PokecEbay - hromadné objednávky

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
-Vosa-
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: T-mobile G1_SuperE 1.0.3

Ebay - hromadné objednávky

Příspěvek od -Vosa- » sob 12. čer 2010 20:12:16

Nejprve se zeptám zdali už jste něco na ebay k androidům kupovali, a co....a taky co kvalita.....já pokukuji po baterii na G1 .... je jich tam hodně a za pakatel, je tam také spousta silikonových obalů či stylusů atd. ... pokud by někdo chtěl něco objdenávat tak prosínm napište a určitě se někdo z nás přidá... mohla by se pak koupit jedna objednávka a ušetřit na poštovném (které je ovšem u něčeho zadara....top by se akorát prodražilo rozesíláním po ČR) .... vím že na SM (smartmanii) jsme tohle občas spáchali....jo a pokud někdo nemá účet vůbec nevadí... já (no tedy brácha - sme jako jedno tělo :lol: ) ho mám....jak paypal tak ebay.... a vpoho bych to rozeslal po ČR nebo by to mohl někdo z Prahy/Brna, tam je Vás víc tak by se to mohlo doručit osobně....

...jinak mě docela chybí 3,5 mm jack... takže redukci no a pak tu baterku....
Naposledy upravil(a) Supík dne sob 12. čer 2010 20:22:17, celkem upraveno 1 x.
Důvod: opravena brutalni chyba v nadpisu ;)

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay - hromadné objednávky

Příspěvek od Supík » sob 12. čer 2010 20:26:13

Covece ty ses nam tu s tema teckama rozjel :roll: neprehanej to s nima ! Obcas jsou tecky mezi vetama fajn, ale tohle vypada fakt uz hrozne.

mrkni na nasledujici odkazy:

odkaz 1
odkaz 2
odkaz 3
odkaz 4
odkaz 5
odkaz 6

postovne z DX je 0,- a dodavaji spolehlive. Takze asi tak
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

GRaven
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780

Příspěvek od GRaven » sob 12. čer 2010 20:32:59

No nevím. Když je free poštovné, tak se to nevyplatí ale naopak když je poštovné, tak se mi nikdy nepovedlo ukecat jedno poštovné pro více předmětů od stejného prodejce, tak asi tak. Jinak co vím tak levný baterie stojí za prd ale obaly, kryty atd se vyplatí.

Autor tohoto vlákna
-Vosa-
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: T-mobile G1_SuperE 1.0.3

Příspěvek od -Vosa- » ned 13. čer 2010 20:34:15

áha :D ..dík za info o těhlech stránkách. No tak nic no. Teda ještě by mě zajímalo jestli už jste kupovali někdo ty baterky, páč ty ceny to je "nekupto".. cca: 80kč, nebo větší (2800) za 220 :D to je supr. A ty zkušenosti?

Odpovědět

Zpět na „Pokec“