PokecHTC desire obnova sense a špatné barvy

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
AngryFerd
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Desire

HTC desire obnova sense a špatné barvy

Příspěvek od AngryFerd » stř 26. čer 2013 21:43:00

Zdravim Vás všechny, koupil jsem si htc desire ve kterém je asi udělaný root nebo verze rootu s názvem MildWild a nejde mi to jakkoliv obnovit zpátky do HTC sense, chtěl bych se zeptat jestli by jste někdo neměl radu jak obnovit kompletně systém zpět, tak jak byl zakoupený.Zkoušel jsem hledat, ale moc moudrý jsem nebyl, tak kdyby byl někdo tak hodný a poskytnul návod krok po kroku jak to přesně udělat byl bych moc rád.Další problém, který mám je způsobený špatnou barevností displeje viz foto v odkaze , nevím jestli je to způsobené právě tím rootem nebo že je displej poškozený, potom bych rád dostal radu co s tím nebo pokud budete vědět kolik to asi bude stát.

foto: http://imgur.com/a/pJoaY

Díky moc za pomoc.

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: HTC desire obnova sense a špatné barvy

Příspěvek od don_alex » stř 26. čer 2013 21:52:05

Hned na začátek mi to nedá se nezeptat - proč si kupuješ telefon z (minimálně) druhé ruky, když tomu evidentně vůbec nerozumíš, takže si ani nemůžeš ověřit, že telefon je v takovém stavu, v jakém předpokládáš?? Jednoduše jsi si docela naběhl.

K dotazu - koukni sem:
http://androidforum.cz/originalni-rom-d ... 15162.html

Co se týče barevnosti - nevím, v čem vidíš problém. Přijde mi to jako tapeta v té custom romce. Vzhledem k tomu, že ikony i náhledy fotografií to zobrazuje normálně, tak vada displeje to určitě nebude. ;-)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Autor tohoto vlákna
AngryFerd
Nové Androidě

Příspěvek od AngryFerd » stř 26. čer 2013 21:56:32

Učenej z nebe nespadl a to je jako kdybych se tě zeptal proč si kupuješ auto když nevíš jak u něj měnit motor..... Nevim co je tohle za dotaz prostě koupě mobilu nic víc nic mín, ale díky.Jinak barvy jsou špatný že ikony v pohodě ale třeba plocha nebo fotky jsou prostě plastelový nebo nažloutlý, je to dobře vidět na těch fotkách u pozadí nebo v galerii fotografii.

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » stř 26. čer 2013 21:59:14

Sorry, ale v tomhle je to prostě tak. Mobil z druhý ruky se fakt nevyplácí, zvlášť, když o tom nic nevíš. Neměl to být posměšek (už vůbec ne na to, že o tom nic nevíš), jen jsem se nad tím pozastavil.

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Autor tohoto vlákna
AngryFerd
Nové Androidě

Příspěvek od AngryFerd » stř 26. čer 2013 22:03:23

ono to bylo od kámoše z práce od jeho kámoše, já věděl o tom problému ale byla to koupě za 200,-

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » stř 26. čer 2013 22:08:51

Tak za těchhle podmínek je to naopak zase ideální telefon na učení se a šťourání se v Androidu. Když něco poděláš, tak to moc velká škoda nebude. ;-)

Hele, máš tu celou sekci o Desire, tak si ji pořádně projdi a určitě tam najdeš spoustu informací, který Ti pomůžou. Musíš si nejdřív osvojit základy (který tam určitě taky najdeš) a pak určitě nebudeš mít problém pochopit, co s tím.

Autor tohoto vlákna
AngryFerd
Nové Androidě

Příspěvek od AngryFerd » čtv 27. čer 2013 4:07:32

Dobře díky, ale přímo postup jsem tam nenašel, ale děkuju

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » čtv 27. čer 2013 9:24:12

To jako čekáš návod typu:

"Vemte do ruky telefon, který jste koupili od kámoše kámoše za 200,-, ve kterém je asi udělaný root nebo verze rootu s názvem MildWild a nejde to jakkoliv obnovit zpátky do HTC sense a barvy jsou špatný že ikony v pohodě ale třeba plocha nebo fotky jsou prostě plastelový nebo nažloutlý a připojte k počítači, klikněte tam, potvrďte to...." ?

Ten návod tam určitě je, jen to chce věnovat víc času než jen necelého půl dne.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

don_alex
Administrátor

Příspěvek od don_alex » čtv 27. čer 2013 11:59:58

Hele, bud tomu venujes nejaky cas a poradne si prostudujes toto forum, nebo si to nech udelat od nekoho jineho. Necekej, ze zase nekdo prikluse a extra Tobe bude psat podrobny navod. Mozna nebudes verit, ale nejsi zdaleka jediny uzivatel, ktery chce nebo potrebuje flashnout romku na telefonu. Takze navody jsou, jen to chce jim rozumet, a to bez nejaky obeti (casove) nepujde.

Autor tohoto vlákna
AngryFerd
Nové Androidě

Příspěvek od AngryFerd » čtv 27. čer 2013 18:25:06

Rozhodně nečekám návod, vem do ruky telefon co si koupil od kámoše za 200.Poznámky tohohle typu jsou mi celkem k ničemu a nemusíš je sem ani psát a ten sarkasmus si můžeš nechat pokud nemáš návod tak je mi tvůj příspěvěk k ničemu.Návody jaký tady jsou typu udělá si wipe stáhne se to a to kde ani neni odkaz a můžu vysvětlit pak mě jsou celkem k ničemu, ale už to mám hotový.Díky za pomoc:D

Odpovědět

Zpět na „Pokec“