Pokecpomoc s vyberem cinana

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
unnamed
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: n900

pomoc s vyberem cinana

Příspěvek od unnamed » úte 23. dub 2013 12:43:23

Zdravim .. chtel bych Vas pozadat o fundovanou radu "ktereho cinana" koupit sobe a pritulce..
ja bych chtel pres android-sale koupit oppo find 5 pro sebe a iocean x7 pro pritulu.. iocean bude v kvetnu na sklade, takze se jen musi holka rozhodnout jestli youth nebo premium .. pisi vam sem proto, protoze hodne casu travim v praci a nemam cas prochazet forum a hledat a hledat, tak se omlouvam ze otravuju ..uz tak sem rad ze jsem nasel vubec tuto stranku a android sale..
pripadne jestli by ste me mohli poradit s nakupem pres ten android sale, nebo neco lepsiho

jo a hlavne me zajima jestli jsem vybral dobre telefony, nebo se vyplati spis nake jine, nebo si mam pockat na nejake novinky a kdyz tak na jake, protoze fakt na to nemam cas :( :( :|

dekuji mnohokrat za pomoc
s pozdravem
unnamed

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s vyberem cinana

Příspěvek od unavix » úte 23. dub 2013 14:13:07

Vybral bych si jiný obchod, antelife nebo pandawill. Telefony ok pokud Ti nevadí dát takovou částku. Telefon si budeš muset vybrat sám, to za Tebe nikdo nerozhodne. Osobně bych ale za telefon všeobecně nedal víc jak 7000kč včetně dopravy. Dražší telefon nemá smysl a je jedno jestli to bude oppo,htc,samsung nebo něco jinýho. Ber to jako spotřebák který morálně rychle zastarává.
Bůh odpouští, JÁ NE!

Autor tohoto vlákna
unnamed
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: n900

Re: pomoc s vyberem cinana

Příspěvek od unnamed » pon 27. kvě 2013 22:42:15

oppo uz je dostupny i pro cr http://europe.oppostyle.com/

Odpovědět

Zpět na „Pokec“