Pokecstiahnutie aplikácie na SD kartu

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
probie
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: huawei ascend y200

stiahnutie aplikácie na SD kartu

Příspěvek od probie » pon 21. led 2013 10:11:28

Telefón s androidom mám iba pár dní. Neviem pochopiť jednu vec. Stiahla som si iba pár aplikácií, všetky na SD kartu. Tak ako je možné, že mi odbudla voľná pamäť aj z telefónu aj z SD karty? A prečo, nemôžem stiahnuť žiadnu ďalšiu aplikáciu - píše mi, že nemám dostatok internej pamäte, keď mám nastavené, aby to stiahlo na SD, na ktorej mám voľnú pamäť cez 3,5 GB?

xanthor
Kyborg
Reputace: 85
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: stiahnutie aplikácie na SD kartu

Příspěvek od xanthor » pon 21. led 2013 11:04:21

Na kartu jde vždycky jenom část aplikace. Máš plečku s mrňavou interní pamětí, takže se připrav na časté hlášky "nedostatek paměti" (mimochodem když uvidíš tuto hlášku, telefon pravděpodobně nebude ani přijímat SMS) - řeší se to tu často, stačí hledat, ale na definitivní řešení je potřeba root (což nemusí být úplně v souladu se zárukou).

x125
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7000

Re: stiahnutie aplikácie na SD kartu

Příspěvek od x125 » sob 02. úno 2013 11:00:47

Pokud vím, tak ROOT nemusí mít na záruku vliv. Např. vymačkané tlačítko určitě nezpůsobí SW úprava. Sám mám rootlý telefon a před servisem jsem nahrál původní obraz ROM. Nikdo neměl žádný problém.

(Normálně bych to ani nedělal, ale odstranil jsem hromadu systémových aplikací a po resetu do továrního nastavení to v menu bilo do očí. Reklamoval jsem také kvůli závadě, která mohla být teoreticky způsobena SW - blikala indikace nabíjení - nakonec to bylo nabíječkou.)
Lepší dumbphohe v kapse, než smartphone v servisu.
Pokud se mě na něco zeptáte, nečekejte odpověď ihned. Na fóru ani mailu, kam mi chodí upozornění, nebývám zas tak často.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“