PokecJaký datový tarif používáte ??

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

kalion
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG V10

Re: Jaký datový tarif používáte ??

Příspěvek od kalion » úte 14. dub 2009 14:37:14

Volal mi operátor.. V zásadě mi sdělil že mohou zaručit že v rámci surf&mail je paušálem pokryto surfování přes browser a emaily přes pop3, Imap.. U všeho ostatního toto zaručit nelze. Určitě jsou zpoplatněny například stahování souborů v rámci surfování.. Dle jeho vyjádření je nadále spoplatněn streaming přes youtube atd...

matata
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: GNEXUS

Příspěvek od matata » úte 14. dub 2009 14:46:08

NE,NE,NE! Jedine co k tomu muzu rict je, ze ti to rekl spatne! Proste o tom vubec nic nevedi, volal jsem na operatora 5x a 4x mi rekli ze je to zpoplatneny, popátý jsem nastesti dostal operatora ktry ma sam iPhone a tam je to stejn, taky to jde vsechno pres http. Pochop to už konecne. To nema ani kapicku logiky!

Jaky je myslis rozdil mezi prohlizenim stranky http://mojestranka.cz/stranka.htm
a prohlizenim stranky
http://mojestranka.cz/soubor.exe

No vubec zadnej, oboji je http tusiz oboji je zdarma, nebo snad ne???? akorat ze to exe, se mi stahne... no a co? To je jedno a to samy. To co tvrdis ty i operatori jsou proste nesmysly. Dyt sam si uznal ze http je zdarma, tak jak to najednou muze byt placeny... jezis ty me vytacej na ty infolince jak o tom nic nevedi....

kalion
Androiďák!

Příspěvek od kalion » úte 14. dub 2009 16:51:58

matata píše:NE,NE,NE! Jedine co k tomu muzu rict je, ze ti to rekl spatne! Proste o tom vubec nic nevedi, volal jsem na operatora 5x a 4x mi rekli ze je to zpoplatneny, popátý jsem nastesti dostal operatora ktry ma sam iPhone a tam je to stejn, taky to jde vsechno pres http. Pochop to už konecne. To nema ani kapicku logiky!

Jaky je myslis rozdil mezi prohlizenim stranky http://mojestranka.cz/stranka.htm
a prohlizenim stranky
http://mojestranka.cz/soubor.exe

No vubec zadnej, oboji je http tusiz oboji je zdarma, nebo snad ne???? akorat ze to exe, se mi stahne... no a co? To je jedno a to samy. To co tvrdis ty i operatori jsou proste nesmysly. Dyt sam si uznal ze http je zdarma, tak jak to najednou muze byt placeny... jezis ty me vytacej na ty infolince jak o tom nic nevedi....

eee...´při stažení souboru se platí za data stažené.. vlastní zkušenost.. nemyslím si že mi říkal blbosti... naopak mi řekl přesně to co jsem si myslel.

podmínky služby http://t-mobile.cz/FileStorage/OP_SurfP ... ilPlus.pdf

MrPedro
Robot
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71

Příspěvek od MrPedro » úte 14. dub 2009 17:02:29

kalion píše: eee...´při stažení souboru se platí za data stažené.. vlastní zkušenost.. nemyslím si že mi říkal blbosti... naopak mi řekl přesně to co jsem si myslel.
KAZDE prohlizeni stranek je STAHOVANI, jak jinak bys mohl neco zobrazit, nez si to stahnout?
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.

kalion
Androiďák!

Příspěvek od kalion » úte 14. dub 2009 17:19:09

Já jsem to nevymyslel... jen uvádím co vím, s čím mám zkušenost... Mě je vlastně v celku jedno jaký datový tarif máte.. berte to tak že jsem chtel upozornit na určitá rizika.
Pokud si myslíte, že bez kondomu se HIV nakazit nemůžete.. tak je to Váš boj..
Přeju Vám užívání Vaší G1 s datovým zvýhodněním mail&surf k vaší plné spokojenosti.. To je asi vše co k tomuto tématu chci říct. :down:

matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 14. dub 2009 17:23:48

Jezis Kalione, nezlob se na me ale to co tady rikas tak to ja fakt konec...

jeste jednou se ptam a prosim o odpoved...
kdyz pujdu na http://seznam.cz/index.htm, tak nebudu stahovat data?
(Je to uplne to samy jako kdyz pujdu na http://seznam.cz/obrazek.jpg)
Jakej je podle Tebe rozdil mezi stahovani obrazku jpg a stranky htm??????????
Na jakym telefonu si platil za data a pres co si to stahoval????????????
Jakto ze sync s gmail a gcalendar je zdarma a stahovani obrazku ne?? Ja ty maily a udalosti NESTAHUJU???

Uz se nad tim fakt zkus zamyslet, co tu pises.

Tri lidi Ti tady rikaj ze nemas pravdu a ty si furt budes mlet svoje a mystifikovat ostatni lidi spolecne s nejakym debilem operatorem. Vetsina operatoru videla G1 tak max. na obrazku.

Podminky k Surf+ jsou z 12. 12. 2007. Ale nejsou stary jsou naprosto ale NAPROSTO pravdivy a aktualni pro 99,99999% telefonu na ceskym trhu. Kvuli par "exotum", ktery si kupujou G1 a iPhone nebudou ani predelavat obchodni podminky a myslim ze ani skolit desitky operatoru, kdyz dotazu ke G1 bude na infolince jako safranu.

Jeste prikladam telefoni hovor s operatorkou z dnesniho odpoledne. Neprikladam ho proto, abyste slyseli ze se za data neplati, protoze ta pinda by mi na konci hovoru odsouhlasila i to ze prase je zeleny, davam ho sem proto abyste videli jak sou operatori uplne mimo misu.
Maj proste naucenou jednu vetu k datovymu zvyhodneni a neresej co to je za telefon. Vsimnete si ze se ani neptaj jakej mam telefon, jestli to ma operacni system atd... Ty informace co podavaj jsou naprosto chybny.

Me uz jen silne vytaci, ze lidi jako Kalion sem pisou absolutni bludy a pisou vety typu:

Kód: Vybrat vše

Pokud si trváš na svém, potom je vše v pořádku.. každý je odpovědný za své jednání a činy.. 

a hlavne

myslím, že o způsobu tarifikace datových připojení něco vím..

bez kondomu se HIV nakazit nemůžete
:-D:-D:-D:-D:-D Jezis ty si moula.... NAPIS SEM ASPON JEDEN FAKT, JEDNU VETU VE KTERY MI TO VYSVETLIS PROC SE ZA TO MA PLATIT... TO SEM FAKT NAZAZIL TOHLETO.

Nezlob se ale vis uplny kulovy, za celej den jsi nenapsal rozumnou vetu, ktera by neco dokazovala. Ani v jedny vete si nevysvetlil proc si to myslis, jen neustale opakujes ze TY mas pravdu, ale nikdo (a bohuzel ani ty sam) nevis proc "ji mas".

Zde telefoni hovor z dnesniho odpoledne-> http://live-stream.cz/g1/4603.wma

Lukin
Nové Androidě

Příspěvek od Lukin » úte 14. dub 2009 18:15:40

ne že bych se chtěl zastávat kaliona, nebo ti nějak vyvrcet/potvrzovat názory, ale když jsem měl ten nejlevnější tarif(myslím že to je surf+), tak poznali, že jsem si četl mail ( přes stránku seznam.cz) a pěkně jsem zacáloval data ... cca 6kč mě to stálo... sranda byla v tom, že pokud jsem chtěl používat mail, musel jsem aktivovat dražžší surf/mail+

současně s G1 jsem si aktivoval internet+ - osobně mít u sebe full net považuju skoro za nutnost...
každopádně tomu kdo ho nemá přeju, aby je to moc nestálo :-)

matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 14. dub 2009 18:33:04

Každopadně takhle... mam surfmail za dve stovky a internet vyuzivam stejne naplno jako ten kdo ma internet plus.

tomtomas
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Twitter: tomtomas99911
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomtomas » úte 14. dub 2009 18:41:30

4matata to je teda sila ta zenska vi vazne h***o prikivovala na to co si :DD :DD :DD :DD :DD rikal

PePa
Nové Androidě

Příspěvek od PePa » úte 14. dub 2009 20:33:18

Lukin píše:ne že bych se chtěl zastávat kaliona, nebo ti nějak vyvrcet/potvrzovat názory, ale když jsem měl ten nejlevnější tarif(myslím že to je surf+), tak poznali, že jsem si četl mail ( přes stránku seznam.cz) a pěkně jsem zacáloval data ... cca 6kč mě to stálo... sranda byla v tom, že pokud jsem chtěl používat mail, musel jsem aktivovat dražžší surf/mail+

současně s G1 jsem si aktivoval internet+ - osobně mít u sebe full net považuju skoro za nutnost...
každopádně tomu kdo ho nemá přeju, aby je to moc nestálo :-)
Pokud jsi si četl mail v browseru na www.seznam.cz a někdo ti za to účtoval 6Kč, tak jsi byl Lukine okraden. A nejen že jsi byl okraden, ale ještě někdo šmírovat jaké webové stránky prohlížíš. Takže je to na žalobu kvůli ochraně osobních dat. Není způsob (kromě šmírování) jak lze zjistit jestli v browseru prohlížíš tenhle web, idnes nebo maily na seznamu.
Pokud sis ovšem prohlížel maily na seznamu v aplikaci email a zároveň jsi měl pouze tarif surf+, je platba naprosto na místě. Tarif surf+ totiž pouze povoluje protkol http, a aplikace email používá protokol pop3 popř. imap.
Tvůj problém ovšem nemá vůbec nic společného s řešeným tématem, a není to řádný argument ani pro ani proti.

garman406
Stálý androiďák

Příspěvek od garman406 » úte 14. dub 2009 20:59:17

Tak co se týče mých 600kč navíc......koupil sem si G1.....cca 3dny sem ji používal se "Surf-mail" a poté sem dospěl k názoru(po přečtení několika příspěvků na fóru+brouzdání po netu),že bude lepší "Internet+"

Když mě pak přišlo vyúčtování,chtěli po mě těch 230kč za tarif "+" cca 600kč za datové služby !!!
Operátor mě pak přesně sdělil,kdy a jaké množství dat sem během těch třech dní stáhnul.

Během těch "prvních třech dnů" sem G1 používal asi jako každý ostatní tady,co měl G1 první 3dny...

A taky mě sdělil,že "Surf-mail" je na prohlížení stránek přes "web-and-walk" a "opera-mini" a prohlížení emailů !!!
A cokoliv jinýho je zpoplatnéno !!!

Takže opravdu nechápu výšše uvedené příspěvky o neomezeném surfování se "Surf-mail"

Takže mam "Internet+" a s..u na to !!!

Přeju hezkej den...

matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 14. dub 2009 21:30:47

Ono totiz pratele, jedna vec je co Vam kdo nauctuje, druha vec je ze vy to zaplatite... :) Bohuzel... Pokud zaplatite vsechno co vam nauctujou a je vam jedno proc, za jak protokoly atd...

To je bohuzel vase smula, ze jim to zaplatite... me zase jednou vyuctovali pausal za tarifni zvyhodneni, ktere jsem si ale mesic predtim deaktivoval. Tak sem jim to samozrejme nezaplatil a oni pak svou chybu uznali...

Ale delejte jak myslite. Myslim, ze kdo ma trosku mozku v hlave tak pochopi ze pokud nechodi denne na youtube, tak by s internetem+ mesicne vyhazoval 600Kč...

Young B
Nové Androidě

Příspěvek od Young B » úte 14. dub 2009 21:39:59

na sto procent lame dotaz roku ale jelikoz sem se svoji d750 mimo hru :lol: a chystam se na g1 s tim, ze mam o2, zajima me, jestli mi bude stacit ten tarif kdy mam internet na prvni 3 mesice zdarma a pak za 150 Kč mesicne? Nebo si budu muset objednat nejakej drazsi internet od o2? Diky moc ;)

kaish
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: G1+LG Optimus Me
Tablet: Asus TF101

Příspěvek od kaish » úte 14. dub 2009 21:55:56

matata píše:Ono totiz pratele, jedna vec je co Vam kdo nauctuje, druha vec je ze vy to zaplatite... :) Bohuzel... Pokud zaplatite vsechno co vam nauctujou a je vam jedno proc, za jak protokoly atd...

To je bohuzel vase smula, ze jim to zaplatite... me zase jednou vyuctovali pausal za tarifni zvyhodneni, ktere jsem si ale mesic predtim deaktivoval. Tak sem jim to samozrejme nezaplatil a oni pak svou chybu uznali...

Ale delejte jak myslite. Myslim, ze kdo ma trosku mozku v hlave tak pochopi ze pokud nechodi denne na youtube, tak by s internetem+ mesicne vyhazoval 600Kč...
přesně tak..já jsem před g1 měla na chvíli SE j110,kterej umí akorát volat a psát zprávy,naprosto nic jinýho,žádnej wap,mms,NIC..a naúčtovali mi taky nějaký stažený data..někdo snad dokonce platil za wap,na kterym byl údajně 30 hodin denně.t-mobile jsou staršný kurvy a spousta lidí jim to žere..

garman406
Stálý androiďák

Příspěvek od garman406 » úte 14. dub 2009 22:05:50

Já sem ale neřikal,že sem jim to zaplatil.....s operátorem sem se dohodnul na slevě a dali mě 50% slevu....každopádně sem ty data stáhnul,tak sem za ně musel i zaplatit...ale už to vážně neřešim....

matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 14. dub 2009 22:10:15

garman406 píše:Já sem ale neřikal,že sem jim to zaplatil.....s operátorem sem se dohodnul na slevě a dali mě 50% slevu....každopádně sem ty data stáhnul,tak sem za ně musel i zaplatit...ale už to vážně neřešim....
No to je sice tvoje vec ze uz to neresis, ale zbytecne davas 600 kč mesicne. Myslim si ze nejsem zadnej chudak, ale 600 je 600. :)

matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 14. dub 2009 22:11:43

Snad je ani nechci podezrivat ze by to byly k..vy,ale chyba se proste muze stat to je normalni.

garman406
Stálý androiďák

Příspěvek od garman406 » úte 14. dub 2009 22:20:11

Tak ještě jednou....stálo mě to 300kč.....těch 600kč sem ji neměl v plánu dát,volal sem tam dost "nas..nej" a bylo mě řečeno kdy a kolik mb sem stáhnul....přesnější informace sem dostal,že prý nezjistí,na jakých stránkách a co sem stahoval......to mě bylo řečeno.....

matata
Robot

Příspěvek od matata » úte 14. dub 2009 22:39:30

aha, takze si jim vlastne zaplatil, ale oni ani sami nevedi zaco. Proste za to ze to tam ŇÁK naskákalo ty bajty jako.... :D
Nikdo nevi jak, ale hezky ste to vyresili 50% slevou... ja bych tomu ani tak nerikal 50% sleva pro teb, ale spis 50% zisk pro ne :)

tomtomas
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomtomas » stř 15. dub 2009 11:47:23

Puzival jsem TWIST Surf + a byl jsem tak nespokojen ze jsem ho po 2 dnech musel zrusit strasne to zralo kredit koruna po korunce me nenapadne ubyvala a to sem nic nedelal jen treba zapl net a korunka pryc hmmmmmm.[spoiler]NASRALI mě :no:[/spoiler]

matata
Robot

Příspěvek od matata » stř 15. dub 2009 11:55:00

:D ja uz koncim tuhle debatu... Kdyz si proctete tohle vlakno, myslim ze rozumne uvazujici clovek uzna, ze jsem uvedl dost argumentu, ktere dokladaji ze surfmail+ staci. Vsimnete si ze vsichni co pisi ze jim to zere kredit, nikdy nenapsali, PROC jim to ten kredit zere???????? Vy neuvazujete proc? cim to je? Neco Vam tam proste naskace, Vy to zaplatite a z toho usoudite ze je to placeny... Prijde vam to v poradku?

Proc nenapisete proc vam ten surfmail nestaci? To jste se nazajimali za co platite?

Prijde mi to fakt smutny. Rad bych se zde docetl jeden jediny argument proc by surfmail nemel stacit (to ze nekdo nekomu neco nauctoval a on to zaplatil, nepovazuji za argument).

tomtomas
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomtomas » stř 15. dub 2009 12:22:02

matata píše::Dze surfmail+ staci. Vsimnete si ze vsichni co pisi ze jim to zere kredit, nikdy nenapsali, PROC jim to ten kredit zere???????? Vy neuvazujete proc? cim to je? Neco Vam tam proste naskace,..................

Proc nenapisete proc vam ten surfmail nestaci? To jste se nazajimali za co platite?

..............).
Ja nevim proc to ten kredit zere to by me taky zajimalo ja jenom rikam jake ma zkusenosti s TWIST Surf + nezapomente ze nejsem tarifni zakaznik tak ani nic jineho si dat nemuzu a kdo neni tarifni tak se ho snazi oskubat co nejvic to jde protoze on to nema jak zjistit

snouman

Příspěvek od snouman » stř 15. dub 2009 16:52:04

"Komunikace probíhá přes HTTP, přes co jinýho by probíhala?
komunikace ICQ, SKYPE probíhá přes HTTP"

Aha xD Ty si dement! Co tady mystifikuješ takovejma sračkama.
Ještě jsi zapoměl, že FTP (file transfer protokol vole :D) taky leze skrz HTTP který je defaultně na 21portu xD
Achjo, prd tomu rozumíš, každá aplikace má svůj protkol a svůj port.
Obecně platí že každý protokol, má specifický port. Ano taky mi doma na serveru běží FTP z bezpečnosti na jiném portu. Ale to jsou výjimky...

FTP - 21port potřebuješ-li přenést data, použit rapid.
HTTP - 80 povolený
google mapy - 80 povolený
HTTPS - 443 povolený
ICQ, Pidgin, Meboo - jinej port, použij online/instant messengery
pop3 - 110 záleží na tarifu
imap - 143 záleží na tarifu

Příloha mailu? To byla největší sračka, prej skrz HTTP, možná kdyby ti poslal někdo link a ty ho otevřel xD
Když ti přijde příloha mailu taháš to samozřejmě v rámci POP3ky nikoliv HTTP XDDDDDDD
Chudák pani, když jí volá každej den blbeček tvýho ražení, co si myslí, že ví, tak mi jí je docela líto...
Až příštěš budeš někam volat, radši se ptej, než aby ses znažil za každou cenu hádat, nebo se hádej aspoň o něčem čemu rozumíš xDDD

amen snouman.net

garman406
Stálý androiďák

Příspěvek od garman406 » stř 15. dub 2009 17:36:03

matata píše:aha, takze si jim vlastne zaplatil, ale oni ani sami nevedi zaco. Proste za to ze to tam ŇÁK naskákalo ty bajty jako.... :D
Nikdo nevi jak, ale hezky ste to vyresili 50% slevou... ja bych tomu ani tak nerikal 50% sleva pro teb, ale spis 50% zisk pro ne :)
Ty seš vážně natvrdlej! Žádný "Ňák to tam naskákalo" ale prostě sem to stáhnul! Řekla mě kdy a kolik MB to bylo! A vzhledem k tomu,co všechno sem stahoval,tak to odpovídá! :roll:

garman406
Stálý androiďák

Příspěvek od garman406 » stř 15. dub 2009 17:41:59

matata píše::D ja uz koncim tuhle debatu... Kdyz si proctete tohle vlakno, myslim ze rozumne uvazujici clovek uzna, ze jsem uvedl dost argumentu, ktere dokladaji ze surfmail+ staci. Vsimnete si ze vsichni co pisi ze jim to zere kredit, nikdy nenapsali, PROC jim to ten kredit zere???????? Vy neuvazujete proc? cim to je? Neco Vam tam proste naskace, Vy to zaplatite a z toho usoudite ze je to placeny... Prijde vam to v poradku?

Prijde mi to fakt smutny. Rad bych se zde docetl jeden jediny argument proc by surfmail nemel stacit (to ze nekdo nekomu neco nauctoval a on to zaplatil, nepovazuji za argument).
Ten argument už tady zazněl! Ten TVUJ "Surf-mail" je na prohlížení stránek přes "Web-and-walk" a "Opera-mini" a jím podobné prohlížeče! A můžeš pracovat s emailem!
To je ale vše! Ostatní datový přenosy platíš! S mym bejvalym LG KU990 sem měl ten samej problém! Aktivovanej Surf-and-mail a když sem pracoval s nějakou aplikací potřebující net,tak sem cáloval! Tak se zkus někde informovat,třeba zavolej "operátorovi" a nech se přepojit na nějakého "technika".Snad ti to konečně vysvětlí! :help:

MrPedro
Robot
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71

Příspěvek od MrPedro » stř 15. dub 2009 17:52:02

snouman píše:
.... Aha xD Ty si dement! Co tady mystifikuješ takovejma sračkama...

Příloha mailu? To byla největší sračka, prej skrz HTTP, možná kdyby ti poslal někdo link a ty ho otevřel xD
Když ti přijde příloha mailu taháš to samozřejmě v rámci POP3ky nikoliv HTTP XDDDDDDD
Chudák pani, když jí volá každej den blbeček tvýho ražení, co si myslí, že ví, tak mi jí je docela líto...
Až příštěš budeš někam volat, radši se ptej, než aby ses znažil za každou cenu hádat, nebo se hádej aspoň o něčem čemu rozumíš xDDD

amen snouman.net
ICQ, - 5900, 80, ... (jaky si nastavis, takovy mas)
Priloha mailu, pokud prohlizis pres webmail, jde samozrejme tez pres port 80.
Stejne funguje i zakladni email v G1. Jedna se pouze o apps pristupujici pres HTTP.

A laskave si nech urazky ostatnich. Sam se neumis ani zaregistrovat, tak laskave DRZ HUBU, kdyz nemas ani sajn o tom, jak funguji protokoly.
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.

matata
Robot

Příspěvek od matata » stř 15. dub 2009 18:09:33

K tomu debilovi co neumi psat slusne se nebudu vyjadrovat... "priloha z mailu vzdy pres pop3" - to je fakt k smichu.... kazdopadne je pravda ze ale v nekterych vecech sem se v tom hovoru seknul... ten hovor ale (jak uz sem psal) byl uskutecnen hlavne proto abyste videli jak jsou operatori v obraze...

ALE KAŽDOPÁDNĚ, UŽ SE KONEČNĚ SMIŘTE S TÍM, ŽE MEEBO, MAPY, GMAIL. WEBNWALK, STAHOVANI PRILOH Z MAILU, STEEL, BROWSER, LOKOLA A STOVKY DALSICH APLIKACI JSOU V RAMCI SURF&MAIL ZDARMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matata
Robot

Příspěvek od matata » stř 15. dub 2009 18:12:27

garman406 píše:
matata píše::D ja uz koncim tuhle debatu... Kdyz si proctete tohle vlakno, myslim ze rozumne uvazujici clovek uzna, ze jsem uvedl dost argumentu, ktere dokladaji ze surfmail+ staci. Vsimnete si ze vsichni co pisi ze jim to zere kredit, nikdy nenapsali, PROC jim to ten kredit zere???????? Vy neuvazujete proc? cim to je? Neco Vam tam proste naskace, Vy to zaplatite a z toho usoudite ze je to placeny... Prijde vam to v poradku?

Ten argument už tady zazněl! Ten TVUJ "Surf-mail" je na prohlížení stránek přes "Web-and-walk" a "Opera-mini" a jím podobné prohlížeče! A můžeš pracovat s emailem!
To je ale vše! Ostatní datový přenosy platíš! S mym bejvalym LG KU990 sem měl ten samej problém! Aktivovanej Surf-and-mail a když sem pracoval s nějakou aplikací potřebující net,tak sem cáloval! Tak se zkus někde informovat,třeba zavolej "operátorovi" a nech se přepojit na nějakého "technika".Snad ti to konečně vysvětlí! :help:
Proboha Garmane... mas ve vsem pravdu ale to je pro telefon LG!!!!!!!!!!!!!
Zapomente na vsechno co platilo pro stary telefony, TOHLE JE ANDROID.

tomtomas
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomtomas » stř 15. dub 2009 18:36:40

snouman píše:"

Aha xD Ty si dement! Co tady mystifikuješ takovejma sračkama.
A to si jako myslel na mne s tim dementem no to si vazne prehnal ty NEREGISTROVANA NULO!!!!
Nenadavej mi pres internet a rekni mi to do oci :x

kalion
Androiďák!

Příspěvek od kalion » stř 15. dub 2009 19:11:50

Tak tohle je fakt skvely.. takze se to zvrhlo v nadavani a urazky... ve finale jsme hulvati vsichni....

Takze doporucuji a prosim o zamknuti vlakna....

Odpovědět

Zpět na „Pokec“