PokecG1 vs. Magic

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
exBURN

G1 vs. Magic

Příspěvek od exBURN » ned 14. bře 2010 17:27:38

Zdravím. Rozhoduji se před volbou nového telefonu, jelikož mě nokia 5800 zklamala. Rád bych vyzkoušel Androis, ale zvažuju teď zda starší G1 s klávesnicí nebo novější Magic bez klávesnice, ale pro mě s hezčím desighnem a lepší baterkou. Můžete mi někdo poradit který tel je cca lepší? U G1 se mi líbí klávesnice, ale zároveň z ní mám strach jelikož nechci rozvrzaný tel- nokia mi bohatě stačila. U Magica se mi líbí vzhled.

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: G1 vs. Magic

Příspěvek od ramon.dexter » ned 14. bře 2010 19:05:15

exBurn: ani jeden. Oba jsou výběhový modely který nebudou dostávat updaty. Spíš htc Tatoo, Motorolu Milestone, htc Legend nebo Desire, nový androidí Samsungy...nebo htc hero.

G1 a Magic jsou starý modely kterým chybí podpora. Za chvíli vývojáři přestanou pro jejich OS (android 1.6 u G1, android 1.5 u Magicu) vyvíjet aplikace. Takže to opravdu nemá význam, i kdzž je cena lákavá.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » ned 14. bře 2010 21:00:03

No zrovna Tattoo s jeho malým "nestandardním" displejem a minimem informací o jeho budoucnosti bych jako perspektivní mobil příliš nezmiňoval. A Hero na tom s vyhlídkami není o moc líp než Magic. Pokud teď něco doporučovat, tak jednoznačně Nexus. Pak možná Milestone a Desire.

patas
Androiďák!
Reputace: 0

Příspěvek od patas » ned 14. bře 2010 21:16:32

Jak bylo řečeno výše. Sice teď jsou dostupnější oba modely cenově, ale u G1 se jedná skoro o 2 roky starý model (vývojově). Bez dalších updatů jsou to mrtvé modely do budoucna. Takže koupit novější generaci a případně počkat až trochu klesne cena. Sice jsem spokojený s G1 a předpokládám, že ještě dlouho budu (muset ;) ), ale už narážím na mantinely (viz. Google Earth).
SE Xperia Mini Pro

Autor tohoto vlákna
exBURN

Příspěvek od exBURN » úte 16. bře 2010 0:24:13

Vybraná G1. Mám nějaký cenový limit taky, beru to zhruba jako výměnu za tu Nokii. Navíc je to můj první telefon s androidem, taky s tím možná za měsíc švihnu o zem. Pokud se osvědčí, tak pak asi nexus one. Zatím je cenově mimo

preclik
Stálý androiďák
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od preclik » úte 16. bře 2010 10:57:43

G1 je povedený telefon. Když ho porovnám s brontosaourem, jako je Nokia N97, vychází mi jako vítěz a to nejen cenově. Na dnešní top tier už pochopitelně ztrácí, ale ve své současné cenové relaci je imho nepřekonatelný.
G1 - ROOT, Cyanogen Mod 5.0.7

Odpovědět

Zpět na „Pokec“