PokecUKRADENÝ Samsung GT-18160P

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
samsunglost
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung GT-18160P

UKRADENÝ Samsung GT-18160P

Příspěvek od samsunglost » úte 15. říj 2013 13:54:57

Ahoj předem se omlouvám adminům jestli jsem se netrefil do správné sekce, ano také jsem použil tlačítko hledat a Pána Gůgla, při řešení svého problému.
Popíšu zde specificky co se stalo, co jsem udělal a co bych měl podle Vás dělat dále? 12. října mi byl odcizen mobil romskými spoluobčany. občanem.
Druhý den následovalo zablokování účtu(karty) přes samoobsluhu Vodafonu, mám paušál, takže karta zachráněna. Od operátora dostanu novou ok kopii. Telefon je přesně rok starý, mám originální krabici, nabíječku a fakturu 7 500 Kč cena mobilu. Mám pouze sériové (14 mistné) číslo uvedené na krabici. Ale to asi není IMEI?
Fakta: Mobil se nachází 100% v ČR v Libereckém kraji. Nenainstalovány žádné aplikace co se týče prevence krádeže a kriminality. (Škoda, že to člověk hledá až když je nejhůře)
Při používání Google play a ve snaze na dálku nainstalovat Android Lost (http://www.androidlost.com/) jsem zjistil, že můj telefon je aktivní a v něm simkarta od T-Mobile. Instalace odeslána. (Hláška: Aplikace bude brzy nainstalována) Na android lost jsem se přihlásil pod svým účtem, který mám nebo jsem měl na mobilu.(Předpokládám, že se jedná o klasickou sim bez paušálu, vůči absenci internetu) Zatím nic, a jak to obejít pomocí SMS jsem nepochopil, takže zde bych Vás poprosil o první radu. Podle mě to může být jediná moje záchrana.
Poté jsem zkoušel na dálku nainstalovat Plan B, instalace odeslána, Hláška: Aplikace bude brzy nainstalována. (https://www.lookout.com/legal/terms)
Na webu jsem nepochopil co mám dělat dál? Nejsem dobrý angličtinář.
Zde placená verze, zatím nevyzkoušeno bojím se zaplatit, abych nenahrál zloději.
(https://play.google.com/store/apps/deta ... m.planbnew)
Asi jediné co bude možná funkční?Ale nemám IMEI. I to je důvod proč jsem to nenahlásil na Policii ČR, mám fakturu ale nemám IMEI,
http://mobilecity.cz/geoloc/?a=3&p=-1

To je zatím vše co vím. Teď praktická otázka, na mobilu jsem měl aplikaci Gmail a registrované 2 účty (automatické přihlašování) hesla byla změněna hned druhý den. To samé i u FCB, též heslo změněno. V Google Play stále vidím aplikace, které jsou nainstalovány (které jsem tam měl) a vždy když chci nějakou aplikaci nainstalovat na ukradený mobil, vidím T-Mobile+název mého telefonu. Otázkou tedy je, může se dostat do mého emailu a Google play popřípadě FCB když jsou hesla změněna?Přes PC, aktualizuje se to nějak?Jakou roli zde hraje to, že tam není moje simka? Podle mě může vidět jen offline náhledy příchozí pošty, ale né aktuální nebo jo? Například pošta která chodí aktuálně mě.
Popřípadě jestli se tím někdo zabývá a dokáže mi pomoci mile rád zaplatím i finanční odměnu za nalezení.
Děkuji za rady snad jsem to popsal jasně. Ahoj.

Fatal_Soldier
Droid
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official

Re: UKRADENÝ Samsung GT-18160P

Příspěvek od Fatal_Soldier » čtv 17. říj 2013 16:23:31

Serial number na krabici je IMEI, tedy alespoň na mé SGSII, stejně tak je uvedeno v záručním listu (ty jej nemáš? nebo máš šedivku?).
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.

urys
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5 [LRX21O]
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6
Tablet: Ainol Novo Legend 7
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od urys » čtv 17. říj 2013 16:44:25

Tohle znas?
Správce zařízení Android - přicházejí nové možnosti [aktualizováno] - http://dotekomanie.cz/2013/09/spravce-z ... e-moznosti

edit Aplikace,ktere instujes pres gp, jednak ten clovek vidi, ze se instaluji a druhak se asi budou muset nejak nastavit.
Facebook a gmail by mu uz asi fungovat nemel, ale pro jistotu si nastav 2fazove overovani, pak.budes mit uplnou jistotu. Gmail to nabizi, facebook myslim taky.
--
LG Nexus 5 16GB

Autor tohoto vlákna
samsunglost
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung GT-18160P

Příspěvek od samsunglost » čtv 17. říj 2013 17:07:18

Fatal_Soldier píše:Serial number na krabici je IMEI, tedy alespoň na mé SGSII, stejně tak je uvedeno v záručním listu (ty jej nemáš? nebo máš šedivku?).
Ahoj díky za odp. Mám pouze krabici a účtenku, platnost záruky ještě jeden rok, ale záruční list nemám.
To 14 místní sériové číslo je uvedeno na krabici. Ne nejedná se o šedivka, mobil jsem koupil od českého oficiálního distributora v kamenném obchodě.
Ale nepamatuji si jestli byl v krabici záručák nebo ne, k záruce mi stačí pouze faktura (účtenka). Jde mi o to jestli to je to IMEI číslo abych mohl nechat mobil zablokovat...To, že jsem přišel o fotky, videa, kontakty to mi jasný to snad smazal jako první i když je to blbej cikán tak kdo ví. Tak nebo tak Google pla mi pořád ukazuje nainstalované aplikace na telefonu...
urys píše:Tohle znas?
Správce zařízení Android - přicházejí nové možnosti [aktualizováno] - http://dotekomanie.cz/2013/09/spravce-z ... e-moznosti

edit Aplikace,ktere instujes pres gp, jednak ten clovek vidi, ze se instaluji a druhak se asi budou muset nejak nastavit.
Facebook a gmail by mu uz asi fungovat nemel, ale pro jistotu si nastav 2fazove overovani, pak.budes mit uplnou jistotu. Gmail to nabizi, facebook myslim taky.
Tuhle aplikaci jsem zkoušel (pouze vyhledat telefon) ukázalo mi to, že je telefon v České Lípě přesnost na 3000 metrů. Když to zkusím dnes tak mi to píše "zařízení je nedostupné" s toho soudím, že je buď vypnutý nebo není připojen na net..." 2fazove overovani" znamená co? Že se odešle žádost o potvrzení hesla na mobil pomocí sms?

No to mě poserte, teď koukám na Google Play a ten sráč si nainstaloval Minecraft a Arcane Legends. Dá se to nějak odhlásit? Z Google Play?

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!

urys
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5 [LRX21O]
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6
Tablet: Ainol Novo Legend 7
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od urys » čtv 17. říj 2013 21:49:10

--
LG Nexus 5 16GB

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » čtv 17. říj 2013 23:52:01

Fatal_Soldier píše:Serial number na krabici je IMEI, tedy alespoň na mé SGSII, stejně tak je uvedeno v záručním listu (ty jej nemáš? nebo máš šedivku?).
IMEI má 15 čísel, takže 14-ti místné s.n. nebude IMEI. :no:

Fatal_Soldier
Droid
Reputace: 6
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official

Příspěvek od Fatal_Soldier » pát 18. říj 2013 7:57:03

Možná máš pravdu, zkontroluju to doma, ale podle toho, co jsem se díval na identitu telefonu je prvních 8 čísel shodných. Pokud by to bylo tak, jak píše dvzd, tak se omlouvám.
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“