PokecVáš názor na CUBOT S208

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Ingnition
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: iPhone 6S Plus
Twitter: Ingnitioncz
Kontaktovat uživatele:

Váš názor na CUBOT S208

Příspěvek od Ingnition » pon 16. čer 2014 19:12:45

Zdravím,
jen tak procházím internet a ačkoliv nejsem zastánce levných telefonů s Androidem, zaujala mě jedna čína. Je jím telefon CUBOT S208, který se svojí cenou kolem 2 600 Kč se zdá být docela zajímavě vybaveným telefonem.

Otázkou je, co si o tomto mobilu myslíte? Jen tak se dívám po možnostech nového telefonu, protože už mám poměrně starý telefon a rád bych něco dočasného, než si pořídím daleko lepší a výkonnější telefon. A tak nějak jsem narazil na tento telefon, který nejenom že po vzhledové stránce není vůbec špatný (to jak už je kvalitativně zpracovaný už je věc druhá), ale myslím že i podle videí a fotek má v sobě čistý android? Tudíž lepší fungování by mohlo být zajištěné? Podle videí šlape docela dobře. Jenže zase to má jen 1 GB RAM a to mi přijde na Android docela dost málo.

Takže co si o něm myslíte, chci si pořídit Nokia Lumia 520 (každopádně, jelikož to píšu do Andorid sekce, asi budete stejně proti tomu OS :) ), ale pokud tohle bude v něčem lepší, tak bych možná jako pro dočasný telefon šel do něho? Fakt nevím :) Poraďte.

Telefon jsem našel třeba tady: http://www.ebay.com/itm/New-5-0-CUBOT-S ... 4d1cbf3cdb

Odpovědět

Zpět na „Pokec“