PokecAplikace vs Surf&Mail+ od T-Mobilu

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Fleak
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20
Tablet: Nexus 7 (2013)

Aplikace vs Surf&Mail+ od T-Mobilu

Příspěvek od Fleak » sob 27. bře 2010 11:38:03

Ahoj,

mám Galaxy Spica a zajímalo by mě jak to je s aplikacema, které využívají datové připojení. Četl jsem, že s Surf&Mail+ od t-mobilu je hodně problémů, kdy si účtují i to co nemají. Chtěl bych vědět jestli s tímto tarifem můžu používat aplikace jako Gmail, Seesmic, Market, Youtube, online poker a další bez toho, aby mi účtovali něco na víc.

SE Z520i - LG Cookie - Nokia 6303 - Samsung Omnia Lite - Samsung Galaxy Spica - HTC Desire - LG Optimus 2X - HTC Desire S - Galaxy SII - Nexus 4 - LG G2 - LG G3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S6 - Nexus 5X - Nexus 6p - Galaxy S7 Edge - Galaxy S8+ - Pixel 2 XL - Galaxy S9+ - Galaxy S10e - OP 7 Pro - iPhone 11 - Galaxy S20

yonah
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: http://twitter.com/yonah

Re: Aplikace vs Surf&Mail+ od T-Mobilu

Příspěvek od yonah » sob 27. bře 2010 12:52:28

Bohužel s tímto tarifem ti účtovat "něco navíc" budou. Tarif se vztahuje pouze na browser a pošťáka. Měl jsem Surf+, kde jsem platil 120/měs. Ve výsledku mi ještě účtovali cca 250 Kč navíc. Resp. 0,07 Kč/kB. Pro Android, který není jen o prohlížení internetu, je tento tarif naprosto mimo. Navíc s FUP 50 MB. Kvůli tomu všemu jsem od T-M odešel. 800 Kč/měs. za plnohodnotný internet jsem jim teda cpát nechtěl.
oblíbené aplikace a hry.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“