny? Nic o balastu jsem neříkal, stačili by základní funkce prohlizeni a modifikace, tomu se neříká balast. Prostě má fatální nedostatky to je holý fakt :-)

    2
Ty jsi taky pěkné máslo :lol:
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od -Pavel- »

Neblázenětě. Nikdy si nekoupíte dokonalý telefon, šitý na míru. Proto je pestrá paleta výrobců telefonů co nabízejí různý obsah, Vy si pak vyberete co je Vám nejblíže. Co je u někoho systémová chyba, u někoho je to vlastnost systému. Chce to pánové vybrat, koupit a naučit se pracovat s tím co mám. Popřípadě když mi něco chybý a v základu to není, je tu Google Play. Můj pohled na věc. :)
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mishack »

ludekbrno píše:Nevybočuje. To je jen fikce, že je to holý android. Akorát ho neupravuje výrobce hardware, ale jsou tam aplikace a funkce, které tam dal samotný google :-) To je jediný rozdíl.
1. pisu "cisty Android se zakladnima aplikacema"
2. Vzhledem k tomu, ze aplikace jsou od Google a Google je zaroven momentalni "tvurce" systemu jako takoveho, tak je to proste in one package :) - Resp. vsechny telefony (pokud nepocitam nektere cinske) prichazeji v baleni s Androidem, Gapps a navic s nejakou nadstavbou od konkretního vyrobce, ne? (Nebo se pletu?) Takze muzeme muzeme Android na Nexus rade povazovat za zaklad/cisty Android.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno »

Já za čistý android považuju operační systém. Cokoliv navíc už jsou aplikace a je z pohledu uživatele jedno, jestli ji tam dal už google nabo až výrobce hardware :-) Je to aplikace, tak je to prostě už jakási nadstavba. Ale to je celkem jedno, je mi jasné, jak to myslíš. Každopádně argumenty vallpapera jsou úplně zcestné a měly by váhu v případě, že by mluvil o zařízení, kam se nedá nic doinstalovat. Na Androida je to otázka pár kliknutí a velká většina funkcí se dá dodat bezplatně a ještě si člověk vybere variantu, která mu bude nejvíce vyhovovat.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
vallpaper
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 03. led 2013 23:30:08
Typ mobilu / ROM: Galaxy S I9000

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od vallpaper »

Vy mě pořád nechápete, netvrdim že je to špatný, tak jak to je, ale co bych změnil na Androidu, tak aby mi to vyhovovalo více. ;-) Třeba jsem tu zatím taky nenašel protiargument, který by stát zato (je to prostě názor každého) a dal se za argument považovat :-) jsem spokojeny s doinstalaci aplikaci, ktere potřebuji (stejne jich moc není), na druhou stranu se mi už párkrát stalo, že po instalaci nové verze Rom, jsem musel udělat wipe a nebyl jsem nikde poblíž pristupne WiFi a nutne jsem potřeboval přečíst pár materiálů.
S tím zálohováním souhlasím, dokonce by se mi líbila možnost synchronizace dat aplikaci mezi zařízeními! :-)
Co se mi od verze 4.2 ale začalo líbit je Quick settings. I když taky by bylo fajn je mit jako toggle než odkaz do nastavení (sláva CM)

@telefon     2
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno »

Jen tak pro zajímavost, co znamená ta "2" pod tvými příspěvky?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mishack »

vallpaper: Ted píšeš, že je to jen tvůj názor, ale zároveň jedním dechem dodáváš, ze je to hrubý nedostatek a že to přece musíme uznat.

Samozřejmě toto tema je o názorech, o napadech. Ale nám (nebo alespoň mě) šlo hlavně o ten způsob jakým jsi to prezentoval - mě to nevyhovuje, tím pádem je to špatně a všichni by to měli dělat podle mě.
Uživatelský avatar
Raistlin
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: úte 22. kvě 2012 23:26:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+ N9750
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia XZ2

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Raistlin »

Abych neodbočoval od tématu:
Na Androidu by se mi líbil skutečný multitasking. Myslím, že v současnosi je zpracovaný prakticky a funkčně, ale je co upravit. Ocenil bych, kdybych mohl poslouchat hudbu z videa třeba na Vimeu a přitom si třeba číst e-book a ne, aby se mi přepnutím na knihu video zapauzovalo. Zkrátka aby aplikace mohly (ale nemusely, chybí mi spíš možnost volby) pracovat zároveň. Na to by mohly navázat náhledy v přepínání aplikací - v současnosti je v nich jakoby snímek posledního stavu, účelnější by bylo, kdyby např. při načítání stránky bylo rovnou vidět, jestli se už načetla, nebo se ji prohlížeč snaží nějak nalámat. Kdo si někdy hrál s Nokií N900, asi si to dokáže představit lépe.
Jak má toto vlastně vyřešené Samsung Galaxy Note s multi-window? Jsou obě aplikace aktivní?
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Cleric »

Osobně bych uvítal změnu v podporovaných formátech micro SD karet, kde FAT 32 je opravdu již archaický formát a občas i dosti omezující.

Dále změnu při schvalování aplikací na G. Play, aby se tam nedostával odpad. Je krásné mít milion aplikací, ale k čemu to, když z toho je použitelných tak 20%. Ostatní jsou hovadiny.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno »

A to ještě z těch použitelných 20% je minimálně 19% duplicita podobných aplikací. Jsem přesvědčen, že opravdu užitečných a unikátních aplikací je hluboce pod 1% celkového počtu na marketu. Taky by se mi líbilo, kdyby tam byly jen užitečné a neopakující se aplikace, ale to není v lidských silách třídit a automat to nepozná. Navíc by to popíralo otevřenost platformy, kde má kdokoliv možnost nabídnout svůj výtvor a google se snaží filtrovat jen vyloženě škodlivé aplikace. Nicméně by to chtělo lepší třídění a vyhledávání. Problém je, že když se nějaká aplikace stane oblíbená, automaticky se dostane nahoru a nová aplikace s podobným účelem se těžko nahoru dostává, i když je třeba lepší, protože naprostá většina uživatelů volí první nabídnutou a nepátrá, jestli ta o pár stránek dole nebude lepší.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mishack »

ludekbrno: +1
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od xanthor »

Cleric píše:Osobně bych uvítal změnu v podporovaných formátech micro SD karet, kde FAT 32 je opravdu již archaický formát a občas i dosti omezující.
Telefony s oficiální podporou microSDXC karet (64 GB a víc) (je už nějakej takovej?) by měly podporovat exFAT. A je možný, že některý telefony (nebo verze Androidu?) podporují exFAT už teď. Dokonce prý některé umí i NTFS.
ludekbrno: Mám dojem, že Google nové aplikace dočasně vyhodí nahoru v žebříčcích právě proto, aby měly šanci, že si jich někdo všimne.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno »

No, to by mělo logiku. Je fakt, že podobně to funguje i ve webovém vyhledávání. Nové weby se dočasně objevují na dobrých pozicích.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Mappleton
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: ned 11. lis 2012 21:51:07
Typ mobilu / ROM: ...

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mappleton »

Tak dneska poslední hřebíček do rakve pro android u mě. Jde se do šedé Lumie 920
iPhone 5 16GB Black JB 6.1
HTC one S
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Mishack »

Enjoy.
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Notouchme »

Mappleton píše:Tak dneska poslední hřebíček do rakve pro android u mě. Jde se do šedé Lumie 920
to jsem presne potreboval vedet, bez toho bych neusnul... jak psal Mishack enjoy /facepalm
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od ludekbrno »

Mappleton píše:Tak dneska poslední hřebíček do rakve pro android u mě. Jde se do šedé Lumie 920
Velmi užitečná informace, takové tady opravdu pomáhají :lol: Jinak WP8 je pro ovce podobě jako iOS, taky ti nic nedovolí a nebude po tobě chtít trochu přemýšlení :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Tux
Stálý androiďák
Příspěvky: 152
Registrován: úte 20. zář 2011 13:06:08
Typ mobilu / ROM: Note 2
Rom: DN4 v2.1/Agni 4.3.7

Re: Co by jste změnili na androidu?

Příspěvek od Tux »

Raistlin píše:Kdo si někdy hrál s Nokií N900, asi si to dokáže představit lépe.
N900 byl můj předchozí telefon (stále ho mám a občas používám), takže vím co myslíš.
Raistlin píše:Jak má toto vlastně vyřešené Samsung Galaxy Note s multi-window? Jsou obě aplikace aktivní?
Ano obě aplikace jsou aktivní a můžeš je používat současně. K tomu si ještě můžeš např. vyhodit browser nebo video player do okna a posouvat ho po displeji kam chceš.
Zamčeno

Zpět na „Pokec“