PokecDalší Android web?

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
krysarJarda
Nové Androidě
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Další Android web?

Příspěvek od krysarJarda » pát 09. črc 2010 19:16:31

Webů s Androidem není mnoho. Vlastně jenom tři. Tohle fórum, SvetAndroida.cz a AndroidAplikace.cz . Ostatní weby jsou mrtvý, nic zajímavého se tam nedozvíte. Na oba výše zmíněné weby občas napíšu článek, ale nebaví mě čekat, až to někdo schválí. Přemýšlím o novém webu, pravděpodobně s WordPressem, doména 2.řádu. Našel by se někdo, nejlépe z Prahy, kdo do toho půjde se mnou?

G1 blackno ROOT

S.T.E.A.K.
Stálý androiďák

Re: Další Android web?

Příspěvek od S.T.E.A.K. » pát 09. črc 2010 22:03:05

Sice si myslim, že ty 3 weby, co jsou teď víceméně stačej, ale pokud bys měl zájem, můžeš pokračovat s mojim webem Androidzone.cz, na kterej jsem se kvůli nedostatku času trochu "vykašlal". Ale i přes to, že už je přes půl roku neaktualizovanej, tak tam denně chodí přes 20 lidí, loni když jsem na tom ještě dělal, tak se to dostalo i ke stovce unikátních návštěv denně(v podstatě bez reklamy), ale dělat web sám je o ničem(časem tě to přestane bavit). Teď už web používám v podstatě pouze pro testovací účely na subdomény, ale tu hlavní doménu ti můžu nabídnout. Pokud bys měl zájem ozvi se.
G1 | Sony Erricson Xperia Mini Pro (Black) | Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi(White)

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » pát 09. črc 2010 22:53:53

Já o rozjetí alternativního webu a fóra přemýšlím už dlouho, protože mi žádný z existujících serverů a fór tak docela nesedí (i když jak jsem dneska koukal na svetandroida.cz, tak se to tam docela zlepšilo), ale se mnou spolupracovat není úplně jednoduché ;) A především bych to chtěl rozjet sám a případně někoho přibrat, nikoliv být někam přibrán ;)

Nicméně teda stovku unikátních návštěv mám běžně i na svém blogu, to nepovažuju za návštěvnost hodnou zmínky ;)

lukmolnar
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy 550

Příspěvek od lukmolnar » sob 10. črc 2010 7:53:51

Rád bych se přidal,ale jsem z LBC. Přemýšlel jsem nějakým pořádným webem pro android a o specializovaném e-shopu jen na android telefony a nějaké příslušenství.
Samsung Galaxy 550 2.2 Froyo ( EU verze ) + ROOT

Autor tohoto vlákna
krysarJarda
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krysarJarda » sob 10. črc 2010 8:03:37

S tim e-shopem to neni blbej napad, i kdyz ja jsem to chtel pojmout trochu jinak. Pokud se zvladnem domluvit pres mail, nebo Talk, tak to muzem zkusit. Tady se o tom nechci moc rozepisovat, aby me nekdo nepredbehl. :DD :)
Naposledy upravil(a) michpo dne sob 10. črc 2010 23:43:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Prosim respektuj pravidla! Posledni prispevky se necituji! Diky.
G1 blackno ROOT

Odpovědět

Zpět na „Pokec“