PokecAntelife španělský sklad

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tomasvlasak
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition

Antelife španělský sklad

Příspěvek od tomasvlasak » sob 02. srp 2014 19:39:33

Má někdo zkušenosti s nákupem mobilu ve španělském skladu? Jak jsem si všiml, tak poštovné je pouze varianta s doplatek (bezplatné poštovné do čr nemají) a na mém zkušebním kuse (pouze dát do košíku) chtěli za poštovné téměř 25 dolarů a píšou 3-6 dní doručení (obdobné asi jako DHL z číny ne?), jak je to pak s DPH, když to není z činy, ale evropy?

Mohu vám poradit, jak získat 5% slevu na nákup elektroniky u většiny prodejců + 500 kč vstupní bonus - více info v sz

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Re: Antelife španělský sklad

Příspěvek od unavix » sob 02. srp 2014 19:48:42

Asi je tu málo diskusí o zasílání zboží z evropy nebo z číny? Popřípadě Ti goole našel co? Předpokládám, že si zjistil, že za zboží zasílané z EU do CZ se DPH neplatí. Nebo Ti našel google ještě jiné info? Tedy krom toho, že v tom "španělském" skladu jsou předpokládám o dost vyšší ceny než když se to koupí v číně.
Bůh odpouští, JÁ NE!

esko
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 500 + Umi X2+Newman K1S + Nubia Z7Mini
Mobil 2 / ROM: www.sperky4u.sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od esko » úte 16. zář 2014 9:12:15

Ono by bolo zaujimave vediet o nejakom eshope ktory ma dobre cinske ceny a vie posielat telefony z EU. Tak by sme usetrili par eur na CLO.

Cisto teoreticky ak to posle antelife z SPANIELSKA nemal by som platit vobec CLO nie? Btw ma este nejaky podobny shop podobnu moznost poslat to v ramci EU?

Castom kupujem na geekbyuing ale zatial mi to stale prislo len z CINY a stale tam bolo CLO a DPH.

JasonCZ
Nové Androidě
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: HUAWEI P8 lite

Příspěvek od JasonCZ » úte 16. zář 2014 10:36:58

U Antelife ve Španělsku jsem bral Zenfone a dle mého názoru mají DPH schované právě v tom poštovném. Přesvědčuje mne o tom právě to neskutečně vysoké poštovné. Doručení cca 8 dní. Sledovací číslo ve formátu ASM****** mi u kurýrní služby ASM logistic nefungovalo a přivezla to DPD.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 16. zář 2014 12:07:12

esko:

Nedochází ti jedna věc, DPH (u mobilu se clo neplati) musí být odvedeno vždy při vstupu zboží do EU. A je úplně jedno, jestli se to stane při naskladnění do španělského skladu nebo při cestě telefonu z číny rovnou k tobě. Takže tomu DPH se nevyhneš, pokud si ten dodavatel nechce o to DPH snížit zisk. Vzhledem k cenám čínských mobilů tam prostor na snižování zisku moc nemají, takže si prostě to DPH musí nějak kompenzovat. Ale četl jsem tady někde informaci, že nějaky čínský shop nabízí proplacení toho DPH, pokud jim pošleš doklad, žes ho musel doplácet.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“