PokecmBank se zajímá o oblíbené smartfouny svých klientů

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ge0rge
Droid
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

mBank se zajímá o oblíbené smartfouny svých klientů

Příspěvek od ge0rge » čtv 10. čer 2010 8:01:27

mBank se zajímá o oblíbené smartfouny svých klientů, co asi chystá ??

Každopádně hlaste se kdo tam máte účet ... jestli tu anketu vyhrajem budem mit na marketu dost mozna specializovanou bankovni aplikačku :yes: .
anketa je v pravem sloupci o neco níže
Jaký preferujete operační systém pro smartphone?
http://www.mbank.cz/osobni/mkonto/
momentálně se Android pohybuje jen těsně nad Nokia Symbianem (což je úspěch, ale mohlo by to být lepší :-) ) ...

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: mBank se zajímá o oblíbené smartfouny svých klientů

Příspěvek od PL113 » čtv 10. čer 2010 8:10:12

Hlasovat může každý a já osobně celkem zvažuji že přejdu ke konci roku k mBank a tohle by byl příjemný bonus.
Ještě dodatek...před Symbianem je ještě WM s celkem jednoznačným vedením...

Autor tohoto vlákna
ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 10. čer 2010 8:17:10

nakonec by uplne stacilo kdyby optimalizovali pro mobilni zobrazeni svuj web a internet banking ... samostatna aplikace by byla asi zbytecna. Splachli by tak i vic platforem najednou ...

Chodim na jejich ib z mobilu hodne casto a komfort to kdovijak dobry neni, sebemensi prevod zabere dost casu , i kdyz funguje jak ma a bez chyb.

Dovedu predstavit reseni mnohem rychlejsi a komfortnejsi, nevadilo by ze by obsahovalo treba jen nejcastejsi ukony a mobilni zobrazeni by nebylo zcela plnohodnotne, kvuli neobvyklym specialitkam bych si proste pockal az budu u PC ... no uvidime co z toho bude asi nema smysl špekulovat :-)

každopádně víte někdo o bance která už webovou mobilní verzi svého internetbankingu má ?
PL113 píše:... před Symbianem je ještě WM s celkem jednoznačným vedením...
v tom je myslim zakopany pes, ze tam neni napsano "wm" ale "windows mobile" ... lidi vědí spíš co je windows než co je smartphone ... přijdou, přečtou anketu, vidi co pouzivate za system, aha windows to mam tady na svym notebooku (akorat si postesknou ze se nemuzou v ankete pochlubit tim ze tam maji windows 7) a zaskrtnou windows mobile :-) ... jinak mi ta procenta vudci realne popularite wm vubec nesedi ... tipoval bych wm spis hluboko pod symbianem ackoliv ja samozrejme vychazim ze zkusenosti v prostredi, ktere se od vaseho muze lisit pochopitelne :-)) ...

s0uky
Čestný Androiďák
Typ mobilu / ROM: dotykac
Twitter: s0uky

Příspěvek od s0uky » čtv 10. čer 2010 12:30:44

Hlasovano pro Android, s mBank jsem spokojen a kdyz bude jeste aplikacka, tak se vubec zlobit nebudu :)
"6 hvězd září, 5 rychlostí řadí, 4 gumy sviští, 3 diferenciály pracují, 2 litry křičí, 1 turbo tlačí..."
To je to co dělá ze Subaru all-wheel-drive.

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » čtv 10. čer 2010 13:14:50

S Mbank jsem nespokojen. Kdyz jsem k ni sel tak byly bankovní poplatky 0,- a uroky 3%. Po novem sazebniku to bude temer presne obracene 3,- poplatek za platbu (do deseti plateb stale za 0,-)a uroky na sporicich uctech hluboko pod 1% (snad se moc nepletu). Jo a vybery z bankomatu budou hodne divne odstupnovany, podle vyberu takze nebude problem si vybrat z bankomatu za 35,- kc (za to je uz slusna svacina) :(
Mbank proste uz nestoji o to aby si k ni lidi davali penize , pry jich ma hodne a nevi co s nima protoze hypoteky taky moc nejedou.. kdyz k tomu pridam, ze se neexistuji kamenne pobocky (je snad jen jedna v praze) takze cash se da poslat snad jen pres slozenku na poste + nedaji posilat platby do zahranici, tak si mbank necham uz jen na obcasne online-platby pres internet a na ucte nenecham stat ani desetikorunu.
To, ze by meli aplikaci primo pro andorida by mne potesilo , bohuzel to zavedeni poplatku to srazi zpet na zem.

Kdyby zoptimalizovali to mnozstvi casto zbytecnych smsek, nechali prvni vyber z bankomatu zdarma (na ostani dali treba 10 Kc) a zavedli platby za pohyb na ucte na ferovych nekolik haleru ci desetihaleru (co si uctuje CNB) tak ani neceknu.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

s0uky
Čestný Androiďák

Příspěvek od s0uky » čtv 10. čer 2010 13:27:15

Je pravda, ze nemoznost posilat platby v jinych menach me stve, ale to resim pres paypal.
Jinak, ten urok, to je fakt, to je na prd a o tom poplatku za posilani platby jsem neslysel?! Musim nastudovat novy sazebnik...
Takze to reknu, takhle...jsem zatim (na par neduhu) spokojen.
Pokud by me u nich neco hodne nastvalo, tak prejdu k Fio a bude.
"6 hvězd září, 5 rychlostí řadí, 4 gumy sviští, 3 diferenciály pracují, 2 litry křičí, 1 turbo tlačí..."

nadlabak
Androiďák!
Reputace: 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nadlabak » čtv 10. čer 2010 14:46:59

Platil jsem předevčírem v eurech VISA kartou od mKonta v eshopu Abletonu za upgrade softwaru (nikoli přes paypal) a nebyl problém. Pravda, není to převod nýbrž platba do zahraničí, ale to funguje v pohodě. Nebo to maká jen do Německa?
Úroky spořáků jsou tam směšné, to ano, ale to už trvá pěkně dlouho...

Hlas Androidu jsem samozřejmě dal.

s0uky
Čestný Androiďák

Příspěvek od s0uky » čtv 10. čer 2010 15:06:20

To muzes platit, to je v pohode...ale nemuzes udelat platbu z IB v jiny platbe nez v CZK.
Dokonce mi z paypalu poslal $64 a prislo mi to bez problemu v CZK, ale platbu proste jinak nez v CZK neudelas...

Autor tohoto vlákna
ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » pon 14. čer 2010 14:54:47

fajn ... ale hlasujete za android málo :-))

jasně mBank ma svy mouchy to je pravda, v posledni dobe dokonce jsem zaslechl i katastroficky scenar, kdy snad tri vybery jsou zdarma budou jen pokud pres platebni kartu utratis za mesic vic nez 4000,- (z doslechu, zatim to tak neni) ... no ale porad kdyz si je porovnam s konkurenci vychazi stale dost dobre :-). No a fio jistí ústupové cesty.

jonathanio
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: iPad Air 2

Příspěvek od jonathanio » sob 02. říj 2010 15:20:17

Nevite jak to nakonec dopadlo? Nemuzu to tam nikde dohledat.
Aplikaci na ebankovnictvi pod Andoidem bych uvital.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“