PokecHovory přes PC ? Bluetooth ? Jaké na Win8?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Alias75
Androiďák!
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Hovory přes PC ? Bluetooth ? Jaké na Win8?

Příspěvek od Alias75 » pon 11. bře 2013 19:25:48

Ahoj lidičky.
Zkoušel jsem to na G+ ale tam není taková koncentrace lidí jako tady.

Čeká mne nová práce převážně z PC z domu a potřeboval bych vyřešit komunikaci. Nejraději bych hovory realizoval přes PC i z důvodu jednoduchého nahrávání hovorů. Poradíte ?

Na G+ proběhli rady jako MPE což je nesmysl, ten jenom vytáčí číslo, ale hovor jde přes telefon.
Pak tam byla ještě jedna app, ale ta je určená na SMS, takže také nic.

Nejlepší rada byla přes bluetooth, ale s tím mám problém jak propojit telefon a PC . Zkusil jsem nějaký zub od Logitechu, ale ten zase ty osmičky nenašli.

Takže se jedná o takovou smíšenou radu Android vs Win8.Nejlépe někdo kdo má přímo s tímto zkušenost.

Největší životní moudro:Vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .

HTC Wildfire, 2.3.3, CyanogenMod 7.0.0, ADW Launcher 1.3.6

Setenx
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Defy+ + DefyXT321
Tablet: Tab3
Rom: nie v mojom okoli

Re: Hovory přes PC ? Bluetooth ? Jaké na Win8?

Příspěvek od Setenx » úte 19. bře 2013 15:39:12

Ak chceš použivať BT na telefonovanie, tak potrebuješ aby Android mal BT profil, ktory ponukne počitaču. U WM, ktory ukazal všetky profily, to šlo veľmi ľahko. U Androidu asi budeš musieť najsť daku applikaciu, keďže na mojom Androide (CM10), to neukazuje.
Pokial bude Android ponukať profil ala headset, tak by nemal byť problem i u W8, keďže ide o štandard. Skor si myslim, že u W8, ti chyba applikacia od vyrobcu BT, ktora to vačšinou podhodi Windowsu ako ďalši audio vystup v nastaveniach,

Myslim, že A2D2 profil to je....
https://play.google.com/store/search?q=A2D2&c=apps
http://en.wikipedia.org/wiki/Bluetooth_profile

Osobna poznamka...
Tiež som myslel, že to budem tak isto riešiť v obdobnej situacii, nakoniec, to riešim tak, že mam sluchatka s mikrofonom stale pri PC a len zapojim cez predlžovaci kabel, keď potrebujem. Je to lepšie a nemusim sa babrať s prepajanim a testovať, či ma druha strana počuje. Ak nemam zapojene sluchatka tak mam hlasitosť na maximum, aby som počul ak mi niekto piše/zvoni/vola. -- Potom som zistil, že zamestnavateľ ponuka možnosť telefonovať a cez vlastnu Android applikaciu, čo prave chcem využiť...
Don't make someone stupid! In short time more stupid people will emerge.

Jirka K.
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Twitter: Jirka K.
Rom: Official

Příspěvek od Jirka K. » úte 26. bře 2013 14:10:49

Moc nerozumím tomu proč chceš telefonovat přes PC? Nahrávat hovory jde i v mobilu. Pokud chceš volat čistě přes PC, můžeš zkusit volat přes VoIP :up:
Dancall HP 2711->Ericsson A1018s->Siemens MT50->Siemens A52->Sony Ericsson K310i->Samsung SGH-E250->Nokia N95 8GB->BlackBerry 8520->BlackBerry 9900->Samsung Galaxy SIII->Motorola RAZR V3i->Samsung Galaxy Note 4 (a určitě jsem na pár zapomněl :D )

Autor tohoto vlákna
Alias75
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alias75 » úte 26. bře 2013 15:55:17

Když mě najdeš program, který spolehlivě nahrává na HTC Vision i druhou stranu, tak budu tvrdit, že v pc budu mít lepší perzonalizaci, aniž bych musel hovory přehrávat do pc kvůli archivaci.

Jestliže mám zájem o hovory přes mobil, tak proto, že nemám zájem si tvořit další čísla a ty pak vnucovat lidem a inzerátům které mám podané.

Není to nutnost, jen mne napadlo že by to telefony mohli umět. Bohužel.

Jirka K.
Stálý androiďák

Příspěvek od Jirka K. » úte 26. bře 2013 21:33:10

Já nechci rýpat, jen jsem to chtěl pochopit :)

Jestli jde jen o číslo, tak to přece není problém. Mám nastavené číslo od voocallu v csipsimple (nahrává hovory) a komu volám, tomu se zobrazuje to mobilní číslo a on se na něj zpět taky dovolá.
Dancall HP 2711->Ericsson A1018s->Siemens MT50->Siemens A52->Sony Ericsson K310i->Samsung SGH-E250->Nokia N95 8GB->BlackBerry 8520->BlackBerry 9900->Samsung Galaxy SIII->Motorola RAZR V3i->Samsung Galaxy Note 4 (a určitě jsem na pár zapomněl :D )

Autor tohoto vlákna
Alias75
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alias75 » úte 26. bře 2013 21:48:14

Jirka K. píše:.........Jestli jde jen o číslo, tak to přece není problém. Mám nastavené číslo od voocallu v csipsimple (nahrává hovory) a komu volám, tomu se zobrazuje to mobilní číslo a on se na něj zpět taky dovolá.
Já to také nemyslel zle. Ona jak není intonace tak to kolikrát vypadá trochu jinak.
Neslyšel jsem o službě o které píšeš. Budu se na to muset podívat, co tím básník myslel. To ovšem neznamená že když se rozepíšeš a usnadníš mě hledání, tak že budu proti ;-)

Jirka K.
Stálý androiďák

Příspěvek od Jirka K. » stř 27. bře 2013 0:12:18

No jo, proto při chatování používám hodně smajlíků ať jde poznat jak to myslím, ale na foru mi to přijde blbé :lol:

No a k tématu, služba voocall https://www.voocall.cz/ je klasický VoIP, který mám na telefonu nastavený přes program CSipSimple https://play.google.com/store/apps/deta ... 1wbGUiXQ.. a ten mi nahrává hovory. Zároveň voocall ukazuje volanému telefonní číslo simky kterou máš v telefonu, i když VoIPové číslo máš úplně jiné.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“