PokeciPhone 4 vs Desire

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Autor tohoto vlákna
Dany0
Stálý androiďák
Reputace: 0

iPhone 4 vs Desire

Příspěvek od Dany0 » čtv 17. čer 2010 21:18:05

Kámoš se do mě začal navážet jak je iPhone 4 strašně dobrej a že je HTC sračka. Já jsem mu to samozřejmě rychle vyvrátil ale když on je ovečka a chce jít se stádem :D

Stejně by mě zajímalo co na to řekněte vy ;)

risahri
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone a Nokia C7
Twitter: risahri

Re: iPhone 4 vs Desire

Příspěvek od risahri » čtv 17. čer 2010 21:21:36

Mel bys to napsat i na forum o iPhonu , aby jsi dostal hodne zajimave info... :D

riso-film.com
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI!

Autor tohoto vlákna
Dany0
Stálý androiďák

Příspěvek od Dany0 » čtv 17. čer 2010 21:26:15

OMP to po mě nechtěj :lol:
Tam choděj bezdomovci co našli "aj fón" na chodníku stejně jako jejich iSocks...

ne fakt co si myslíte?

gemrot
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire root s-off Oxygen HBoot Oxygen v2.0.1

Příspěvek od gemrot » čtv 17. čer 2010 21:38:48

Táááák já si myslím, že nemyslím :)

Ne teď vážně, nevážně. Po dlouhé době draťáků jsem se rozhodl jít do smart phonu. Uvážlivě a dlouho jsem se rozhodoval. Došel jsem k závěru a rovnou uvádím, že se můžu mýlit:

Budoucnost má pouze android systém a všechno ostatní bude převálcováno. Takže jsem pořídil špičku mezi anďánky, ať mi to nějakou dobu vydrží.

apple phone je odsouzen k zániku, či živoření stejně jako kdysi apple PC vs. ostatní

Ale jednu poznámku ve prospěch jablečného moštu mám, ukazují směr...

qwake
Androiďák!

Příspěvek od qwake » čtv 17. čer 2010 21:43:03

Tak tohle si bohužel nemyslím... co Apple dokáže s jedním modelem, to samé procento Android tvoří valnou většinou výrobců telefonů.
http://wenam.cz - Tvorba webových stránek

gemrot
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire root s-off Oxygen HBoot Oxygen v2.0.1

Příspěvek od gemrot » čtv 17. čer 2010 21:45:45

Dočkej času, jako husa klasu :D

NaTuRaL
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Desire

Příspěvek od NaTuRaL » čtv 17. čer 2010 21:48:42

pekna krabicka co nic neumi cca za 20K ,osobne si myslim ze iSracky, jso na nic , az se naucej treba MASS STORAGE a TMC pak si ho koupim, ale cena musi bejt kolem 10K , jinac je to nejdrazsi zrcatko na svete pro rostenky do kabelky :lol: :lol:

qwake
Androiďák!

Příspěvek od qwake » čtv 17. čer 2010 21:52:31

Dočkám času ... až zase banda blbců naběhne do obchodu a uvidí tam vystavený iPhone 7, kterej bude umět i lítat. Co asi udělaj? Většina lidí vidí, že kamarád má svinstvo, tak ho chcou taky... a tak to bude dále.
http://wenam.cz - Tvorba webových stránek

s0uky
Čestný Androiďák
Typ mobilu / ROM: dotykac
Twitter: s0uky

Příspěvek od s0uky » čtv 17. čer 2010 21:55:58

Osobne bych to rekl takhle...
iPhone 4 je zajiste kvalitni zelezo, nicmene iOS pro iPhone je hrozne omezenej a to je ten duvod proc bych ho nechtel.
Co se tyce ostatniho hardwaru od Apple, tak bych ho urcite nezatracoval....podivejte se na zpracovani Macbooku Pro, to je naprostej luxus ten unibody hlinikovej kryt a OS X v dnesni podobe je na uplne stejny urovni, ne-li lepsi nez Wokna. Jen pro upresneni, OS X je na unixovy bazi (kdyz se podivate na ostatni unix like systemy tak jsou taky dobry, ale na Wokna to prece jen jeste nema, co se desktopu tyce).
Jsem dlouholety uzivatel PC, potazmo Windows (cca +/-17 let), sem tam se hrabu i v Linuxu a letos mi to jiz nedalo a objednal jsem si Macbook Pro (zatim je na ceste), jelikoz jsem usoudil, ze co se produktivity tyce, tak budu na lepsi urovni, nez s Woknama. Je to takovej velkej zivotni krok, tak jsem na to zvedavej :)
"6 hvězd září, 5 rychlostí řadí, 4 gumy sviští, 3 diferenciály pracují, 2 litry křičí, 1 turbo tlačí..."
To je to co dělá ze Subaru all-wheel-drive.

Autor tohoto vlákna
Dany0
Stálý androiďák

Příspěvek od Dany0 » čtv 17. čer 2010 22:34:53

No konečně názory od lidí co ví co je to daňový úřad :D Moc děkuju, munice vystačí do konce devítky.

janmensik
Nové Androidě

Příspěvek od janmensik » čtv 17. čer 2010 22:39:15

Prosím flame nechme jiným serverům. Desire i iPhone jsou kvalitní telefony s kvalitním OS, obdobně jako třeba BlueBerry nebo některé další. Každý má nějaké výhody i nevýhody. Buďme rádi, že si můžeme vybrat.

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » čtv 17. čer 2010 22:50:33

Sorry ta Off Topic ale toto fakt nezvládám :DD , telefon se systémem "borůvka" fakt neznám, "ostružina" to je už jiná :lol:
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Autor tohoto vlákna
Dany0
Stálý androiďák

Příspěvek od Dany0 » čtv 17. čer 2010 23:16:50

Blueberry je Lepší, fotí modré fotky ;)

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » čtv 17. čer 2010 23:24:03

Snazim se na to divat objektivne ... muj nazor...

iPhone design - tomu se neda nic vytknout, jako u vetsiny produktu Apple :). Co se tyce technickeho zpracovani iPhone je velmi kvalitni vyrobek. No a marketing? Samozrejme dokonaly :) (bez ironie). AT&T ke vcerejsku eviduje 600k objednavek, coz o necem urcite svedci.

Vadi mi slepy fanatismus. Jak v otazkach viry apod. tak ohledne iPhone. Dokazu uznat, ze muj Nexus neni dokonalej, ma svy mouchy a spoustu veci ma iPhone dohnany k dokonalosti nebo alespon lepe vyresene (multitouch, kopirovani textu ... napr). Myslim, ze oboum "taborum" chybi trochu te objektivity a schopnosti divat se na to strizlive.

Trochu mi vadi pokrytectvi ze strany Apple. Abych byl konkretni. Pred rokem a neco - "Multitasking - na co? Kdo ho potrebuje? Nikdo to prece nepotrebuje." ... dnes na strankach Apple je cedule jako krava s napisem "Multitasking - Done the right way" ... to ho snad vynalezli?? Problem je, ze si to spoustu lidi bude myslet. Stejny je to s videohovorama (Videocalling is reality) ... videohovory tu jsou taky uz nejakou dobu a iPhone rozhodne neni prvni telefon s front kamerou. Jenze to co je B.I. (before Iphone) se koukam jaksi nepocita - teprve az s tim prijde Apple, tak je to jako uz na ostro.
Stejne tak jsem zahledl komenty k Samsungu Galaxy S, ze jak je to na prd, ptze to nema LED flash. Pritom jeste pred rokem ti sami lide obhajovali iPhone 3G(S), ze blesk nema, ptze to proste clovek vubec prece nepotrebuje.
Takze tohle je trosku, rekneme "nefer" ...

A vadi mi politika Apple ... poridim si telefon a chci si s nim delat co uznam za vhodne (plati jak pro SW, tak pro HW stranku) a chci mit hlavne na vyber.

Hlasky typu "si socka, kdyz si nemuzes koupit iPhone" uz ignoruju, ptze koupi telefonu beru jako investici. A rozhodne se mi nechce investovat 20k do neceho, co mi proste nevyhovuje, ptze to bych byl hlupak (ted mluvim za sebe, ale urcite nejsem sam). Je sice hezky si poridit Lamborghini Murcielago jakozto designovou dokonalost (no flame pls :) ), ale pokud delam napr. horskeho pruvodce, tak to pro me nebude nejvhodnejsi vuz.

Vysvetlovat nekomu, jak je Android super a jak iPhone sucks (a opacne) podle me nema vyznam. Je to stejne jako s prohlizeci, grafickymi kartami nebo procesory. Ja pouzivam to a to a to z toho duvodu, ze mi to tak vyhovuje a jsem spokojen. Kdyz prestanu byt spokojen - porozhlednu se jinde. Pokud nekdo chce iPhone at si ho poridi - at uz jsou duvody jakekoli. Ale bylo by fajn, kdyby se ten nekdo o tom umel pobavit normalne a slepe neobhajoval bud svou hloupost nebo z principu vyrobek jako takovy. (tahle veta plati pro oba tabory!)

Takze shrnuto podtrzeno - Apple vice mene dohnal konkurenci (i kdyz notne udychan). Otazka zni s cim prijde priste a jestli to bude stacit.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

louis.scorn
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od louis.scorn » pát 18. čer 2010 0:29:26

je vidite, akorat mě napada jedna věc. kdybych měl Mac book a k tomu bych chtěl telefon... ovšem s tím že rád používám google (emaily,mapa,picasa) co by mělo být lepší na sinchronizaci, neboli na to propojení PC s telefonem... Jablko, který ti přes itunes vyřeší spoustu věcí? nebo Android, který se skvěle sinchronizuje s googlem, ale mohl by mít problem jinde...
Prostě co je lepší tel k Mac booku, a nebo je to vlastně jedno?
osobně se od Androidu jen tak nehnu, ale mám pocit že přítelkyně by radši něco jednodušího, a iphone se mi zda velmi vhodný.
a nebo počkám na Androida 3.3. :D

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » pát 18. čer 2010 0:53:50

Mishack píše:dnes na strankach Apple je cedule jako krava s napisem "Multitasking - Done the right way" ... to ho snad vynalezli?? Problem je, ze si to spoustu lidi bude myslet.
Problém je, že oni ho pořád ještě nevynalezli, a přesto si to spousta lidí bude myslet ;)

wlcik
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Příspěvek od wlcik » pát 18. čer 2010 4:50:22

Case: tak tak, marne kolegovi vysvetluju ze aplikace vlastne na pozadi nebezi ale je "uspana", takze pokud nepouziva nekterou ze 7 systemem exponovanych sluzeb, ktere "za ni" bezi na pozadi, vlastne zadny multitasking nepodporuje.
Co se ale iPhone uprit neda je uzasna jednoduchost a stabilita. Na Android 2.1 uz ale samozrejme nema.

s0uky
Čestný Androiďák

Příspěvek od s0uky » pát 18. čer 2010 8:59:40

louis.scorn píše:...Prostě co je lepší tel k Mac booku, a nebo je to vlastně jedno?...
Je to určitě jedno. Rozhodně se kombinace Macbook + Android nebojim, hodím Vám pak report, jak to funguje ;-)
"6 hvězd září, 5 rychlostí řadí, 4 gumy sviští, 3 diferenciály pracují, 2 litry křičí, 1 turbo tlačí..."

jtoxx
Droid
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jtoxx » pát 18. čer 2010 9:10:48

No ja nevim jak ostatni ale ja si rozhodne nekupuju mobil abych mel stejnou znacku k PC. Prijde mi to jako blbost. Vybiram co je nejlepsi v dane kategorii. A iP to rozhodne.neni.

@telefon    
Follow me on - twitter

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od PL113 » pát 18. čer 2010 9:16:00

Plně souhlasím s Mishackem!
V rámci objektivity je důležité si přiznat chyby toho a toho systému (jako je to se vším) a ne jen slepě obhajovat a dělat ze sebe hlupáka - to opět platí pro oba tábory.
Dále už se rozepisovat nebudu, neboť není co. Tohle celé téma lehce vybízí k pohádání.

aws
Androiďák!
Reputace: 1

Příspěvek od aws » pát 18. čer 2010 9:56:25

taky trosku prispeji.
co se tyce marketingu je apple vzorem jak se to ma delat. zadna firma bez fanatyku (fanousku) proste nemuze existovat. Kazdopadne uz prvni cislo za prvni den predobjednavek 600 000 kusu mluvi za vse.
Kazdy at nadava na apple jak chce ale to ze umi delat business tomu nikdo nesebere.
osobne by me zajimala prodejnost HTC/samsung oproti ipohne.
samsung galaxy S JPC + root + no lagfix
one life to live one love to give

jtoxx
Droid
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jtoxx » pát 18. čer 2010 10:24:22

Marketing? Co american to ovce. Pocinaje McDonaldem konce financni krizi. Nejsem ten co si necha diktovat co je pro me nejlepsi. Ja sam si chci vybrat co mi vyhovuje a co ne. Ne aby mi nejakej brejloun v rolaku rikal co je lepsi kdyz mu stejne neverim.

@telefon    
Follow me on - twitter

s0uky
Čestný Androiďák

Příspěvek od s0uky » pát 18. čer 2010 10:26:54

aws: reknu ti to asi tak, HTC a Samsung se muzou jit zahrabat oproti Apple co se tyce marketingu.

jtoxxx: HTC i Samsung jsou taky v USA, ale ovce na tyto znacky maji male stado a to diky marketingu...Apple je proste financni a marketingovy vudce, jedina firma ktera v dobe krize mela dokonce vetsi zisk, nez ve stejnym obdobi minuly rok byl Apple.

spot
Androiďák!

Příspěvek od spot » pát 18. čer 2010 10:34:25

kedysi som chcel iphone. dlho som pokukoval po smartphone a ked sa zjavil iphone zdalo sa mi to velmi zaujimave. ked som zistil ake ma obmedzenia (nemozna vymena baterie, nestandardne usb, chybajuci mass stoarage, zviazanost s itunes, nemoznost pouzit ako kluc atd atd) tak som od toho ucukol. bolo mi to luto ale tieto veci som nebol schopny prehryzt. musel som cakat. a mam dojem ze som sa dockal. desire dnes dokaze vsetko co ip a mnoho veci aj lepsie. a hlavne nema obmedzenia. takze dnes som spokojny uzivatel desire. co je na iphone asi gut je to spracovanie, display, atd... par veci je isto dobrych. ale pokial si tam normalne bez jailbraku nedokazem kopirovat veci tak to je pre mna nepouzitelny mobil...

PL113
Droid

Příspěvek od PL113 » pát 18. čer 2010 11:14:06

Divím se, že se někdo pozastavuje nad úspěchem iphone. Byli jste se někdy v usa podívat v obchodě s elektronikou? 90% různých hifi sestav (dokonce i domácí kina), dvd přehrávačů, budíků apod mají slot na iphone/ipod. Prostě přijdeš domů, frkneš do slotu (žádné kabely, prostě zdířka) v domácím kině a během vteřiny se ti přehrává tvoje oblíbená hudba/fotky na tv (tipoval bych že od iphone 4 to bude možné i s filmy). Nikde nic složitě nenastavuješ...v tom je to kouzlo. Dokonce tam mají tiskárny do kterých frkneš iphone a rovnou si vytiskneš fotky. Budík tě ráno probouzí tvojí oblíbenou písničkou zatímco se iphone v něm nabíjí.
Všechny tyhle věci si tam člověk může vyzkoušet...na takové výrobky tu nenarazíš.
Nechci se vás dotknout pánové, ale kdo z vás to má?

Až tohle někdy (v takové míře) nabídnou telefony s androidem (o čemž pochybuji, protože se výrobcům pořád mnohem víc vyplatí to dělat pro iphone/ipod - viz prodejnost), tak to teprve bude luxus. Prostě ty periferie a "služby" nejsou pouze iTunes a Macbook - za tím je mnohem víc, než si běžný český člověk dokáže představit (a co je mu tady prezentováno jako fanatismus). Najít v obchodě nějakou takovou hifi sestavu u nás je asi jako hledat jehlu v kupce sena.

Příklad mého bratra: po letech s iphone první generace si koupil myTouch 3G (android), protože ho android nadchl - no a co myslíte? Ptám se ho co vlastně udělal s iphonem a říká: ten jsem si nechal na pouštění hudby přes domácí kino, android tam nestrčím.

Prostě tohle jsou věci, které jsou fakt super a žádný android ti to nenabídne. Ovšem nazývat je ovcemi jako jtoxx je opravdu trapné a hloupé. Tam si člověk nekupuje pouze iphone, ale možnosti s tím spojené - a to se cení! Myslím že snad americký Ford dává jako příplatkou výbavu slot na iphone v palubní desce.

Ještě se divíte proč je tak populární?

PS: kdyby mi možnost koupení takového výrobku (hifi, domácí kino) u nás byla dopřána, tak mám iphone! (pro jtoxx - dělá to ze mě ovci?)

GMKcz
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS2 + GTab 8.9
Twitter: http://www.twitter.com/GMKcz

Příspěvek od GMKcz » pát 18. čer 2010 11:29:33

Jak tady někdo psal tak Apple má obecně zdařilý HW. Trošku mě u iP4 překvapila velikost displaye - čekal jsem trošku větší úhlopříčku. Třeba Steve vyjde za rok s iPhone 4HD :)
Nicméně srovnávat iPhone a Desire (Android) mi nepřijde jako dobrý počin. iP a jeho OS byl už od začátku koncipován jako smartphone pro masy, tedy pro lidi naprosto technicky nevzdělané. Takovému člověku musí výrobce jasně ohraničit prostor kde se může pohybovat (uzavřít systém) a nechat ho jen v jakési bublině - to že iPhone něco neumí 90% jeho uživaatelů netrápí jelikož o nečem podobném nemají páru že to vůbec lze/existuje. Naproti tomu Android se mi zdá, že jde zlatou střední cestou - ovládání bez stylusu v celém systému, jednoduchost a přehlednost systému a hlavně otevřenost OS. Takže bych nesrovnával přístroje jako takové ale přístroje a jejich cílovku :)
Obrázek

spot
Androiďák!

Příspěvek od spot » pát 18. čer 2010 11:37:43

PL113 píše:Divím se, že se někdo pozastavuje nad úspěchem iphone. Byli jste se někdy v usa podívat v obchodě s elektronikou? 90% různých hifi sestav (dokonce i domácí kina), dvd přehrávačů, budíků apod mají slot na iphone/ipod. Prostě přijdeš domů, frkneš do slotu (žádné kabely, prostě zdířka) v domácím kině a během vteřiny se ti přehrává tvoje oblíbená hudba/fotky na tv (tipoval bych že od iphone 4 to bude možné i s filmy). Nikde nic složitě nenastavuješ...v tom je to kouzlo. Dokonce tam mají tiskárny do kterých frkneš iphone a rovnou si vytiskneš fotky. Budík tě ráno probouzí tvojí oblíbenou písničkou zatímco se iphone v něm nabíjí.
Všechny tyhle věci si tam člověk může vyzkoušet...na takové výrobky tu nenarazíš.
Nechci se vás dotknout pánové, ale kdo z vás to má?

Až tohle někdy (v takové míře) nabídnou telefony s androidem (o čemž pochybuji, protože se výrobcům pořád mnohem víc vyplatí to dělat pro iphone/ipod - viz prodejnost), tak to teprve bude luxus. Prostě ty periferie a "služby" nejsou pouze iTunes a Macbook - za tím je mnohem víc, než si běžný český člověk dokáže představit (a co je mu tady prezentováno jako fanatismus). Najít v obchodě nějakou takovou hifi sestavu u nás je asi jako hledat jehlu v kupce sena.

Příklad mého bratra: po letech s iphone první generace si koupil myTouch 3G (android), protože ho android nadchl - no a co myslíte? Ptám se ho co vlastně udělal s iphonem a říká: ten jsem si nechal na pouštění hudby přes domácí kino, android tam nestrčím.

Prostě tohle jsou věci, které jsou fakt super a žádný android ti to nenabídne. Ovšem nazývat je ovcemi jako jtoxx je opravdu trapné a hloupé. Tam si člověk nekupuje pouze iphone, ale možnosti s tím spojené - a to se cení! Myslím že snad americký Ford dává jako příplatkou výbavu slot na iphone v palubní desce.

Ještě se divíte proč je tak populární?

PS: kdyby mi možnost koupení takového výrobku (hifi, domácí kino) u nás byla dopřána, tak mám iphone! (pro jtoxx - dělá to ze mě ovci?)

je to vec nazoru. tym ti ho nechcem brat. myslim si ze kolko ludi tolko chuti. ale aby som si doma pustal muziku z mobilu? no neviem. z dvd, z cd, z usb, z hdd ... to vsetko mi pride prirodzenejsie ako z mobilu. ale vravim. kazdy nech si robi co uzna za vhodne a vtedy je to ok.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pát 18. čer 2010 11:42:41

GMKcz píše:Nicméně srovnávat iPhone a Desire (Android) mi nepřijde jako dobrý počin. iP a jeho OS byl už od začátku koncipován jako smartphone pro masy, tedy pro lidi naprosto technicky nevzdělané. Takovému člověku musí výrobce jasně ohraničit prostor kde se může pohybovat (uzavřít systém) a nechat ho jen v jakési bublině...
Souhlasim, uz jsem tu nedavno nekde psal, ze to srovnani neni moc vhodne, ptze kazdy z techto mobilu ma (podle me) uplne jinou cilovou skupinu uzivatelu. Tenkrat se mnou vetsina nesouhlasila ... :)
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

PL113
Droid

Příspěvek od PL113 » pát 18. čer 2010 12:14:22

spot: nevím jestli jsi tomu porozuměl správně, ale ten iphone/ipod se prostě jenom připojí stejně tak jako bys připojil usb klíčenku k tý věži...veškeré úkony se pak provádějí s věží (samotné přehrávání i ovládání! A to nejsou výrobky od apple - zřejmě má s výrobci nějakou smlouvu nebo co.
Z tohoto videa je to jasnější
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AlpEZ046 ... re=related[/youtube]

Jak jsem psal - až se do téhle fáze dopracuje android, tak to teprve bude rovnocenný souboj. O čemž pochybuji už z hlediska x desítek různých telefonů. Ono se pak ani není čemu divit, že si apple uchovává tu svou nestandartní zástrčku. Přišel by tak o mnoho svých výhod a lidi by pak nadále nemohli tyto periferie používat.
Naposledy upravil(a) PL113 dne pát 18. čer 2010 12:21:32, celkem upraveno 1 x.

spot
Androiďák!

Příspěvek od spot » pát 18. čer 2010 12:21:30

tak som to pochopil ako pises. je to len vec nazoru, neviem mna to tak jednoducho nelaka. ale vravim viem pochopit a tolerovat ine potreby.
p.s. to ked zazvoni ten mobil to prestane hrat muzika? vytiahnes to odtial ci ako? ja som zas streleny inym smerom. aj v praci aj doma dost sedim za pc takze ak muzika tak odtial.

Necituj předchozí příspěvek. s0uky

Zamčeno

Zpět na „Pokec“