PokecVadný displej

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
Mesiáš
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X

Vadný displej

Příspěvek od Mesiáš » pon 21. říj 2013 19:46:18

Zdravím, mám takovou vadu na displeji u Nexe 4. Zadal jsem dotaz už tam, ale nikdo podobný problém asi nezaznamenal, tak to zkusím ještě tady, protože se může jednat o chybu, kterou může mít víc typů telefonů. No zkrátka jsem si všiml slabé černé čáry vlevo na displeji (velikost asi 5 cm, tloušťka asi 2-3 mm, od levé hrany displeje vzdálené asi 1 cm). Táhne se směrem dolů, ale je vidět spíš jen na tmavších pozadích nějaké aplikace nebo když fotím a vždy až po chvíli, co telefon odemknu. Myslím, že ta čára se ukáže vždy tím, jak se telefon pomalu zahřívá. Chci vědět jestli už se s tím někdo setkal u jakéhokoliv typu mobilu a jestli to časem zmizí nebo jestli mám rovnou reklamovat? Tady kdyžtak foto.
Spoiler:
Obraz3316.jpg
Obraz3316.jpg (391.45 KiB) Zobrazeno 250 x
Spoiler:
Obraz3310.jpg
Obraz3310.jpg (401.15 KiB) Zobrazeno 250 x

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Vadný displej

Příspěvek od ludekbrno » pon 21. říj 2013 20:30:56

Když to napíšeš ještě desetkrát, tak už ti třeba někdo poradí. A nebo taky ne a dostaneš místo toho BAN, protože vynucování si odpovědí opakováním dotazů nemají rádi moderátoři asi na žádném fóru. Kdyby někdo měl co k problému napsat, tak by to určitě napsal už napoprvé. Jestli ti to vadí, tak to prostě zkus reklamovat, k tomu nepotřebuješ souhlas někoho z fóra...

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
Mesiáš
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X

Příspěvek od Mesiáš » pon 21. říj 2013 20:57:47

Ok soráč, já myslel prostě, že když to nemá nikdo z uživatelů Nexe, tak to zkusím tady všeobecně pro všechny uživatele smartphonů, kteří nenavštěvují zrovna vlákna s Nexusama. Prostě problém s displejem pro všechny smartphony. Rozhodně jsem si nechtěl vynutit odpověď, jen zkusit všeobecné vlákno pro mobily.

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » pon 21. říj 2013 21:05:11

Dnes jen LOCK...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Zamčeno

Zpět na „Pokec“