PokecZápis trasy s výpadky při spuštěné navigaci.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ipetr
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Kontaktovat uživatele:

Zápis trasy s výpadky při spuštěné navigaci.

Příspěvek od ipetr » ned 06. čer 2010 23:23:23

Již delší dobu na své G1 používám pro zápis trasy sw EveryTrail. Doposavad, jsem při zápisu maximálně telefonoval. Dnes jsem poprvé před dovolenou testoval na motce nový držák a tak jsem měl puštěnu zároveň i navigaci, používám Sygic Mobile Maps 10. Vše se jevilo že funguje jak má, několikrát během cesty jsem navigaci shodil a zkontroloval, jestli zápis jede. Doma jsem ale zjistil, že větší část trasy to nezapsalo. Místo, kde vypadl zápis, je mimo místo kde jsem kontroloval jestli zápis jede, takže mojí chybou to nebylo. Můžete někdo vyskoušet na nějakém výkonějším mobilu zápis a navigaci zároveň? Pokukuji po jiném výkonnějším stroji a docela bych byl rád, aby to fungovalo jak má.

Díky moc.

Nexus 5

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis trasy s výpadky při spuštěné navigaci.

Příspěvek od Case » pon 07. čer 2010 1:00:41

Už jsem to tu několikrát psal (a tuším dokonce i tobě) - mám vyzkoušenou kombinaci MyTracks pro záznam a NDrive či Sygic pro navigování a zaznamenal jsem tak bez jediného výpadku stovky kilometrů. Na obyčejném Magicu, takže výkonem telefonu to nebude. A pokud se skutečně nepletu, tak to není poprvé, kdy máš problémy s nevysvětlitelnými výpadky navigace/záznamu trasy. Možná by nebylo od věci konečně začít uvažovat o možnosti, že máš vadný telefon nebo něco v nepořádku v systému.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“