PokecVela spustenych aplikacii

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Creobroter
Stálý androiďák
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Vela spustenych aplikacii

Příspěvek od Creobroter » stř 05. kvě 2010 22:52:04

Ahojte mam dost cudny problem, stale sa mi spusta mnoho aplikacii, a tym padom mi aj baterka vydrzi tolko, kolko vydrzi... Pridavam aj foto z advanced task killer, aloe tato aplikacia moj problem neriesi, pretoze vzdy ked ju zapnem su spustene tie aplikacie (vid obrazok), daju sa nejak inak nastavit tie aplikacie aby sa stale nezapinali?
Přílohy
xperia.JPG
xperia.JPG (286.6 KiB) Zobrazeno 394 x

Samsung Galaxy S 5 white non root

Laki
Androiďák!

Re: Vela spustenych aplikacii

Příspěvek od Laki » stř 05. kvě 2010 23:10:35

Problém nie je v zapínaní aplikácií. Android je stavaný tak aby mal v pozadí spustené aplikácie. To, že ti batéria nevydrží dlho je buď tým, že telefón používaš nadmerne alebo tým, že používaš nejakú konkrétnu aplikáciu, ktorá spotrebúva systémové prostriedky nadmerne alebo sa tvári aktívne aj v prípade, keď by nemala (keby mala byť „uspaná“). Alebo máš jednoducho nastavané časté synchronizovanie widgetov, aplikácií, to sa na batérii odráža dosť výrazne.
HTC Hero | white | root | Android 2.1 | BeHero+ v1.2 | 8GB microSHDC Class 6 | @sotakal

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » stř 05. kvě 2010 23:15:57

Co to je nevydrží baterie? Můj první Android telefon jsem testoval na výdrž a příšel jsem na následující. Pokud jsem nepořeboval net vypínal jsem jak mobilní data, tak i skenování wifi, to jsou dva obrovští žrouti a somzřejmě s tím spojené aktualizace Gmail, počasí atd... Pokud jsem například na víkend vypl datové služby, v pátek plně nabil tak jsem měl v pondělí ještě stále 40% baterie za běžného víkendového provozu. Pokud jsem nechal vše zapnuté výdrž max. 24 hodin.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Autor tohoto vlákna
Creobroter
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Creobroter » stř 05. kvě 2010 23:23:49

krokodyl taketo nieco som potreboval pocut, (čítať)
dakujem moc
Samsung Galaxy S 5 white non root

Nesli
Robot
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D ICS 4.0.4
Twitter: nesliva
Tablet: PMP 5770D JB 4.1.1

Příspěvek od Nesli » čtv 06. kvě 2010 16:23:34

Pokud nechceš, aby ti tyto aplikace "jen tak" samy od sebe zaplňovali RAM, existuje aplikace zvaná Autokiller (free na marketu)- upravuje chování androidího integrovaného killeru s možnostmi nastavení - přímo dělané na tvůj problém;) Obavám se ale, že je potřeba root..Na druhou stranu, tyto spuštěné app. tvou baterii zatěžují opravdu minimálně;)
HTC EVO 3D|androidí minulost-G1, Acer Liquid, Acer Liquid MT, SE Mini Pro SK17i, HTC Sensation - ukraden :(|Huawei G300 4.0.3
http://WWW.TWITTER.COM/NESLIVA

Odpovědět

Zpět na „Pokec“