PokecRadu prosím S3 není reg. v síti

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
baunty83
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy S3
Rom: 4.1.2

Radu prosím S3 není reg. v síti

Příspěvek od baunty83 » čtv 14. lis 2013 16:51:52

Mám takovej dotaz. Nahrával jsem jinou Romku z 4.1.2 na 4.3.1 vše fungovalo pak jsem hodil 4.2.2 a po resetu vše běželo až na volání. Hláška není reg. v síti. Zanesl jsem to do opravny jelikož když jsem se chtěl dostat do recovery modu tak panáček android ležel na zádech a přes něj červenej vykřičník. to mi tam opravil za 4 kylča ale můj problém stále trvá,mám nazpět 4.1.2 ale pořád se nemůžu dovolat samozřejmě IMEI se taktéž změnilo na 0049. Říkal že to konzultoval s borcama v Ostravě ze samsungu a tam říkal oprava 1500kč. Chci se zeptat, jde to nějak nahodit? Dokonce v opravně zkoušel i z3x box a taky se mu to tam nějak nedaří nahodit, nechce se přepsat IMEI. Myslím že to zkoušel hodit i do zakladni verze 4.0.4 a nic.jako by se ten tel pořád přiřazoval k jine partition. Myslíte že by to stačilo přepsat tu partiton?Už jsme celkem bezradní. Když se dívam na youtube nebo na xda forum , tak to tam borci nahazuji jeden za druhým a mě to pořád nejde. Navíc ja blbec¨jsem si vůbec nezálohoval EFS soubory? Děkuji za info popřípadě rady , jestli jste s tím někdy takto laborovali... mějte se s pozdravem Alda Přerov

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Re: Radu prosím S3 není reg. v síti

Příspěvek od Jumbo78 » pát 15. lis 2013 7:37:30

Tím že jsi hodil 4.3, změnila se ti efs partition. Zkus nahodit mg4 nebo novější modem, kolega tu na to udělal vlákno...

@phablet ;)

Edit: http://androidforum.cz/viewtopic.php?t=46188
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Odpovědět

Zpět na „Pokec“