PokecAlixpress konkretni dotaz.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kapr99
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Alixpress konkretni dotaz.

Příspěvek od Kapr99 » čtv 12. zář 2013 20:48:27

Ahoj vim ze tu je topic na cinske obchody atd..ale nenasel jsem konkretni odpoved na to co me zajima tak se omlouvam.
Mam zajem tam koupit telefon od prodejce ktery ma 3 diamanty(hlavne semnou komunikuje na 100%) ale bral bych to pres free shipping(jelikoz DHL u nej stoji pres 1000kc)
Tak se chci zeptat jak je to presne u Aliexpressu?Cetl jsem ze penize nejdriv dostane Ali...a az mi prijde zbozi tak ja odkliknu to ze mi prislo a dostane to prodejce...tudiz kdyby se neco stalo jsem *kryty*?Nebo jak to konkretne je?
Moc dekuji za odpoved.

Jeste takovy podotaz jde mi o CLO-DPH.Podle zkusenosti jsem se docetl ze je lepsi prave posilat pres DHL protoze to se o tohle postara a doplatim jen malou cast...

PSkala
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SG S3
Twitter: Petr_Skala1

Re: Alixpress konkretni dotaz.

Příspěvek od PSkala » pát 13. zář 2013 21:41:18

Jde taky o to kolik toho zboží je. Pokud je to méně než asi 150 euro tak se clo ani dph neplatí. Pokud bys to ovšem chtěl dál prodávat, musíš to clo a dph doplatit zpětně.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Alixpress konkretni dotaz.

Příspěvek od ludekbrno » pát 13. zář 2013 22:17:55

Omyl, DPH se platí už od 22€, clo až od 150€ (pokud vůbec). A následný prodej na to nemá vliv. Pokud je to do 22€, tak se nic neplatí, i když to máš na kšeft.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“