PokecPřechod z Androidu ---> iPhone

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kapky
Stálý androiďák
Reputace: 0

Přechod z Androidu ---> iPhone

Příspěvek od Kapky » pon 21. čer 2010 12:06:51

Zdravím:) měl bych takovou prosbu...Nemáte plss někdo potuchy, jestli existuje nějakej způsob, jak dostat komplet záznamy z Androidu(smsky, upomínky, kalendář, kontakty, poznámky atd..) na iPhone?? U kontaktů a kalendáře by měla asi pomoct normálně synchronizace s Googlem, že? Jde mi o to, že sestřička si po půl roce usmyslela, že android pro ní není dost "user-friendly", tk si objednala iFoun a hlavně o ty smsky by nerada přišla... :no: O to víc mám ale radost, páč mi připadne její Magic :DD :DD :DD

Mockrát díky za pomoc:)

- HTC Magic 32A - SPL 1.76.2007 - New Radio - Amon_RA-Sapphire-v1.6.2H - SD Card Class 6 8GB
Current ROM: Smoki X.1 - Android 2.1

patlen
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7

Re: Přechod z Androidu ---> iPhone

Příspěvek od patlen » pon 21. čer 2010 12:19:30

Napadá mě outlook nebo outlook express to bude naprosto dokonalá synchronizace když použiješ htc sync ale na ty sms čoveče ????? Možná je hodit na simku ??? nebo opravdu nějakou aplikaci co to řeší ?Proč si ty holky pořád schovávaj ty sms :-)

Autor tohoto vlákna
Kapky
Stálý androiďák

Příspěvek od Kapky » pon 21. čer 2010 12:24:46

Mě se ptej chlape :D já dostal úkol jí s tím něco províst, tk všude sháním jak pitomej, co s tím...bohužel, zatím bez výsledku..:( grr a já už chci "svýho" Magica :DD jj, dík, s tím ostatním si už nějak poradím..Maximálně si to tam bude muset slečna naťukat znovu sama, to se nedá nic dělat, ale těch smsek je celkem dost a to by byla hrozná otročina, znáš to...:(
- HTC Magic 32A - SPL 1.76.2007 - New Radio - Amon_RA-Sapphire-v1.6.2H - SD Card Class 6 8GB

Stano
Stálý androiďák

Příspěvek od Stano » pon 21. čer 2010 12:30:53

taká polovičná pomoc avšak stále lepšia ako to ručne preťukať

dostaň to do PC a ulož to do obyč txt súboru a ten už dúfam iP zvládne otvoriť
HTC Touch PRO > > > HTC HD2 > > > HTC Desire > > > HTC ONE S

patlen
Moderátor
Reputace: 50
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7

Příspěvek od patlen » pon 21. čer 2010 12:32:07

No všechno ostatní ti vyřeší v pohodě ten htc sync do pc (outlook) a z outlooku do iphona to bude taky v pohodě takže všechno uděláš jen ty sms :-) nikdy jsem "takovou kravinku" neřešil tak nevím.Vím že v nokii to šlo zálohovat,ale na zeleňoušovi netuším.Tak pak napiš tohle mě zajímá :-)

Jen tak jsem zadal na MARKETU BACKUP SMS a čoveče několik apk na mě vyskočilo .....tak je prubni.A poreferuj do čeho se vyexportujou.

Autor tohoto vlákna
Kapky
Stálý androiďák

Příspěvek od Kapky » pon 21. čer 2010 16:42:52

Tak zatím, co jsem koukal na ty prográmky, tk většinou jsou schopný to exportovat do xml a csv souborů, jinak nic...:( Večer je zkusím ještě všechny nainstalovat a uvidíme, jestli náhodou nějakej nepřekvapí.. ;) každopádně dík za pomoc:P kdyby ještě někoho něco napadlo, tk budu jen rád:)

zoro33
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact

Příspěvek od zoro33 » pon 21. čer 2010 17:37:07

Kapky píše:Tak zatím, co jsem koukal na ty prográmky, tk většinou jsou schopný to exportovat do xml a csv souborů, jinak nic...:( Večer je zkusím ještě všechny nainstalovat a uvidíme, jestli náhodou nějakej nepřekvapí.. ;) každopádně dík za pomoc:P kdyby ještě někoho něco napadlo, tk budu jen rád:)
Co chces viac ako xml alebo csv, je to standardny format, s ktorym si urcite nejaka aplikacia na iphone poradi. Teraz by si mal hladat tool pre import v App Store, export z Androida mas vyrieseny :)

Autor tohoto vlákna
Kapky
Stálý androiďák

Příspěvek od Kapky » pon 21. čer 2010 17:47:11

zoro33 píše:
Kapky píše:Tak zatím, co jsem koukal na ty prográmky, tk většinou jsou schopný to exportovat do xml a csv souborů, jinak nic...:( Večer je zkusím ještě všechny nainstalovat a uvidíme, jestli náhodou nějakej nepřekvapí.. ;) každopádně dík za pomoc:P kdyby ještě někoho něco napadlo, tk budu jen rád:)
Co chces viac ako xml alebo csv, je to standardny format, s ktorym si urcite nejaka aplikacia na iphone poradi. Teraz by si mal hladat tool pre import v App Store, export z Androida mas vyrieseny :)
Ahaa :D díky:) já bych hledal, ale na iFoun se doma teprve čeká, tk to zatím nemám na čem vyzkoušet...Až dorazí, tk dám vědět, jak se zadařilo ;)

radegast
Moderátor
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radegast » úte 22. čer 2010 18:57:29

Zkus se podívat na to:
http://www.spritesoftware.com/Products/ ... lect-Phone
Není tam vyjmenovaný přímo iPhone, ale ani ne Android a kámoš tímto převáděl obsah z WM do Androida.
Možná až to nainstaluješ uvidíš co to všechno umí a třeba tam bude i iPhone.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

rudycom
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: iPhone 4GS

Příspěvek od rudycom » sob 30. bře 2013 21:31:33

Ahoj, najlepší je zatiaľ jednoznačne software " WonderShare MobileTrans ". Je to platená verzia, ale môžes si stiahnuť Trial a vyskúšať. Funguje naozaj báječne - jedným klikom prekopíruješ všetko - sms, kontakty, foto, video, atď. Len nechápem prečo som zatiaľ nenašiel podobnú aplikáciu priamo od Apple - je to pre nich veľká hanba.

zoro33
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact

Příspěvek od zoro33 » sob 30. bře 2013 21:53:56

Po troch rokoch to uz asi bude vyriešené :-)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“