PokecKoupit telefon T-Mobile G1 na Aukro.cz

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Autor tohoto vlákna
Mark45

Koupit telefon T-Mobile G1 na Aukro.cz

Příspěvek od Mark45 » čtv 06. lis 2008 20:43:55

Koupit telefon T-Mobile G1 na Aukro.cz ... ne vzdy musi nejake aukce G1 probihat, ale stoji za to to cas od casu prozkoumat

Supík
Admin - ten hodnej
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit telefon T-Mobile G1 na Aukro.cz

Příspěvek od Supík » čtv 06. lis 2008 22:54:04

Oka diky za tip. Vydrazeno ;)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

ge0rge
Droid
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » pát 07. lis 2008 8:11:35

vyvolavaci cena 5500,- vydrazeno za skoro za 11 tis. - vsechno nad 6500,- byly prihozy v posledni minute :-) ... to jen pro zajimavost

nicmene zda se ze poptavka tu je a tahat to sem za tech $399 + $30 postovne se docela vyplati :-)

p.s.: zajimalo by me kdo to vcera koupil, zda se, ze jednim z ucastniku byla asi tady "nase monika" :-)

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 07. lis 2008 11:11:57

ge0rge píše:vyvolavaci cena 5500,- vydrazeno za skoro za 11 tis. - vsechno nad 6500,- byly prihozy v posledni minute :-) ... to jen pro zajimavost

nicmene zda se ze poptavka tu je a tahat to sem za tech $399 + $30 postovne se docela vyplati :-)

p.s.: zajimalo by me kdo to vcera koupil, zda se, ze jednim z ucastniku byla asi tady "nase monika" :-)
Vydražil jsem to já. :p Jinak na aukru jen blázen přihazuje víc než 30 vteřin před koncem. Protože vlastně si tak člověk přihazuje sám na sebe.
Jinak cena za kterou jsem to vydražil je pro mě přijatelná a více méně odpovídá situlaci na ebay + kurzu dolaru. Ono se i na ebay docela těžko hledá G1 za 500USD i s poštovným do ČR. Jen mě u té aukce trošku mrzelo, že výsledná cena se zastavila přesně korunu pod tím co jsem byl ochoten zaplatit. :cry: Ale což, penízky jsem už poslal na účet tak teď už jen čekám :)

PS: Sorry Moniko 8-)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation ..viz pravý sloupec. AF to potřebuje. Díík

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » pát 07. lis 2008 11:13:59

Ano ano bola som to ja :-) no riskovanie sa mi neoplatilo :-) ked som to nasla bola tam moznost kup ted za 7999, no riskovanie sa mi neoplatilo :-(
ge0rge píše:vyvolavaci cena 5500,- vydrazeno za skoro za 11 tis. - vsechno nad 6500,- byly prihozy v posledni minute :-) ... to jen pro zajimavost

:-) Monika :-)

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » pát 07. lis 2008 11:16:16

Sup píše:

Vydražil jsem to já. :p Jinak na aukru jen blázen přihazuje víc než 30 vteřin před koncem. Protože vlastně si tak člověk přihazuje sám na sebe.
Jinak cena za kterou jsem to vydražil je pro mě přijatelná a více méně odpovídá situlaci na ebay + kurzu dolaru. Ono se i na ebay docela těžko hledá G1 za 500USD i s poštovným do ČR. Jen mě u té aukce trošku mrzelo, že výsledná cena se zastavila přesně korunu pod tím co jsem byl ochoten zaplatit. :cry: Ale což, penízky jsem už poslal na účet tak teď už jen čekám :)

PS: Sorry Moniko 8-)
Gratulujem :-) nemala som riskovat, ked som to nasla tak tam bola moznost kup ted za 7999, ach to sa mi nevyplatilo :-( tak dufam ze ked ho budes mat podelis sa o zazitky. Ja cakam kym vyjde aj v bielej farbe a chcem kupit aj v ciernej aj v bielej pre mna a pre priatela. Tak dufam ze budem mat stastie len ked ja sa tak bojim toho nakupovania na tom Ebay :-(
Ty pises ze si peniaze poslal na ucet? Takze to nie je podmienkou platit cez PayPal?

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pát 07. lis 2008 11:17:18

monikag08 píše:Ano ano bola som to ja :-) no riskovanie sa mi neoplatilo :-) ked som to nasla bola tam moznost kup ted za 7999, no riskovanie sa mi neoplatilo :-(

Jojo to byla určitě chyba. Osobně jsem zvědavej jak se na tom balíku ještě vyřáděj celníci. v každým případě ti držim palce v příadném dalším nákupu.
jinak ten us človíček co prodává na aukru ma normální cz učet v bance... i proto jsem do toho šel. Ebay lidi maj jen typicky jen paypal. Paypalu se neboj.. je taky ok. Jen musíš mít vhodnou platební kartu. (Doporučuju mbank)

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » pát 07. lis 2008 11:19:31

Sup píše:
monikag08 píše:Ano ano bola som to ja :-) no riskovanie sa mi neoplatilo :-) ked som to nasla bola tam moznost kup ted za 7999, no riskovanie sa mi neoplatilo :-(
jojo to byla určitě chyba. Osobně jsem zvědavej jak se na tom balíku ještě vyřáděj celníci. v každým případě ti držim palce v příadném dalším nákupu.
Dakujem :-) ako som aj pisala pockam si na bielu variantu a hned kupujem, dufam ze to dovtedy vydrzim :-( je to tazke uz teraz to vydrzat ale myslim ze pre mna je ta biela lepsia takze musim vydrzat :-(

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » pát 07. lis 2008 12:58:58

monikag08 píše:... pockam si na bielu variantu a hned kupujem, dufam ze to dovtedy vydrzim :-( je to tazke uz teraz to vydrzat ale myslim ze pre mna je ta biela lepsia takze musim vydrzat :-(
bílá je dobrá, je asi pravda ze cerna cihla se do zenskych rukou nehodi :-) ... možností je ale víc:

ObrázekObrázek

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » pát 07. lis 2008 22:05:00

ge0rge píše:
monikag08 píše:... pockam si na bielu variantu a hned kupujem, dufam ze to dovtedy vydrzim :-( je to tazke uz teraz to vydrzat ale myslim ze pre mna je ta biela lepsia takze musim vydrzat :-(
bílá je dobrá, je asi pravda ze cerna cihla se do zenskych rukou nehodi :-) ... možností je ale víc:

ObrázekObrázek

Tak to ziram :-) ten s tymi kvietkami a motylmi je fakt bombovy ale myslim ze to chvilu asi potrva kym sa take nieco bude dat zohnat :-) ale na zaciatok trvam na tej bielej :-) bozeeeeeeee len ci to vobec vydrzim :-(

s0uky
Čestný Androiďák
Typ mobilu / ROM: dotykac
Twitter: s0uky

Příspěvek od s0uky » ned 09. lis 2008 22:16:16

Naukru jsou samy cerny, co jsem teda pred casem koukal... Ja taky stale cekam na ten bilej :-))
"6 hvězd září, 5 rychlostí řadí, 4 gumy sviští, 3 diferenciály pracují, 2 litry křičí, 1 turbo tlačí..."
To je to co dělá ze Subaru all-wheel-drive.

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » pon 10. lis 2008 10:43:47

s0uky píše:Naukru jsou samy cerny, co jsem teda pred casem koukal... Ja taky stale cekam na ten bilej :-))
Tak len dufam ze sa dockame :-) lebo tie nazory sa dost lisia, niekde pisu ze 22.11. a niekde ze az po novom roku :-( tak uvidime :-) keby si ho uz niekde nasiel tak urcite daj vediet :-)

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » čtv 13. lis 2008 10:46:01

Tak a je to tu, na aukro.cz mame dalsiu G1, len ta cena mi pride trosku sialena :-(

No hold zaujem o telefon vzdy vyvola zvysenie cien :-(

Monika

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 13. lis 2008 11:51:36

ten prodejce se proste jen podival za kolik se vydrazil posledni g1 - podival se jaka byla uroven prezentace (celkem bidna) rekl si - to zvladnu tentokrat lepe, pouzil muj clanek z wikipedie :-) - a tak rovnou nasadil tu vydrazenou palku a od ni se odpichnul ... on to asi nekdo koupi , 11 litru neni o moc vic nez co za Dreama dal tady nas forumovy kapo - Sup :-D .. taky pri srovnani s jinymi chytrymi telefony to jeste neni tak zle :-) ... ale zacinam mit chut si na g1 pockat preci jen az do toho pristiho roku, a tyhle dovozy nebrat ... on, zacatek roku neni az tak daleko :-), treba kdyz budeme bombardovat v hojnem poctu hotlinku tmobilu tak to postoupi vejs a treba ucini i rozhodnuti dotahnout to co nejdriv :D

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » čtv 13. lis 2008 13:33:10

ge0rge píše:ten prodejce se proste jen podival za kolik se vydrazil posledni g1 - podival se jaka byla uroven prezentace (celkem bidna) rekl si - to zvladnu tentokrat lepe, pouzil muj clanek z wikipedie :-) - a tak rovnou nasadil tu vydrazenou palku a od ni se odpichnul ... on to asi nekdo koupi , 11 litru neni o moc vic nez co za Dreama dal tady nas forumovy kapo - Sup :-D .. taky pri srovnani s jinymi chytrymi telefony to jeste neni tak zle :-) ... ale zacinam mit chut si na g1 pockat preci jen az do toho pristiho roku, a tyhle dovozy nebrat ... on, zacatek roku neni az tak daleko :-), treba kdyz budeme bombardovat v hojnem poctu hotlinku tmobilu tak to postoupi vejs a treba ucini i rozhodnuti dotahnout to co nejdriv :D
No je to tak, na jednom ceskom site maju G1 v predpredaji za 15000 a ako pises ze 11 nie je o tolko viac ako dal Sup tak to je pekne, ale ona na tom aukru stoji 13000 a to uz je rozdiel 3000 :(

A s tym ako pises ze si pockas: tiez som rozmyslala ale ked si predstavim ze ked G1 pride sem, cena bude urcite vysoka a hlavne bude G1 prisposobena pre Europu takze tam bude o polovicu menej aplikcii atd. a vsetko ostatne si budes musiet zaplatit :( (kolegyni s toto stalo s iPhone, jeden kupila v amerike - super a ked prisiel sem tak kupila druhy manzelovi a polovica aplikacii a roznych inych veci tam proste nebola) Tak uvidime ake to bude ked pride sem. Ja teraz cakam kym vyjde na trh ta v bielom a asi ju objednam, aj ked ano je tam par tych ale..(korekciu z usa na eu, jazyk anglictina, clo...)......ale asi to risknem :D kto neriskuje ten neziska :rtfm:

Monika

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » čtv 13. lis 2008 13:45:32

monco to s tim prizpusobenim pro evropu a ztratou aplikaci urcite nebude pripad g1 - google je rad za kazdou aplikaci kterou tam ma. Iphone je ve srovnani s googlem hrozne uzavreny, to jak vypada iphone v ktere lokalite opravdu hodne zavisi na tom co si apple vymrcel (a apple je firma ktera si v podminkach vymrci i takove absurdity jako je to ze v obchodech nesmi byt v okoli 1m od iphone prezentovan zadny jiny telefon :-) jsou to diktatori jako hrom)...
aplikace do androida si davas vicemene sama, a zarucene tam budou vsechny co jsou ted v tom americkem (protoze navic tam ma tmobile pouze tu svoji tmobile pětku a to neni nic extra :-) po cem by clovek nejak touzil, spis to hned vyhodi :-) )

jinak s tou cenou nevim no ... $399 = ~8000,- Kč ... jestli to vyleze u nas nad deset litru, ja spis doufam ze ne, preci jen vyrobni naklady na ten telefon jsou $144 a tmobile cesky bude mit s ceskym googlem nejakou dohodu aby tu cenu drzeli prijatelne ... ale kdo vi...
jinak ale drzim urcite palce, jestli do toho jdes ;-) - nechci te od toho odrazovat, spis si jen sam zduvodnuju proc to zatim nechat ulezet :-D

krom toho mam zalusk spis na tu "naslednika" G1čky :-)

s0uky
Čestný Androiďák
Typ mobilu / ROM: dotykac
Twitter: s0uky

Příspěvek od s0uky » čtv 13. lis 2008 16:39:20

Je zde dalsi moznost, ale za 13 000 :-(
http://aukro.cz/item481876547_htc_dream ... droid.html
"6 hvězd září, 5 rychlostí řadí, 4 gumy sviští, 3 diferenciály pracují, 2 litry křičí, 1 turbo tlačí..."
To je to co dělá ze Subaru all-wheel-drive.

Autor tohoto vlákna
Android_G1

Příspěvek od Android_G1 » pát 14. lis 2008 7:47:36

Zdravim, ten dalsi prodejce na aukru jsem ja (master-seller) :-) Jsem zaroven i uzivatelem G1.. Pokud mate zajem, muzeme se domluvit i na lepsi cene, nez je v aukci.. ;-) Kontaktujte me na mailu, pripadne pak na icq. Icq cislo zaslu emailem na pozadani.

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » pát 14. lis 2008 10:45:56

Android_G1 píše:Pokud mate zajem, muzeme se domluvit i na lepsi cene, nez je v aukci.. ;-)
vyborně :-) to zní jako rozumná řeč, ale tak trochu jako obrácená aukce "kdo dá méně", kterou aukro neumí - skoda :-) ... proč ale raději nesnížit vyvolávací cenu a nepockat kam se to vyšplhá ? - to je bezny postup ktery umoznuje maximalizovat zisk umerne k mire poptavky i v jednotkovych pripadech ...

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » stř 26. lis 2008 16:18:25

Len pre info: na aukru mame dalsie G1. V ciernej a aj bielej farbe :-)

Monika

monikag08
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monikag08 » čtv 04. pro 2008 13:29:20

Android_G1 píše:Zdravim, ten dalsi prodejce na aukru jsem ja (master-seller) :-) Jsem zaroven i uzivatelem G1.. Pokud mate zajem, muzeme se domluvit i na lepsi cene, nez je v aukci.. ;-) Kontaktujte me na mailu, pripadne pak na icq. Icq cislo zaslu emailem na pozadani.
Chcela by som Vam len strasne podakovat :-) vy viete za co :-)

Autor tohoto vlákna
Android_G1

Příspěvek od Android_G1 » pát 05. pro 2008 2:46:06

No problem! ;-)

xenie
Nové Androidě

Příspěvek od xenie » ned 11. led 2009 17:55:13

Ted je jeden tady za rozumnou cenu 10K:

http://aukce.volny.cz/item527401470_htc_dream_g1.html

Autor tohoto vlákna
Mark

Příspěvek od Mark » ned 11. led 2009 22:19:54

10 K neni rozumna cena ... na global.ebay.com se bezne prodava za priblizne $310 plus nejakych patnact az tricet postovne ... v korunach pak na dobirce zaplatite nejakych 6500,- to je hluboko pod tech 10K ktere fajt nejsou rozumne, je to moc.

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » ned 11. led 2009 22:26:36

doporučuji hledat zde, ceny tu máte v korunách a vypadají rozhodně přijatelněji než těch 10k ... platí se paypalem (tedy prostě jakoukoliv kartou)

Odkaz na global.ebay.com, kde jsou vyfiltrovany pouze blizici se mezinarodni prodeje tmobile g1 ... uzitecny odkaz, doporucuji zaradit mezi oblibene pokud o nakupu uvazujete

Pokročilejším uživatelům doporučuji program bid-o-matic (příhozem na poslední chvíli se postará že aukce nepožene cenu zbytečně nahoru)

Autor tohoto vlákna
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » pon 12. led 2009 1:45:21

S timto tvrzenim nemohu souhlasit. Za prve drtiva vetsina prodavanych komunikatoru
htc dream je z U.S.A. a vetsina prodejcu do CR zbozi nezasila (viz. shipping to US only)
To lze resit preposlanim pres firmy jako shipito nebo zasilkovasluzba.com, ale to uz
se cenove dostavame trochu jinam.

Ta cena co pisete (310 usd) je vetsinou pro uz pouzite nebo blokovane pristroje (t-mobile).
Odblok zadanim kodu stoji ca 500 Kc, da se resit napriklad zde http://www.unlock-tmobileg1.com/
Realne koncivaji aukce odblokovaneho noveho pristroje na 340 usd.

Ted k tem zasilkovym sluzbam - ma to hacek a to DPH. Pokud si nechate poslat zbozi primo od
prodejce (do CR vzdy za tucne postovne, typicky v rozmezi 30-40 usd, uvedenych 10 -30 usd byva
v US, to jste si trochu spletl :-)) a ten po obvykle domluve oznaci zbozi jako gift, vyhnete
se na 99% platbe DPH a celnici zbozi propusti dal na postu. Pokud ovsem vyuzijete zasilkovou
sluzbu, nejenze vyplacnete nejmin 500 Kc na postovnem a poplatcich, ale take na 100%
zaplatite dph, protoze celnici uz tyto spolecnosti velmi dobre znaji a zbozi vzdycky vybali
a vyzvou vas k zaplaceni dph 19% a ted pozor lahudka: dph se pocita ze souctu postovneho
a ceny vyrobku, takze pri cene 6800 Kc + 200 Kc postovne po US + 600 Kc postovne do CR (EMS, da se i levneji, ale budete na to cekat dlouho)
dela 9K.

Stale vam cena 10K prijde spatna ???

Jestli dostanete pristroj sem do CR za 6500 Kc, rad ho koupim, klidne i s mirnou prirazkou :-))

Ale spis mam pocit ze se prave chystate na svuj prvni nakup na ebay a jeste v tom trochu mate hokej :-))

Supík
Admin - ten hodnej
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík » pon 12. led 2009 7:35:53

[quote="Návštěvník"]S timto tvrzenim nemohu souhlasit. Za prve drtiva vetsina prodavanych komunikatoru
htc dream je z U.S.A. a vetsina prodejcu do CR z..... /quote]

Potvrzuji slova Navstevnika. Ma jednoznacne pravdu :)

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » pon 12. led 2009 11:00:51

Kluci nechci se s vámi o tom přít. Za to to určitě nestojí a opravdu mi nevadí že si na aukru nebo jinde někdo příjde na skromný příjem za to že dodá G1 tak říkajíc až pod nos, ale opravdu mi osobně těch deset tis. příjde jako drahy.

Jen jsem se pokusil připomenout že z eBay to chodí pod nos právě tak, a levněji (podle mé nedávné zkušenosti, a teď ještě jedné budoucí)

Dulezite je asi pripomenout ze to objednavam na global.ebay.com (kde to vidím hned v korunách včetně poštovného), nemam problem s tim ze by nekdo nezasilal do ceska (na tomto portalu je to vyfiltrovane a zasilaji vsichni takze nepotrebuji zadnou pronajatou schranku - zprostredkovatele).

Teď jsem takto objednal druhý G1 a opravdu se mi podařilo narazit na nový odblokovaný černý za konečnou cenu $331 s poštovným ve výši $15 (uznávám že to je asi vzácnost, opravdu bývá vyšší kolem těch $30) Podle popisu je telefon odblokovaný.

Platím přes paypal. Minule se žádné DPH nenabalilo, neočekávám to ani tentokrát. Ale každopádně druhý balík dorazí během dvou dní možná si tu za dva dny budu před vámi sypat popel na hlavu :-), i to je možný

Autor tohoto vlákna
Sup-at-public-wifi

Příspěvek od Sup-at-public-wifi » pon 12. led 2009 11:58:56

Jinak jeste malou poznamku.. taky mi dosel balicek oznaceny jako gift. A celnici ho odchytili :/ takze je to o stesti. Jinak za posledni mesic se snizila cena na ebay o cca 100usd coz je prijemne :)

milalof
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milalof » pon 12. led 2009 13:47:49

Já kupoval z ebay.co.uk .
19.12.2008 jsem jej zakoupil bez cla i DPH za 206 liber :rtfm:
milalof@G1 Super D_1.8-blk

Odpovědět

Zpět na „Pokec“