PokecProhlížeč

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jaros.mil
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: Jarosmil
Kontaktovat uživatele:

Prohlížeč

Příspěvek od Jaros.mil » ned 14. bře 2010 14:44:34

Chtěl bych začít nějakou otevřenější diskuzi na téma prohlížečů. Jaký z nich používáte a proč? co vám na kterém sedí ...... však to znáte

Dlouho jsem používal klasický prohlížeč, hodně se mi líbí opera ale dolphin je tak nějak příjemnější. Nepochopil jsem Chrome ..... :D :D :D

.:. Dell Streak .:. T-mobile .:.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlížeč

Příspěvek od Mishack » ned 14. bře 2010 15:34:37

Jsem zvedavej kdo prvni najde odvahu a odpovi na tuto otazku a zazehne tu tak (logicky ocekavany) flame :twisted: :lol:
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » ned 14. bře 2010 19:06:27

No, opera je fajn ale pořád je to mini verze takže některý weby zobrzuje divně. Defaultní browser je fajn. Ale plnohodnotnou Operu bych celkem ocenil.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » ned 14. bře 2010 19:31:41

No, tak ja se taky pridam :) Dolphin me osobne vubec nevyhovoval. Zatim mi postacuje defaultni browser. Kdyby mel malinko lip vyreseny prepinani tabu, tak bych byl spokojenej na 100 %. Opera vypada nadejne. Uvidime.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

MrEdDy
Robot
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: Nemám stálý model
Twitter: http://twitter.com/MrEdDy23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrEdDy » ned 14. bře 2010 20:19:39

Dolphin - neseděl mi.
Opera mini - jakš takš,hraje u mě roli,že je rychlá.
Defaultní prohlížeč - je pomalý (na mě).
Další jsem nezkoušel,teda nevim jestli další jsou :D
Tlačítko hledat není jen na okrasu!
Když vím ,poradím ,ale ať má dotaz hlavu a patu ..
ZÁLOHA není jen slovo!

cryingfreeman
Droid
Reputace: 1

Příspěvek od cryingfreeman » ned 14. bře 2010 20:26:28

Doplhin, Infinity, xScope a dalšie "priehladače" v markete sú len nadstavby defautlného priehladača...je to len vylepšene UI + pridaných pár funkcií(u infinity napr. translate) ale v jadre beží stále default priehladač, ktorý je dosť veľký moloch(naročnosť na ram, pomalosť pri 2G a často aj G)

opera mini je podstatné rychlejšia, neanaročná a má omnho prijemnejšie GUI...je ale fakt, že nezobrazuje stranky normalne ale konvertuje, k podstatným informáciam sa ale v 95% prípadov dostanete..samozrejme flash a podobne veci v nej možné niesu na to treba počkať u opery mobile 10
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman

patas
Androiďák!

Příspěvek od patas » ned 14. bře 2010 21:09:33

Na Operu Mobile jsem zvědavý, ale zatím se Opera snaží vyjednat pozici dodavatele browseru pro výrobce, což je pro ni obchodně výhodnější (alespoň dle zpráv na netu). To je asi důvod proč na ni ještě čekáme. Nicméně si nedělám příliš iluze, že bude zadarmo. Takže jsem zvědavý na cenu. Obdobně jsem zvědavý na cenu Core player.
SE Xperia Mini Pro

coltcha
Stálý androiďák

Příspěvek od coltcha » ned 14. bře 2010 23:45:53

Pro mě je celkem zásadní že Opera nereloaduje když prolejzám vpřed a zpět. (podobně jako desktopová Opera). Nechápu proč to defaultní browser neumí taky. Nejen že to to šetří data, ale zároveň je to bleskový. Jako dlouholetý uživatel desktop verze se ale těším hlavně na Operu Mobile.

cryingfreeman
Droid

Příspěvek od cryingfreeman » ned 14. bře 2010 23:59:36

default browser ti v taboch reloaduje pokiaľ máš G1 alebo niečo s podobnou malou ramkou preto, lebo načítanie niektorých väčších web stranok zaberie celu volnu ram a ostatne stranky v taboch sa musia zmraziť/killnuť + dokonca aj dalšie programy v pozadí...default browser je dosť naročný čo v spojení s malou ram a full webom není dobra kombinácia...u opery sú stranky konvertované, maju niekolkonásobne menší objem a to sa prejaví aj na ramke...samotná opera mini 5 ako program je ešte optimalizovaná aby behala aj na tých najhlupejších mobiloch za pár tisíc
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

coltcha
Stálý androiďák

Příspěvek od coltcha » pon 15. bře 2010 1:17:32

cryingfreeman píše:default browser ti v taboch reloaduje pokiaľ máš G1 alebo niečo s podobnou malou ramkou preto, lebo načítanie niektorých väčších web stranok zaberie celu volnu ram a ostatne stranky v taboch sa musia zmraziť/killnuť + dokonca aj dalšie programy v pozadí...default browser je dosť naročný čo v spojení s malou ram a full webom není dobra kombinácia...u opery sú stranky konvertované, maju niekolkonásobne menší objem a to sa prejaví aj na ramke...samotná opera mini 5 ako program je ešte optimalizovaná aby behala aj na tých najhlupejších mobiloch za pár tisíc
Hmm ted jsem to testoval (HTC Magic) na naprosto jednoduchych 2 strankach bez designu i css a máš pravdu. Po vypnutí wifi i datovýho připojení to fakt tahá z cache. Nevím jak to teda kluci norský dělaj, ale tohle je pro mě u Opery prostě plus jako kráva a doufám že na androidím browseru zamakaj, páč mi přijde nejslabší stránkou celýho systému

Btw: sorry za OT, ale jedna věc se mi strašně líbí na Iphone browseru, nové HTML5 přichází s rozšířením Input polí o typy email, datum, číslo, apod. A když na něj klinete nabídne vám upravenou klávesnici právě podle typu Inputu . http://diveintohtml5.org/forms.html#type-email . Webu s HTML5 samořejmě moc není, ale je to jen otázka času.... Pravděpodobně to android dřív nebo naimplementuje stejně, ale takovýhle věci mi na Iphonu přijdou hodně User Friendly

Vecernice
Nové Androidě

Příspěvek od Vecernice » sob 20. bře 2010 6:57:31

Docela bych uvítala Bolt browser používala sem ho na obyčejném Sony ericsonu W200i a makal fakt skvěle dokonce nová verze 1.7 přehrávala i videa na youtube škoda že ještě není na telefony s androidem :lol:
Když venku prší,dají se dělat jen dvě věci a já karty nehraji:-D
G1-ROOT/Super D-blk1.9.3+WG/DRC83/SPL 1.33.2005/Radio 2.22.19.261/Dream recovery 1.5
Mazlík vymazlenej,říkám,že karty nehraju
Obrázek

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » sob 20. bře 2010 9:55:05

vecernice: na youtube máš extra luxusní aplikaci...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

skooopa
Droid
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skooopa » sob 20. bře 2010 11:19:07

Aplikace na youtube co i prehravala videa : dobre :-) kazdopadne ta co je v androidu bude lepsi ta umi nejen videa prehravat ,ale i je treba vyhledavat :)
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!

Vecernice
Nové Androidě

Příspěvek od Vecernice » sob 20. bře 2010 11:30:15

Podle předpokladů tak bude v nové verzi Boltu už flash player integrovanej protože s ním šli i jiná videa asi tak :D jinak zprovoznil někdo aplikaci na Web cameru? Stáhla sem si ji v Marketu ale když připojím G1 k notasu a aktivuju Web cam v mobilu tak mi skyp hlasí na notasu, že není video zařízení .Mám notas bez webky a tohle by bylo super než tahat ještě externí webku :?
G1-ROOT/Super D-blk1.9.3+WG/DRC83/SPL 1.33.2005/Radio 2.22.19.261/Dream recovery 1.5
Obrázek

cryingfreeman
Droid

Příspěvek od cryingfreeman » sob 20. bře 2010 12:25:59

tak opera mini má už od verzie 4 vstavaný youtube prehrávač, len u androidu jaksi nefunguje a ani neide presmerovať na externú youtube aplikáciu :D vstavaný má ale vyhodu, že nemusím otvárať dalšiu aplikáciu , ktorá mi pri malej ram dostrelí tu predošlu

Vecernice
Nové Androidě

Příspěvek od Vecernice » sob 20. bře 2010 12:43:31

No to je přesně ono aj mě to vadí ,že se otvírá nová aplikace aby mi to přehrála sice je skvělá ale bylo by pohodlnější koukat přímo v prohlížeči :yes:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“