Pokecantelife-problem s objednavkou

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
stubby
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo p770

antelife-problem s objednavkou

Příspěvek od stubby » čtv 10. říj 2013 19:51:50

Čau, mám takový menší problém.
Včera, 9.10. jsem objednával telefon u antelife.com telefon. Bohužel při kliknutí na placení přes paypal mi spadlo připojení nebo měli výpadek serveru (vše ostatní mi šlo). Bylo tam, abych aktualizoval stránku, tak jsem tak udělal, a pak jsem dal znovu zaplatit, vše už proběhlo v pohodě- zaplaceno. Na email mi přišlo potvrzení od paypalu o zaplacení nebo spíš blokaci peněz. Jenže jsem se pak podíval do účtu u antelifu, a tam nebyla žádná objednávka. Ani dnes tam nic není, prostě jako bych si nic neobjednal. Ale peníze jsou nachystané.
Te'd jsem jim psal přes skypa můj dotaz, tak su zvědavý. Zítra asi zavolám na infolinku mé banky, co mám dělat, zda mi dokážou poradit (peníze jsou vedeny jako blokace a nezaúčtované transakce), takže čekají na příkaz a peníze převedou.
Setkal se s tím někdo nebo poradíte mi, jak bych to měl řešit jinak? díky.

[edit 11.10.]

tak po informování mé banky mi bylo řečeno, že pokud se objednávka neprovedla, tak obchodník ani netuší, že byla provedena nějaká platba, ale banka musí vyčkat po dobu 14dnů s blokací těch pěnez, než je navrátí zpět na účet. Takže já teď budu eště 14 dní bez nového telefonu, a budu trnout, zda náhodou někde obchodník neobjeví zapadlou mou objednávku :)
a nebo to risknu a objednám znovu s tím, že kdyby mi přišli dva telefony, tak jeden prodám :D

THL W100 jsem objednal manželce, já zatím používám starou nokii. Časem snad taky přendu na nějaký inteligentní telefon.
Nebijte mě, třeba su jen momentálně zaostalý.

mrnus
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Kontaktovat uživatele:

Re: antelife-problem s objednavkou

Příspěvek od mrnus » sob 12. říj 2013 0:28:30

Objednej znovu a nokii hod rybám, a problémy s telefonem můžete řešit společně a hotové ne? :D

Autor tohoto vlákna
stubby
Nové Androidě

Příspěvek od stubby » sob 12. říj 2013 6:52:20

už jsme objednal, a přesně jak říkáš, pokud budou pak nějaké problémy, stejně bych je musel řešit...
a nokia nepude rybám, ale mému dítěti, které se po všem natahuje :). už má telefony dva :D
THL W100 jsem objednal manželce, já zatím používám starou nokii. Časem snad taky přendu na nějaký inteligentní telefon.

pRo_lama
Moderátor
Reputace: 326
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » sob 12. říj 2013 7:46:53

Téma bola presunutá do sekcie Pokec!
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

Autor tohoto vlákna
stubby
Nové Androidě

Příspěvek od stubby » sob 12. říj 2013 18:13:10

tak změna:
dnes mi z banky odešly peníze za první objednávku, která vytvořená nebyla, to znamená, že si ty peníze prodejce stáhnul. Peníze odešly, ale nemám žádnou objednávku. Mezitím jsem objednal telefon znovu, to už email o objednání mám.
V lepším případě mi dorazí telefony dva, v horším případě pouze jeden a v nejhorším případě mi nedorazí žádný. mám se na co těšit.

Autor tohoto vlákna
stubby
Nové Androidě

Příspěvek od stubby » úte 29. říj 2013 9:36:31

Takže:
po otevření případu na stránkách paypal.com mi prodejce antelife.com zaslal peníze za telefon nazpět. Druhé peníze, za pravou objednávku poslat nechce, tak asi zadal do singapuru holuba, aby mi zaslali telefon přímo z výroby (nebo od nějaké spřátelené firmy), protože už je telefon na letištu v singapu, a mám track číslo. Na stránkách mají dlouhodobě "sold out". takže su zvědavý, co mi dorazí za telefon. snad bude do konca týdna doma.

PetraTetrapac
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Cubot C11

Příspěvek od PetraTetrapac » úte 29. říj 2013 15:27:09

Ahoj lidi,
kamarád mi objednal na Antelife telefon. Do doby než jej zaplatil,tak blesková komunikace. Nyní 2.měsíce a nic. poslali akorát číslo údajné zásilky,ale dle singaporepost, taková zásilka nikdy do jejich systému přijata nebyla a nyní už nekomunikují vůbec. Tak jako nevím co si o tom mám myslet. Peníze fuč, mobil nikde a já naštvaná jak .... jepice. Bohužel neplatil přes pay-pal,neměl jej,ale zaplatil to kartou. Dá se na někoho obrátit,nebo je to ztraceno ? Škoda že jsem stránku antelife.cz nenašla dříve.

Pokud někdo pomůže, pozvu jej na kafe a domácí bábovku.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako co to má znamenat ten přídomek nové androidě :-DDD

EDIT:
Tak jsem zadala spor na pay.palu .-D Netušila jsem že se pro platbu na antelife automaticky musel udělat účet na paypalu ,díky bohu za to. Tak snad mi tam pomůžou.

EDIT by don_alex:
Nepiš dva a více příspěvků pod sebe, od toho máš tlačítko "Upravit"! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je.

Autor tohoto vlákna
stubby
Nové Androidě

Příspěvek od stubby » úte 29. říj 2013 21:07:55

přes paypal budou určitě komunikovat, já vyvolal spor jeden den ráno a hned asi za dvě hodina přišla jejich první odpověď. pak je to jeden den=jedna odpověď.

jinak telefon je už na letišťu v leipzigu, tak se klepu, ze ve ctvrtek mám doma telefon :)
...snad

Odpovědět

Zpět na „Pokec“