PokecHľadám blogerov o Androide

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Belzi
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite
Kontaktovat uživatele:

Hľadám blogerov o Androide

Příspěvek od Belzi » úte 11. lis 2014 23:44:58

Ahoj, už vyše roka pracujem na webe androidaci.net, no bohužiaľ sa mi to z nedostatku času nedarí aktívne prevádzkovať ako web o androide - teda novinky, recenzie atď. Tiež to nieje také ľahké sa presadiť pri dnešnej veľkej konkurencii. Preto by som rád chcel začať tento web prevádzkovať ako blog. K tomu potrebujem ale hlavne ľudí, čo majú záujem o tejto téme písať, a preto by som vás rád požiadal po pomoc.

Keď sa asi povie blog, predstavíte si niečo osobné. A presne tak si to predstavujem. Každý bloger bude písať o tom, čo ho zaujme - či to už nejakú recenziu na aplikáciu, zariadenie, výstavu, akciu, webstránku, hocičo. Žiadne ťažké pojmy, žiadne písanie v množnom čísle - je to predsa blog o vás a vašich názoroch a pocitoch.

Ak by ste mali záujem sa podieľať na tomto blogu, napíšte mi prosím na mail info@androidaci.net. Hocijaké otázky smerujte do odpovedí.

Čo sa týka webu, tak ten ešte prebehne menšími úpravami a prispôsobím ho viac na štýl blogu.

Ak som niečo napísal chaoticky, tak sa opýtajte. Je už neskoro a dopadá na mňa únava, no musel som to napísať, lebo by som to zase potom odkladal :D

=)

Autor tohoto vlákna
Belzi
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám blogerov o Androide

Příspěvek od Belzi » úte 23. pro 2014 14:32:48

refresh, stále hľadám aktívnych blogerov. táto zábavka nemá žiadne povinnosti, žiadny týždenný minimum článkov alebo niečo podobné. proste ak máte čas a chuť, tak niečo napíšete.
=)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“