PokecHry po cesky na ios

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
koliar
Nové Androidě
Reputace: 0

Hry po cesky na ios

Příspěvek od koliar » čtv 05. pro 2013 9:10:43

Zdravim, mam jednu otazku na uzivatelov ios produktov. Na ipad2 mam nainstalovanych zopar hier pre deti, ktore by mali podporovat cesky jazyk. Napriklad tato hra https://itunes.apple.com/cz/app/id695505280.
Ale doteraz sa mi nepodarilo nastavit cesky jazyk. Zmenil som cele prostredie ipadu na cz-nepomohlo. Skusil som aj zmenu uctu do store zmenit na cz. Nepomohlo ani to. Za radu by som bol vdacny.
PS: Na android tablete Acer Iconia A1 mam nastaveny jazyk na cz a tam mi hry automaticky hodi do cestiny (ak to hra podporuje samozrejme)
Vopred sa ospravedlnujem, ze pisem na android forum s otazkou o ios, ale na fore o ios mi nebol schopny nikto pomoct ani odpovedat dva tyzdne... :help:

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Re: Hry po cesky na ios

Příspěvek od don_alex » čtv 05. pro 2013 9:25:21

Na to je jednoduché řešení - zahodit iPad a pořídit místo něj Androida. :D

Ne, jen netuším, jestli Ti tu dokáže někdo poradit. ;)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

zoro33
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact

Příspěvek od zoro33 » pát 06. pro 2013 9:26:11

Ak nezabudnem, vyskusam a dam ti vediet.

z mobilu

Autor tohoto vlákna
koliar
Nové Androidě

Příspěvek od koliar » pát 06. pro 2013 9:40:24

Ak by si "nezabudol" bol by som ti naozaj vdacny. Stale mi tie aplikacie na ipade po cesky nejdu tak ako na androide (Acer A1). :?:

zoro33
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact

Příspěvek od zoro33 » pát 06. pro 2013 15:06:13

takze som sa spytal priamo vyvojara a prisla tato odpoved:

Currently we do not have plans to localize the game into the Czech language. We apologise that it says that on the App Store description.

Aplikacia teda v cestine nie je ani nebude a popis v app store je chybny.

Autor tohoto vlákna
koliar
Nové Androidě

Příspěvek od koliar » pát 06. pro 2013 21:26:23

Ďakujem ti za námahu... Ale nejde mi do hlavy, že tých hier a aplikácií je dosť kde píšu, že podporuje češtinu. A žeby to boli všetko chybi v appstore? Na mujipad.cz každý deň uverejnuju články, ktoré apky sú v daný deň v zľave alebo sú zľavnené a u dosť z nich je písaná podpora češtiny. Preto si myslím, že by sa to dalo nejako nastaviť. Bohužiaľ ani za svet mi to nefici... Na nexuse 4 mám nastavený jazyk slovenčinu a tam mi napríklad hry, ktoré majú podporu češtiny idú po anglicky. Kúpil som deťom nový Acer A1 v ktorom sa nedá nastaviť slovenčina ale iba čeština a hry automaticky sťahujú dabing cz ak je ku hre. (perry) Vlastne som na to došiel iba nahodne, že niektoré hry ficia aj po česky. A takto som si nedávno všimol v appstore že niektoré apky a hry podporujú češtinu, preto som to chcel vyskúšať aj na ipade ale nedarí sa mi to nastaviť ani zmenou regiónu účtu ani zmenou prostredia v ipade.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“