PokecKoupit či počkat (HTC Desire)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jarek89
Stálý androiďák
Reputace: 1

Koupit či počkat (HTC Desire)

Příspěvek od jarek89 » pon 24. kvě 2010 20:07:23

Ahoj teď mi odešel můj starý mobil do věčných lovišť. Tak teď sem si vybral HTC Desire protože ten nabízí T-Mobile a mám tam celkem dobré výhody tak se chci zeptat jestli jít do desire nebo se vyplatí počkat jestli někdo nevíte o zrovna připravovaných mobilech.

Wexter
Droid
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit či počkat (HTC Desire)

Příspěvek od Wexter » pon 24. kvě 2010 20:25:11

Než se k T-mobile dostane něco pořádného s Androidem, tak si chvíli počkáš. Pokud ho můžš mít za dobrou cenu, tak ho vem(Desire) a nebo si počkej několik, troufám si říct, měsíců, než se k T-mobile do ČR dostane nějaké dělo typu Samsung Galaxy S nebo třeba Evo 4 ... ale tyhle mobily budou už podstatně dražší, si myslím.

Autor tohoto vlákna
jarek89
Stálý androiďák

Příspěvek od jarek89 » pon 24. kvě 2010 20:30:57

Wexter píše:Než se k T-mobile dostane něco pořádného s Androidem, tak si chvíli počkáš. Pokud ho můžš mít za dobrou cenu, tak ho vem(Desire) a nebo si počkej několik, troufám si říct, měsíců, než se k T-mobile do ČR dostane nějaké dělo typu Samsung Galaxy S nebo třeba Evo 4 ... ale tyhle mobily budou už podstatně dražší, si myslím.

Aha tak to půjdu do desire protože to potřebuji už tak za měsíc za dva. Nemůžu čekat půl roku jen bych nerad koupil něco co za měsíc bude nahrazeno jiným typem a nezbyde mi nic jiného než doufat že dojde k upgradu na android 2.2....myslíte si že androidem 2.2 se to nějak ustalí jak sem to tu někde čet a nebo budou nové verze androida vydávat jak na běžícím pásu.....nerad bych koupil něco co za 3 měsíce bude celkem dost zastaralé.

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » pon 24. kvě 2010 20:53:02

Urcite Desire nenahradi za 2 mesice, kdyz je na trhu sotva 2 mesice. Dale Google prohlasil ze po updatu 2.2 budou nove verze vychazet pomaleji nez doposud a dalsi verze je planovana az na konec roku, coz je jeste docela daleko. No a od verze 2.2 by mely byt zakladni programy systemu (napr. prohlizec) oddelene, takze by mely jit aktualizovat pres market, tak jako napriklad Google Maps, cimz by mel byt system aktualnejsi na vice pristrojich "nezavisle" na vyrobcich telefonu. Samozrejme to neni uplne nezavisle, protoze napr. nove jadro to neaktualizuje, ale je to precijen krok vpred oproti tomu jak to bylo doted.
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

unzigmena2

Příspěvek od unzigmena2 » pon 24. kvě 2010 21:49:44

Mam stejny problem, odesel mi TP1 a chci jit do neceho s Androidem. A jedina volba je Desire. HD2 s WM nechci. Ale prijde mi ze je zrovna spatna doba, android 2.2 jeste neni a HTC Vision s HW klavesnici take ne...ale bez HTC telefonu byt nemuzu, takze asi pujdu do Desire ted...

Case
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » pon 24. kvě 2010 22:10:17

jarek89 píše:Nemůžu čekat půl roku jen bych nerad koupil něco co za měsíc bude nahrazeno jiným typem.....nerad bych koupil něco co za 3 měsíce bude celkem dost zastaralé.
V tom případě si nekupuj mobil od HTC.
michpo píše:Dale Google prohlasil ze po updatu 2.2 budou nove verze vychazet pomaleji nez doposud a dalsi verze je planovana az na konec roku, coz je jeste docela daleko.
Kdy a kde to Google prohlásil? Link?
michpo píše:No a od verze 2.2 by mely byt zakladni programy systemu (napr. prohlizec) oddelene, takze by mely jit aktualizovat pres market, tak jako napriklad Google Maps, cimz by mel byt system aktualnejsi na vice pristrojich "nezavisle" na vyrobcich telefonu. Samozrejme to neni uplne nezavisle, protoze napr. nove jadro to neaktualizuje, ale je to precijen krok vpred oproti tomu jak to bylo doted.
To, o čem mluvíš jako o reálné vlastnosti 2.2, byla jen fáma, která se nakonec nepotvrdila. Žádná nezávislá aktualizace jednotlivých částí systémů ve 2.2 není.
Naposledy upravil(a) Case dne pon 24. kvě 2010 22:13:38, celkem upraveno 1 x.

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » pon 24. kvě 2010 22:12:04

Člověk se nemůže pořád dívat do budoucna, protože poté by si nikdy nic nekoupil, vždy bude ve výhledu něco lepšího na co by se dalo čekat.
HTC DESIRE

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » pon 24. kvě 2010 22:27:49

Case píše:Kdy a kde to Google prohlásil? Link?
Psalo se to ve spouste clanku co ted vychazeli o androidu 2.2 linky napriklad zde:
http://palmare.idnes.cz/chytre-telefony ... lefony_vok (uplne dole)
http://phandroid.com/2010/05/20/android ... r-q4-2010/ (neco zahranicniho)
atd...

Case píše:To, o čem mluvíš jako o reálné vlastnosti 2.2, byla jen fáma, která se nakonec nepotvrdila. Žádná nezávislá aktualizace jednotlivých částí systémů ve 2.2 není.
Aha tak to jsem nevedel, myslel jsem ze to je vlastnost 2.2, kdyz se o tom dost psalo. Tak to se omlouvam za spatne informace.
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Frogger
Stálý androiďák

Příspěvek od Frogger » pon 24. kvě 2010 23:29:15

Zjednodusene receno - potreboval jsem dalsi telefon ale jsem tzv. technoid, takze jsem chtel nejakou chytrejsi hracku. Dva roky jsem denne zhavil iPhone 3G, ktery je - at si rika kdo chce co chce - opravdu dobry (po JB). Vyber tedy nebyl snadny. Po dlouhem vyberu jsem si vybral HTC Desire a rozhodne nelituji. Je to perfekt ;)
... N9000i... N9110i... N9210.... N9300i... Samsung Galaxy S2 > Note 1 > Note 2 > iPhone 5s, 6s, 7 > Galaxy Note 8 > iPhone XS > a už zase Note, tentokrát 9 :DD . Už nebudu blbnout a zůstanu u toho. Note10 bude :poklona:

gotreg
Nové Androidě

Příspěvek od gotreg » úte 25. kvě 2010 0:05:21

Řekl bych to takhle - vzhledem k situaci na trhu s androidími telefony se rozhodni pro telefon který Ti sedne a buď rád. Protože bez ohledu na to kdy a co si koupíš, za čtvrt roku bude na trhu x+1 modernějších kousků - trochu mi to připmoíná "investování" peněz do vymazleného počítače

Před 14 dny jsem si domů přinesl Legend - spokojenost veliká. A najednou ejhle, Android 2.2. je ve hvězdách (jak mi z HTC napsali: "nebudeme se vyjadřovat k případné distribuci na jednotlivé telefony") a HTC v blízké době plánje vypustit na trh kousek s HW klávesnicí ... a i kdybych Legend vrátil a koupil si Desire či počkal na ten lepší moedl, tak budu za pár týdnů či měsíců stejně koukat na ještě krémovější kousek s něčím, co Desire (prý současná špička) nemá a mít nebude...

Case
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » úte 25. kvě 2010 1:29:47

michpo píše:
Case píše:Kdy a kde to Google prohlásil? Link?
Psalo se to ve spouste clanku co ted vychazeli o androidu 2.2 linky napriklad zde:
http://palmare.idnes.cz/chytre-telefony ... lefony_vok (uplne dole)
http://phandroid.com/2010/05/20/android ... r-q4-2010/ (neco zahranicniho)
atd...
No, a to je právě důvod, proč se ptám, kdy a kde to prohlásil Google. Protože to je přesně ten problém, který se "v médiích" i na fórech pravidelně opakuje v případě spousty informací (a bohužel zdaleka nejen o Androidu) - někdo někde na blogu vypustí svou domněnku o tom, že "to a to vyjde tehdy a tehdy" (Gingerbread, 2.1 update pro Hero atd.) a během chvilky se z toho ve všech ostatních zdrojích a mezi lidmi stane "Google oznámil, že Gingerbread vyjde na konci roku" nebo "HTC slíbilo update pro Hero na březen"... Prostě dokud to nejde podložit informací z oficiálního zdroje, pak je to jen fáma, která se možná potvrdí a možná taky ne a je třeba to tak brát a nakládat s tím tak. Dneska totiž všichni na ověřování zdrojů a pravdivosti informací kašlou a cokoliv někdo napíše na netu, to berou za závaznou a oficiální informaci...:/

Odpovědět

Zpět na „Pokec“