PokecAkeho operatora zvolit?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
cheeseburger
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One X

Akeho operatora zvolit?

Příspěvek od cheeseburger » čtv 06. čer 2013 16:20:48

Zdravim, chystam sa do ciech na vysoku skolu, a budem si potrebovat aj vybrat jedneho z ceskych operatorov. Pozeral som si ponuky vsetkych operatorov, a vsade ma to vyjde zhruba na rovnako. Niekto ma vyhodnejsie to, druhy zas tamto. Chcel by som sa preto spytat, ktoreho by ste odporucili vy, s ktorym mate dobre skusenosti. Moje poziadavky na zaciatok su hlavne data, minimalne tych 400MB, cim viac, tym lepsie, hovory a SMS minimalne, nakolko tam nikoho nebudem poznat, tak nebudem mat komu volat. Co som si pozeral ceny, tak oproti slovenskym operatorom to je zial horsie, datove baliky su drahe a nizke :/ Dakujem vopred za odpovede.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Akeho operatora zvolit?

Příspěvek od ludekbrno » čtv 06. čer 2013 16:26:28

Mám si dát k snídani chleba nebo rohlík? Asi podobnou úroveň má dotaz. Každému vyhoví něco jiného, navíc zrovna před pár týdny se poměry dost radikálně změnily a nikdo teď nemůže mít dokonalý přehled. Já ti doporučím, ať si vybereš například T-mobile, O2 nebo Vodafone. Neexistuje žádný univerzálně nejlepší operátor, každý má nějaké výhody i nevýhody. Budeš se prostě muset trochu namáhat a porovnávat sám, nikdo to za tebe dělat nebude.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

xanthor
Kyborg
Reputace: 85
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Akeho operatora zvolit?

Příspěvek od xanthor » čtv 06. čer 2013 16:29:10

Můžeš začít třeba tady:
http://www.dtest.cz/tarify
Ale nevím, jestli tam jsou i ti noví virtuálové, jako GoMobil.
EDIT: Tak je tam.
EDIT 2: Ještě mě napadlo, že nevím, jestli tam jsou i poplatky za aktivaci atd., které jsou pro virtuály typické.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“