Pokectattoo vs. špica

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
TMa24
Droid
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x
Twitter: necromanderSM
Rom: stock
Kontaktovat uživatele:

tattoo vs. špica

Příspěvek od TMa24 » úte 06. dub 2010 20:58:00

prosim, mohli by ste uviest zakladne rozdiely medzi tymito mobilmi? parametre viem. a to ze ma tattoo mensi displej a tlakovy to taktiez. jedna sa mi o skusenosti. co 3pica dokaze a Tattoo nie? ake su vyhody? vdaka

GreepM
Androiďák!
Reputace: 0

Re: tattoo vs. špica

Příspěvek od GreepM » stř 07. dub 2010 0:41:32

segra ma tattoo ja mam spica.... momentalne je rozdil ze ja mam android 2.1:-) vali mi bt, ostri mi fotak, mam min ramky...spica je vetsi no a tattoo ma treba zas menitelny kryty. Jo a displej mam hezci barvy a to rozliseni je taky znat. Nicmene nedokazu si predstavit sestru ze by si instalovala a hledala aplikace na FB ci twitter, nebo vybirala mezi hudebnimi prehravaci a tak. Mam na mysli ze sense je fakt v pohode at si rika kdo chce co chce a clovek nemusi v podstate nic instalovat. Jo a tattoo je fakt pomalejsi a to ma vic ram a takovy ty kecy....

Jako spicu si fakt musis utilizovat podle svych predstav no...a popravde uz me to fakt nekdy stve vybirat z toho more aplikaci ktera je nejlepsi
Siemens S a M nejvic!!!...po te nejaky shit symbiany a WM....a pak....
ANDROID: Galaxy Spica->SGS->G2 a moto360

Case
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » stř 07. dub 2010 0:54:36

Utilizovat = využívat, uplatňovat. Asi jsi chtěl říct customizovat, tzn. přizpůsobit, upravit.

Nepoužívejte tyhlety termity tak suterénně, když jim nerozumíte, hrozí rizoto, že budete za blbce ;) (neplatí zdaleka jen pro tebe)

Autor tohoto vlákna
TMa24
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TMa24 » stř 07. dub 2010 10:34:26

dakujem a ako je natom spolahlivost? tamtungy velmi nemusim, preto take obavy. 2.1 ale neoficialnu, vsak?

GreepM
Androiďák!

Příspěvek od GreepM » stř 07. dub 2010 11:16:06

Case píše:Utilizovat = využívat, uplatňovat. Asi jsi chtěl říct customizovat, tzn. přizpůsobit, upravit.

Nepoužívejte tyhlety termity tak suterénně, když jim nerozumíte, hrozí rizoto, že budete za blbce ;) (neplatí zdaleka jen pro tebe)
jj promin...jsem rad ze jsem na to videl vubec:-) ale pamatuju si ze jsem chtel rict customizovat ale nemohl jsem si vzpomenout. Ono je to v zivote tezky....umeni je porozumet popripade se zeptat jak to clovek myslel nez do nej hned zacit jebat. I kdyz chapu a uznavam...ono to cely jsou trosku kecy co jsem psal.

btw: Nelepci so ti co jebu za to ze clovek nehumi psat cezky...coz tady nestesti nikdo neresi:-)

edit: Joooo uz viiiim...chtel jsem nejak napsat ze si tam musis nahrat spoustu programku a tak...a nejak jsem dosel na utility a z toho vzniklo utilizovat:-) A jeste bych chtel teda rict ze je fakt dobry ze je nekdo kdo to tu fakt projizdi to forum...aby tu nebyly uplny kecy
Naposledy upravil(a) GreepM dne stř 07. dub 2010 11:29:10, celkem upraveno 1 x.

GreepM
Androiďák!

Příspěvek od GreepM » stř 07. dub 2010 11:25:30

TMa24 píše:dakujem a ako je natom spolahlivost? tamtungy velmi nemusim, preto take obavy. 2.1 ale neoficialnu, vsak?
Ano ta rom je neoficialni cestou nahrana, ale je od samsungu primo pro spicu. Jsou to testovaci romky by se dalo rict. Spolehlivost je v pohode! Hlavne divx me hooodne nadchnul...nikdy jsem neveril ze budu takovym stylem sledovat serialy. A za pomoci meridianu dokonce s titulkama...fakt dobry:-)

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 42
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 07. dub 2010 11:27:19

GreepM píše:...coz tady nestesti nikdo neresi:-)
neřeší, protože to nemá cenu a je to zbytečný plejtvání silama...

A nic to nemění na tom že pokud neumíme cizí termíny správně používat, radši je nepoužíváme. Jinak jsme za pitomce a ještě se cítíme dotčeně když nás někdo upozorní na zcela zřejmou chybu.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

GreepM
Androiďák!

Příspěvek od GreepM » stř 07. dub 2010 11:36:49

edit: No ja to beru...muze poslat pmko. Case je urcite dobrej kluk...jen mi to prislo hrozne poucny. Pokud chce poucovat tak pmkem jinak muze napsat ze jsem asi myslel cusomizovat a ja bych na to napsal ano omlouvam se za kec. Moc dobre totiz vim co znamena utilizovat a suterene si to budu pouzivat jak chci....a pak to zajim rizotem. Sry proste mam spatnou naladu a tohle fakt nemusim no:-(

Mozna kdyby forum bylo placeny a melo statut jakehosi odborneho fora tak by se to resit mozna melo...ja osobne jsem uz tak zvlcel ze interpunkce sla do kytek a zacina mi to delat problem v emailech...stejne jako jsem-sem, jsi-si atp. Cestina se vyviji no....

Autor tohoto vlákna
TMa24
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TMa24 » stř 07. dub 2010 11:46:21

GreepM píše: btw: Nelepci so ti co jebu za to ze clovek nehumi psat cezky...coz tady nestesti nikdo neresi:-)
tak tomuto fakt nerozumiem. teraz si to myslel ako? ze niekto nevie gramaticky spravne Česky, alebo ze je to ceske forum a ze by bolo vhodne pisat česky?

*ak si narazal na gramatiku/spisovnost, tak sa naozaj neda riesit. ako slovencina tak aj cestina su jedny z najtazsich jazykov, co znamena ze takmer kazdy urobi chybu, ci preklep

*a ak vyslovene česky, tak to by ste mali pouzivat iba česke terminy a nie anglicke ako napriklad: Customizace, recovery a podobne. alebo to mate uz zahrnute v spisovnom jazyku?

Nebol umyslel niekoho urazit, tak dufam ze si to nezobral nikto tazko k srdcu. ;)

*dnes si vybehnem pre ten samsung a porovnam ho s Tattoo. o tu instalaciu aplikacii sa nebojim. tak ci onak rad testujem a zhanam nove aplikacie ;)

Case
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » stř 07. dub 2010 12:10:47

(Bohajeho, že já něco psal...)

nico.hash
Stálý androiďák

Příspěvek od nico.hash » pon 12. dub 2010 19:16:29

1
Naposledy upravil(a) nico.hash dne úte 13. dub 2010 6:27:55, celkem upraveno 1 x.
nico.hash:
HTC DESIRE,StarBurst Classic 1.5.1.0 Data2SD - S-Off
microSDHC 16GB class10
(HTC TATTOO,NOW IT'S FATHER'S MACHINE)

GreepM
Androiďák!

Příspěvek od GreepM » pon 12. dub 2010 20:16:02

Tattoo je mobil spis pro holky bych rekl..vetsinou ho koupi nekdo, kdo vi co android umi, treba pritelkyni. resist dotykac navic muzes ovladat nehty coz je u holek jasny. A vymeny kryty a radio. Fotak je zajimavej...neostri, ale pri prohlieni obrazku mam pocit ze je sense to nejak doostruje.

Autor tohoto vlákna
TMa24
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TMa24 » úte 27. dub 2010 9:10:15

po nejakom case kedy som mal moznost otestovat aj spicu.
situacia je taka ze tattoo lezi a caka na predaj. odost pomalsi system, teda aj klavesnica. sice tattoo ma vstavany flash v prehliadaci, casom som zistil ze to nepotrebujem. lepsia bateria, o citlivosti a velkosti displeja nemusim ani hovorit. :lol: :lol: :lol: cim som bol naozaj prekvapeny bolo neporovnatelne kvalitnejsie prehravanie hudby. proste u tattoo sklamanie na plnej ciare. a ako som uz niekde pisal, tattoo ma problem so signalom. tam kde som s tattoo signal nechytil tam spica pracuje v pohode. velke plus je ze spica prehrava plynulo divX defaultne comu mozu niektore stroje zavidiet

toto vsetko platilo u 1.5

Odpovědět

Zpět na „Pokec“