PokecVodafon opět zaperlil...

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Sejbal
Nové Androidě
Reputace: 0

Vodafon opět zaperlil...

Příspěvek od Sejbal » stř 24. bře 2010 15:55:39

Jak už se na fóru psalo, tak Vodafon slíbil aktualizaci rom pro HTC magic začátkem tohoto týdne. Patřím mezi nedočkavce a tak jsem se zeptal, kdy to bude...........a :DD

Vazena pani, vazeny pane,

Posilame vam odpoved(i) na vas dotaz, ktery jste odeslal(a) Technoidum na www.techforum.cz.
Budeme radi, kdyz si najdete chvili casu a poskytnete nam informaci, zda vam dotaz pomohl ci naopak.
K hodnoceni pouzijte adresu (na konci emailu), kde muzete oznacit jednu z variant.

Dekujeme za vas zajem o TechForum.

admin
[ http://www.techforum.cz/ ]

otazka: htc magic upgrade

Dobrý den,
kdy bude zde dostupná aktualizace?

Děkuji
Jiří Sejbal

odpoved(i):

Steven>

Vývoj a poskytování firmwaru (a to včetně brandovaných verzí) je věcí výrobce mobilu (tj. v tomto případě firmy HTC), stejně jako oprava chyb ve stávajících verzích.
Pro informace o firmwaru se obraťte na servis, přehled servisních středisek najdete na [ http://www.vodafone.cz/firemni/telefony ... /index.htm - této stránce ].

Htc magic(brácha)...Samsung Galaxy S(zatím)...Eken m003(rozebráno)...Creative ZiiO(prasklé) 7...Archos 7O(skvělé)

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodafon opět zaperlil...

Příspěvek od Case » stř 24. bře 2010 16:00:13

Prostě u nich levá ruka neví, co dělá pravá, no. Do jiného vlákna jsem kopíroval mou "diskusi" s nimi na Twitteru.

Uvažuju o tom, že o tomhle všem něco málo napíšu, protože to je fakt peklo. Teda ne že bych si snad myslel, že tím, že o tom něco napíšu, se cosi změní, to skutečně ne.

Autor tohoto vlákna
Sejbal
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od Sejbal » stř 24. bře 2010 16:09:02

Je to opravdu legrace, když jsem pročítal vlákna, tak Vodafon je opravdu nejlepší v informovanosti personálu.............hlavně Technoidů..........prostě low level IT pakáž.
Možná nakonec opět nic nebude, podpora Magicu je bídná a já ho mám tak rád. :cry:

To case: dá se nějak zlikvidovat perfect SPL. nainstaloval jsem SENSE UI skoro ofiko. dik
Htc magic(brácha)...Samsung Galaxy S(zatím)...Eken m003(rozebráno)...Creative ZiiO(prasklé) 7...Archos 7O(skvělé)

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » stř 24. bře 2010 17:05:53

Nedá. BTW, proč se proboha ptáš TADY?

Odpovědět

Zpět na „Pokec“