PokecZcizený telefon

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
TFSi
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola DEFY
Rom: CM10 NIGHTLY

Zcizený telefon

Příspěvek od TFSi » ned 06. dub 2014 10:17:40

Ahoj, nedávno mi v zahraničí ukradli telefon. SIM má nastavený PIN kód, telefon je chráněný gestem a ještě je tam nainstalovaný Cerberus (v system/app). Bohužel SIM je od té doby nedostupná (vypnutý telefon?) a nová asi nebyla vložena, protože Cerberus mi nové číslo neposlal. Tedy pokud to nový majitel nějak neobešel. V telefonu mám dost osobních dat; fotky, dokumenty, appku od banky atd... hesla od všeho už mám změněná, takže mě štve jenom to, že telefonu nemůžu poslat příkaz aby vymazal všechna data :(
Tak se chci zeptat - jde pro příště udělat ještě něco čím ztížit/znemožnit přístup do telefonu a k jeho datům, případně kompletně znemožnit jeho použití/přeflashování,...? Telefon byl rootnutý - jde třeba nějak zaheslovat bootloader aby se nedal udělat wipe a flashnout jiná ROM?

Díky za případné rady,
T.

LivArt
Terminátor
Reputace: 258
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: Zcizený telefon

Příspěvek od LivArt » ned 06. dub 2014 10:20:45

Standardně je v telefonu ještě Android Device manager, ten má i webový rozhraní a hard reset se dá vyvolat přes wifi, jestli jsi tedy měl povolenou správou touhle aplikací. :arrow: https://www.google.com/android/devicemanager
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“