Pokecjak dostat kontakty do stare nokie

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
johnyyyyyyyyyy
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 10
Mobil 2 / ROM: Galaxy Watch

jak dostat kontakty do stare nokie

Příspěvek od johnyyyyyyyyyy » čtv 06. lis 2014 15:01:22

Zdravim,
mam takovy dotaz. Tatovi jsem koupil novy telefon thl t6s. Ve stare nokii c1-01 mel 340 kontaktu - 250 na sim a 90 v telefonu. Ze sim jsem zkopiroval kontakty do thl, pak ji vymazal a vyjmul zbylych 90 kontaktu z telefonu. Pak si ale tata usmyslel,ze chce kontakty zpatky do stareho telefonu pro pripad, kdyby se s thl neco stalo a nokie by fungovala jako zalozni telefon. A ted otazka jak dostat 340 kontaktu do nokie? v thl jsou kontakty v pameti zarizeni, kdyz dam export na sim kartu tak tam neni moznost VYJMOUT, aby me tam zbylo tech 90 kontaktu a mohl to jen prekopirovat. Kontakty se na sim jen zkopirujou a porad jich tam je 340, tech zbylych 90 bych musel ulozit rucne. Z thl jsem kontakty hodil i na google a z googlu je stahl do pc ve formatu vcard i csv . Pres nokia pc suite jsem je tam zkousel dat, ale neuspesne - format csv to nejak nebere a vcard by to vzalo, ale vzdy se tam prida jen 1 kontakt. Z googlu se mi stahne soubor o velikosti cca 50kb a pri otevreni tam je jen 1 kontakt. U formatu csv (take o velikosti 50kb) tam jsou vsechny kontakty - coz nejak nechapu. Pres my phone explorer se mi nedari propojit nokii s pc a melo by to jit i pres program mobiledit, ale pri stazeni asi 4 instalacek mi to hlasi, ze je tam vir. Nevi prosim nekdo jeste nejaky zpusob jak ty kontakty tam dostat?

LivArt
Terminátor
Reputace: 258
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: jak dostat kontakty do stare nokie

Příspěvek od LivArt » čtv 06. lis 2014 15:06:15

Starý nokia PC suite údajně umí vzít tyhle sloučený vcf a narvat do telefonu -> http://www.ibualoy.net/blog/itech/mobil ... kia-mobile
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
johnyyyyyyyyyy
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 10
Mobil 2 / ROM: Galaxy Watch

Re: jak dostat kontakty do stare nokie

Příspěvek od johnyyyyyyyyyy » sob 08. lis 2014 21:08:15

Livarte dik moc za odkaz, konečně jsem to tam narval. Jen kde byla diakritika u kontaktu tak to napsalo nesmysli ale to je detail. Ještě jednou dík

Odpovědět

Zpět na „Pokec“