PokecFreedom a Google Play

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
krchnak
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3 - 5.0
Mobil 2 / ROM: HTC One m7 - Cyanogenmod 12

Freedom a Google Play

Příspěvek od krchnak » úte 21. kvě 2013 11:35:49

Zdravím,
koupil jsem si telefon HTC One, samozřejmě jsem si udělal ROOT a nainstaloval Freedom, abych si mohl "kupovat" různé kredity do her. Po nastavení časového pásma pro Moskvu a spuštění aplikace mi Google Play hlásí chybu v připojení.
Na internetu jsem našel dva návody. První byl, že mám odstranit akutalizace z Google Play - bezúspěšné. A druhý byl jít přes root explorer do System/etc, změnit práva na souboru hosts, smazat ho a resetovat telefon. Bohužel po resetu telefonu se mi tam hosts soubor zase objevil, takže také bezúspěšné.
Ptám se proto, jestli někdo máte zkušenost, co v takové situaci dělat a nebo jestli existuje nějaké stejně efektivní náhrada za Freedom, abych mohl otestovat její funkčnost.
Všem moc děkuji za odpovědi!!! :help:

Fatal_Soldier
Droid
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official

Re: Freedom a Google Play

Příspěvek od Fatal_Soldier » úte 21. kvě 2013 12:13:15

SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.

Autor tohoto vlákna
krchnak
Nové Androidě

Příspěvek od krchnak » úte 21. kvě 2013 12:29:34

Fatal_Soldier píše:http://androidforum.cz/pravidla-fora-t15.html, pravidlo číslo 1
Aplikace pro telefony s Rootem, jako jedna z mnoha takových. Jestli to bude někdo využívat k warezu je jeho problém. Toto je článek pouze o tom, že mi vlivem nějaké aplikace nejde Google Play ;) Proto prosím někoho normálního o rozumnou radu. Ještě jednou děkuji! :)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 21. kvě 2013 12:37:32

Vzhledem k tomu, že hodláš krást kredity do her, pravidlo se na to vztahuje úplně stejně. Nevím jak u vás v rodině, ale tady se považuje za normální nekrást. Už jen proto, že když si člověk koupí telefon za tisíce, nemělo by mu vadit dát pár desítek korun za jeho obsah. S dotazem se obrať na autora freedomu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
krchnak
Nové Androidě

Příspěvek od krchnak » úte 21. kvě 2013 13:11:58

ludekbrno píše:Vzhledem k tomu, že hodláš krást kredity do her, pravidlo se na to vztahuje úplně stejně. Nevím jak u vás v rodině, ale tady se považuje za normální nekrást. Už jen proto, že když si člověk koupí telefon za tisíce, nemělo by mu vadit dát pár desítek korun za jeho obsah. S dotazem se obrať na autora freedomu.
No jo, už vás všechny vidím, jak "nekradete" :lol: Kdyby sis měl kupovat všechen software včetně Windows, Office, Antiviru, Her, Filmů, Hudby atd., tak zbankrotuješ ;) Jen aby to zase někdo nepochopil špatně, tak tohle není navádění k warezu, ale můj osobní názor :yes:
// A konec konců.. Když jsem zloděj, jak můžeš vědět, že jsem si ten telefon kupoval? :lol: Třeba ve mě probudila aplikace Freedom zlodějské sklony a přepadl jsem kvůli HTC One O2 prodejnu :twisted:

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » úte 21. kvě 2013 13:17:13

Jak se rika - podle sebe soudim tebe ;)
Kazdopadne pravidla jsou jasna. Zadny warez ani navadeni, nic co s nim je nejak spojeno. Hotovo.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

mArtinko5MB
Moderátor
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mArtinko5MB » úte 21. kvě 2013 13:50:14

Pravidlá sú definovaná a je irelevantné riešiť, či niekto používa warez.
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!

Zamčeno

Zpět na „Pokec“