PokecPodvodník,nebo výhodná koupě?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
vicky__k
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE 2
Twitter: vicky__k

Podvodník,nebo výhodná koupě?

Příspěvek od vicky__k » pon 04. úno 2013 8:57:07

Zdravím, při shánění telefonu pro ženu jsem narazil na tento inzerát
http://www.sbazar.cz/Foxise/detail/8966 ... laxy-s3-za
a samozřejmě mě to zaujalo, tak jsem tam zkusil napsat, po cca dvou hodinách mi přšlo tohle
Dobrý den,
Pokud máte opravdu zájem o zboží, které na internetu nabízím musíte si pořádně pročíst tento email ve kterém je vysvětleno naprosto vše, pokud tedy máte opravdu zájem, udělejte si pohodlí a vše si pořádně pročtěte a zboží může být vaše.

Zboží o které jevíte zájem, objednávám a poté prodávám, zboží je objednáváno z anglie, přímo ze skladu odkud ho berou obchody jako třeba T-Mobile apod, mě se naskytla neskutečně výhodná možnost mít tyto produkty za opravdu nízkou cenu pokud je budu brát po více kusech, to,že je zboží objednáváno z anglie nemá vliv na jazyk apod. Zboží přímo ve skladu mohou dát do jakéhokoliv jazyku který si budete přát, odblokování samozřejmostí. Jsem ochoten s váma zajít i do jakéhokoliv vámi vybraného obchodu na ověření originality,záruky a všeho co si budete přát.
Nebudu čekat až někdo (apple,samsung......) vydají další novinku kterou srazí cenu produktu který prodávám, proto takto bezkonkurenční cena.

Jde mi o to, že zboží jsem vždy objednával za své peníze a několikrát mi napsali děti, kteří si jen mysleli že jim rodiče dají peníze, já zboží objednal a oni mi napsali že z obchodu bohužel odstupují protože nemají peníze, zboží za tuto cenu prodám vždy,ale se spožděním a tím se může stát že na tom více prodělám než vydělám, proto požaduji zálohu ve výši 2000Kč aby jsem věděl, že to myslíte opravdu vážně (prosím štěte dál, vše je opravdu vysvětlené záloha je vratná proto prosím čtěte dál)
zálohu by jsem chtěl odeslat složenkou na mé jméno a mou adresu (podvodník by vám své jméno a adresu nikdy nedal a falšenou vám dát nemohu jelikož by jsem poté nemohl peníze na poště vybrat) Bankovním převodem zálohu zasílat nechci a to z toho důvodu,že se převod dá snadno zrušit.

(Kontakt na prodejce v anglii rozhodně nikomu nikdy nedám a to ani za 20.000kč)

Mám již přes 150 spokojených zákazníků kteří u mě zboží takto zakoupili a nikdy nenastal jediný problém.

zálohu jsem se snažil dát co nejnižší aby byla pro každého přijatelná a né moc riskantní, pokud tuto zálohu odešlete budu vědět, že to myslíte opravdu vážně a přiložím k ní i své peníze a požadované zboží objednám, Záloha 2000kč je minimální, kdyby jsem byl podvodník řeknu si,že i tisícovka mi bude dobrá, ale já jsem opravdu seriozní člověk, záloha ve výši 2000kč má své důvody.
Pokud odešlete zálohu složenkou např. v pondělí a zašlete mi emailem foto ústřižku ze složenky který Vám na poště dají, okamžitě po obdržení emailu s fotem ústřižku objednávám Vaše zboží,
pokud zálohu odešlete v pondělí a odešlete mi foto ústřižku, zboží mám do 3 pracovních dnů tedy do středy maximálně do čtvrtka, poté je jen na vás jak obchod dokončíme, mohu zaslat dobírkou za zbytek peněz, nebo si můžete pro zboží přijet (Jsem z Mostu) nebo pokud uhradíte výdaje na cestu mohu Vám zboží přivést, jsem spíše pro osobní setkání kvůli ověření originality apod, ale pokud by to pro Vás byl problém mohu i zaslat tou dobírkou.

Pokud se sejdeme osobně,nebo zašlu dobírkou - Cokoliv by se vám po ověření produktu nelíbilo tak zálohu samozřejmě okamžitě vyplácím zpět, jak už na místě předání,nebo zasláním zpět přes poštu/na účet to je na vás, ale tohle píšu jen proto, protože vím, že po ěm zálohu nikdy požadovat zpět nebudete,protože se zbožím budete více než spokojeni, jak už jsem psal, mám více než 150 naprosto spokojených do dnes děkujících zákazníků.

Takže znovu opakuji, Vše Originál! v zabalené krabici, dostanete vše co by jste dostali pokud si zboží zakoupíte přímo z obchodu - tím myslím naprosto vše příslušenství + záruku od výrobce, Kupní smlouvu prostě naprosto vše.

Bohužel na té záloze musím trvat, trval jsem na ní už od začátku, ale vždycky mě někdo přemluvil tím jaký má on opravdový zájem a že se nestane že by z obchodu opustil,že není žídné dítě ,že peníze má v hotovosti připravené apod. tak jsem mu uvěřil ze zálohy jsme upustil vše uhradil ze svého a většinou jsem na to opravdu doplatil protože zájemce z obchodu upustil, proto na té záloze musím trvat.

VAŠE ZÁRUKA?
Pokud zálohu odešlete, máte mé jméno, Mou adresu, máte můj email a tím i mou IP adresu, v případě podvodu policie podle IP adresy okamžitě vyhledá odkud emaily rozesílám, nebudu si dělat problémy s policií jen kvůli 2.000Kč, ještě když vím jak jsou v našem státě podvody těžce trestány, jen se snažím si nějak legální cestou přivydělat a naskytla se mi možnost které by se chytil každý rozumný člověk.
Podvodu se bát opravdu nemusíte o problémy nestojím v žádném případě jak s někým tak s policií.

Pokud tedy zálohu odešlete, zboží můžete mít již do tří dnů, vím, že se to vše zdá být docela složité, ale věřte, že je to opravdu jednoduché, stačí jen zaslat zálohu ke které doložím své peníze aby jsem zboží objednal poté počkáme jen 3dny a obchod dokončíme už osobně, Vy dostanete své zboží a já peníze a oba budeme spokojeni.

Pokud budete mít jakkoliv dotaz klidně se ptejte rád Vám na vše odpovím, pokud máte zájem stačí napsat,obratem vám pošlu Jméno a adresu na kterou můžete zálohu zaslat a můžeme jít do toho a do 3 dnů mít štastně uzavřený obchod.

Botló.

Tak nevím přátelé, jedná se o skutečně výhodný nákup, nebo o výhodný podvod? :help: :lol:

když jednáš s blbcem,sám si připadáš jako blbec...

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Podvodník,nebo výhodná koupě?

Příspěvek od ludekbrno » pon 04. úno 2013 9:07:57

To je podvod jak noha. Už jen kvůli tomu, jak složitě se snaží dokazovat, že není podvodník, je jasné, že je to buď podvod nebo je ten člověk duševně nemocný a má utkvělou představu. Za ty peníze mu neprodá S3 ani výrobce při odběru sto tisíc kusů. Navíc kdyby opravdu tu možnost měl, tak ze svého nakoupí 100ks a obratem ruky je prodá za dvojnásobek. A tak pořád dokola, nehrozí jak tam píše, že by přišli s novým modelem a tento byl neprodejný. Za ty prachy by prodal ještě u S2 :-) Nechápu, jak vůbec může někdo zvažovat, jestli to náhodou není pravda. Vždyť je to vidět na první pohled.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

LivArt
Terminátor
Reputace: 257
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pon 04. úno 2013 9:23:51

On prodává i Macbook za 8500... Nevěřím mu ani čárku a neposlal bych mu ani korunu.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » pon 04. úno 2013 9:28:17

Jenže český národ je nenažrany a jak vidí takto výhodnou nabídku, tak úplně zhloupne a je ochoten posílat peníze podvodníkům jen za tu naději, "co kdyby to náhodou byla pravda" :lol:
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
vicky__k
Nové Androidě

Příspěvek od vicky__k » pon 04. úno 2013 9:47:59

ludekbrno píše:Nechápu, jak vůbec může někdo zvažovat, jestli to náhodou není pravda. Vždyť je to vidět na první pohled.
:) Já to samozřejmě nezvažuju z důvodu že bych si to od něj chtěl kupovat. Já co jsem nekoupil nikdy odjinud než z alzy,nebo mallu,kde vím že mi nepřijde cihla místo produktu a kde vím,že když zaplatím předem,tak zboží dostanu a nebudu se muset s někým rok dohadovat.
Hodil jsem to sem jen spíš pro pobavení a varování ostatních. ;)

EDIT:
LivArt píše:On prodává i Macbook za 8500... Nevěřím mu ani čárku a neposlal bych mu ani korunu.
Až teď jsem si všiml těch inzerátů pod tím, Mac za 8500 a iPhone 5 za 7000 :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) radegast dne pon 04. úno 2013 10:05:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Edituj příspěvky!!

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pon 04. úno 2013 10:08:57

Tak tahle věta se mu FAKT!! povedla :lol: :lol: :lol:
vicky__k píše:.... ještě když vím jak jsou v našem státě podvody těžce trestány, ...

A tohle se mu taky povedlo (v inzerátu na iPhone):

"funguje i vypadá jako naprosto nový právě zakoupený z obchodu."
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 62
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ / G975FXXS9DTI8

Příspěvek od -Pavel- » pon 04. úno 2013 12:05:45

Zajímá ho pouze záloha a jak dokázat předem bezúhonnost. O zboží se moc nemluví. Když budeš chtít schůzku, nebude mít zrovna čas. Jsem z Děčína a on z Mostu, celej sever je prohnilej, protože tu nejsou peníze. Podvod. :)
Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXS9DTI8) Říjen - Spigen Case Liquid Air Matte Black
QuadCore i5-8300H 4.00GHz / Kingston 32GB DDR4 / GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB / WD HDD 750GB

wondra2
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: JY - G3

Příspěvek od wondra2 » pon 04. úno 2013 12:54:04

Jdi na něj stejně, pošli mu okopírovanou část OP, kde je jen datum narození aby jsi dokázal že nejsi dítě a požaduj osobní předání :D

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » pon 04. úno 2013 13:06:24

JackalJackal: Nechci se ho zastávat, ale co bys ještě o zboží v tomhle případě chtěl vědět? Napsal jeho původ a jak se k ceně dobral.
Co je SGS3 snad každý, minimálně ten kdo ho kupuje, ví.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

vespa.
Androiďák!
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Nexus 4 Honor 8
Tablet: Nexus 7
Rom: V30C, stock 4,2,3

Příspěvek od vespa. » pon 04. úno 2013 13:15:58

Jasný podvod. :lol:

kubicek10
Stálý androiďák
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Příspěvek od kubicek10 » pon 04. úno 2013 13:45:17

Nevím kam to dát, zkusím sem. Mám stejnou otázku jako zakladatel tématu. Co je v tom za háček?

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 25329.html

xanthor
Kyborg
Reputace: 84
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Příspěvek od xanthor » pon 04. úno 2013 13:56:36

Žádnej háček v tom není, je to prostě (zajisté velmi kvalitní - ano, to má být sarkasmus) napodobenina SGS 3. SGS 3 to fakt není, stačí se podívat na parametry (např. rozlišení displeje).

bandit707
Droid
Reputace: 41
Typ mobilu / ROM: SGN10h
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Příspěvek od bandit707 » pon 04. úno 2013 14:06:36

Zeby taka malickost, ze to je len kopia? Sice podobna a funkcna, ale problem je v tom, ze si to ludia zamienaju so SAMSUNG GALAXY SIII I9300. Ved si precitaj feedbacky... :roll:
Edit xanthor rychlejsi - a tento konkretny ma vyhodu ze je dualSIM... :DD
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini

kubicek10
Stálý androiďák
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Příspěvek od kubicek10 » pon 04. úno 2013 14:09:14

Už to vidim, dík.

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 62
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ / G975FXXS9DTI8

Re: Re: Podvodník,nebo výhodná koupě?

Příspěvek od -Pavel- » pon 04. úno 2013 14:19:45

radegast píše:JackalJackal: Nechci se ho zastávat, ale co bys ještě o zboží v tomhle případě chtěl vědět? Napsal jeho původ a jak se k ceně dobral.
Co je SGS3 snad každý, minimálně ten kdo ho kupuje, ví.
Když něco prodávám, mluvím především o zboží které prodávám. Nemluvím celou nabídku o tom, že já rozhodně nejsem zloděj a nevnucuji důvody zálohy. On neprodává, on vnucuje vše mimo výrobku. Asi sem se spletl, to je nabídka přímo pro tebe. Než mu budeš psát a chtít jeho zboží, přečti si to znovu. :smile: Ale co, jsou to tvoje peníze. ;) Přesně tak je postavený ten inzerát, aby jsi se takhle zeptal, aby jsi takhle myslel, aby jsi se nebál koupit, aby jsi poslal zálohu. Můžeš mi také poslat dva tisíce. :lol:
Samsung Galaxy S10+ Prism Black - XEZ (G975FXXS9DTI8) Říjen - Spigen Case Liquid Air Matte Black
QuadCore i5-8300H 4.00GHz / Kingston 32GB DDR4 / GTX 1050 4GB / ADATA XPG SSD 512GB / Seagate HDD 1TB / WD HDD 750GB

Autor tohoto vlákna
vicky__k
Nové Androidě

Příspěvek od vicky__k » pon 04. úno 2013 17:35:23

kubicek10 píše:Nevím kam to dát, zkusím sem. Mám stejnou otázku jako zakladatel tématu. Co je v tom za háček?

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 25329.html
nejvíc mě baví ten kontrast SGS3 vs klávesnice od Applu na těch fotkách tam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
raději to nikde nevytahuj,nebo z toho zase bude nějaká žaloba :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“