PokecDan Vávra porovnává HTC Desire a jiné telefony

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Dan Vávra porovnává HTC Desire a jiné telefony

Příspěvek od Case » pon 26. črc 2010 23:19:37

Dan "Android mám doma týden, takže můžu poměrně dobře srovnat vlastnosti" Vávra hodnotí - HTC Desire vs HTC HD (2):

http://www.danielvavra.com/articles/htc ... c-hd2-8567

(BTW, prosím, pokud tam někdo budete nějak reagovat, tak prosím civilizovaně a věcně, ať nejde o medvědí službu Androidu...dík...)

Mozi
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Re: Dan Vávra porovnává HTC Desire a jiné telefony

Příspěvek od Mozi » úte 27. črc 2010 0:45:51

abych pravdu řekl tak tohle jméno jsem dnes slyšel poprvé. přečetl jsem si na jeho stránce sekci BIO a uznávám, že nějaké úspěchy za sebou má, ale rád bych se zeptal jak moc je znalou veřejností uznáván jako publicista, což člověk který píše blog a příspěvky do časopisu bezpochyby je. (jsem netušil, že Level ještě vůbec vychází.)
HTC DESIRE

Autor tohoto vlákna
Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » úte 27. črc 2010 0:51:43

Zřejmě kromě toho, že nečteš Level (což se ti nedivím, on se už skoro číst nedá, ti lidi prostě neumějí psát) ani nehraješ hry a Mafia a Mafia II ti nic neříkají.

Co se Dana Vávry týče, tak bych si tipnul, že mezi řadou lidí bude docela uznávaný (ale mezi řadou zase spíš naopak ;) ). Já ho považuju za někoho, kdo občas dokáže poměrně trefně okomentovat, a občas plácá úplné nesmysly, které jen ukazují, jak dané věci vůbec, ale vůbec nerozumí. V tomhle komentáři IMO demonstruje obojí současně (poměrně neobvyklé, jak jeho glosy znám, většinou udrží celou v jedné z těch dvou poloh).

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » úte 27. črc 2010 1:04:38

Case píše:Zřejmě kromě toho, že nečteš Level (což se ti nedivím, on se už skoro číst nedá, ti lidi prostě neumějí psát) ani nehraješ hry a Mafia a Mafia II ti nic neříkají.
Mafii samozřejmě znám, právě proto jsem psal, že nějaké úspěchy za sebou má, možná jsem to měl více zdůraznit, protože vím, že Mafia byla hodně úspěšná hra. Ale přiznávám, že jsem ji nikdy nehrál, protože mám radši jiný typy her. Level si pamatuji naposled na základce a to už pár let je (i když ne ne nijak extra moc - 10) a v té době byly časopisy pro mladé ještě mnohem dostupnější než internet a případné recenze, které si tak člověk mohl nalézt. Ale tohle už je OT.
HTC DESIRE

jonathanio
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: iPad Air 2

Příspěvek od jonathanio » úte 27. črc 2010 1:28:21

Já s tím co napsal pan Vávra z velké části souhlasím. S vyjímkou vzhledu a rychosti má před sebou Android ještě dlouhou cestu, než se ve funkčnosti a využitelnosti alespoň vyrovná WM. Systém sice má pár vyjímek, ale ty spiše jen potvrzují pravidlo. Jsem s Andoidem spokojený natolik abych jej za nic jiného zatím neměnil, ale k dokonalosti má zatím hodně daleko. Tím netvrdím, že WM jsou dokonalé, ale možná kdyby vývojáři na tak dlouho neusnuli tak dnes žádný Android není. Co se týká SW podpory jsou prostě WM jedničkou.

Lucifer
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Desire Z - Huawei Ascend G300 - G510
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucifer » úte 27. črc 2010 7:02:21

No, s vetsinou veci bych taky souhlasil, jen parkrat tam ulitl na IMHO nepodstatnych kravinach. V mnohem co na Androidu kritizuje ma pravdu.

vorcigernix
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2
Tablet: Tab 8.9
Rom: CM9

Příspěvek od vorcigernix » úte 27. črc 2010 8:29:09

No upřímně řečeno po tom co jsem přečet reakci na Caseho, tak si myslím že on jinej telefon než s Windows nechce.
Dear Dell, can you make a retarded UI on top of Windows please?

shadowhand
Nové Androidě

Příspěvek od shadowhand » úte 27. črc 2010 9:02:12

Nektere ty pripominky chapu, ale celkove mam pocit, ze hleda neco, co uz se mu nikdy nepodari najit (viz ty pripominky o malem poctu ploch, vyhledavani v marketu nebo o nastaveni widgetu).
Nicmene vyhodou Androidu je, ze i to prostredi s xx plochami nebo uplne jinym marketem muze nekdo udelat, pokud o to bude zajem (coz asi bude tezsi u iPhone OS nebo WP 7).

Trend posledni doby je eliminace nastaveni, minimum voleb a co nejvetsi ergonomie i ve svete smartphonu. Takove jako WM 6.5 uz nejspis nebudou ani WP 7 a ani napriklad novy Symbian.

Autor tohoto vlákna
Case
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Case » úte 27. črc 2010 12:59:23

Ano, v něčem rozhodně pravdu má. Mně na tom vadí (jak jsem tam napsal), že něco z toho se sice zdánlivě tváří jako objektivní kritika, ale ve skutečnosti jde jen o osobní preference nebo v některých případech o neznalost.

(A nefunguje mu mailové upozorňování na nové komentáře, evidentně, kdybyste nenapsali, že na mě reagoval, nedozvěděl bych se to.)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“