PokecDHL Remote Area

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mello4
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nemam mobil s Androidem
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

DHL Remote Area

Příspěvek od mello4 » úte 29. led 2013 4:10:12

Ahoj, potreboval bych posilat z Ciny balicky pomoci DHL, ale casto do remote area. Doplatek je pak 30 USD.

Slysel jsem ale, ze treba etotalk.com to nejak posila pres DHL Dubai. Na jejich strankach ale remote area je stejna. Takze jak to funguje na etotalku? Ze bych do poradil svemu prodejci...

A nebo nemate nekdo nejakej napad kam to poslat? Napadlo me si udelat P.O. Box, ale DHL mi reklo, ze to tam nelze dorucovat, ze to musi nekdo prevzit. Pak je jeste jedna firma, ktera to v praze prebere a posle na mou adresu, ale jejich sluzba pro jeden balik vyjde na 200-400 Kc. Coz zbytecne navysuje dopravu... a pak to jeste budu muset preposlat ja.

wondra2
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: JY - G3

Re: DHL Remote Area

Příspěvek od wondra2 » úte 29. led 2013 16:23:54

mello4 píše:Ahoj, potreboval bych posilat z Ciny balicky pomoci DHL, ale casto do remote area. Doplatek je pak 30 USD.

Slysel jsem ale, ze treba etotalk.com to nejak posila pres DHL Dubai. Na jejich strankach ale remote area je stejna. Takze jak to funguje na etotalku? Ze bych do poradil svemu prodejci...

A nebo nemate nekdo nejakej napad kam to poslat? Napadlo me si udelat P.O. Box, ale DHL mi reklo, ze to tam nelze dorucovat, ze to musi nekdo prevzit. Pak je jeste jedna firma, ktera to v praze prebere a posle na mou adresu, ale jejich sluzba pro jeden balik vyjde na 200-400 Kc. Coz zbytecne navysuje dopravu... a pak to jeste budu muset preposlat ja.
čau, mám balík na cestě od etotalk. Opravdu to stojí 40 dolarů a systém funguje nejspíš následovně: Pošlou čínskými aerolinkami do dubaje, tam přeloží a pošlou do čech (poslali mi sledovací číslo na čínský stránky). Nicméně balík mi leží už 3. den v dubaji a je tam něco o proclívání nebo co, tak se trochu děsím...

Autor tohoto vlákna
mello4
Stálý androiďák

Příspěvek od mello4 » čtv 31. led 2013 20:14:12

Takze jsi na etotalku platil jeste 40 USD navic k cene dopravy?

wondra2
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: JY - G3

Příspěvek od wondra2 » pát 01. úno 2013 7:52:50

mello4 píše:Takze jsi na etotalku platil jeste 40 USD navic k cene dopravy?
40 USD celkem za dopravu. A po týdnu je už v praze :D

Autor tohoto vlákna
mello4
Stálý androiďák

Příspěvek od mello4 » pát 01. úno 2013 20:00:27

40 USD je krasna cena za dopravu. Nechal jsem si od DHL udelat kalkulaci kolik by me stalo od nich posilani zasilek, kdybych posilal tak 2-3 zasilky denne. Pry obycejna obalka po CR za 800 Kc a do China za 4100 Kc :)

Cinsky prodejce prave po me chce 30 USD jeste navic k doprave do remote area, kterou bezne platim tak 70-120 USD.
Tak me zajimalo jak to funguje u etotalk.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“