PokecGoogle Kalendář se smazal KOMPLET! Prosím poraďte...

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
paleniklukas87
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus F6

Google Kalendář se smazal KOMPLET! Prosím poraďte...

Příspěvek od paleniklukas87 » pon 17. lis 2014 20:49:09

Zdravím všechny, kdo se rozhodli aspoň si přečíst můj problém.
Byl bych STRAŠNĚ RÁD, kdyby se našla nějaká dobrá duše, která mi dokáže pomoct.
Mám LG Optimus F6, což není žádný dělo a taky proto po půl roce provozu se začal kousat,napadla mě teda taková věc, že si vše co v něm mám (foto a kontakty) uložím do PC, což se povedlo a mobil jsem dal do TOVÁRNÍHO NASTAVENÍ.
Po opětovném přihlášení k účtu GOOGLE jsem se podíval na KALENDÁŘ, který byl prázdnej, tak jsem si říkal že se ještě nesynchronizoval, jenže pak jsem se ke Kalendáři přihlásil z PC a zjistil jsem že i tam je ČISTO.
Měl jsem tam naplánované pracovní záležitosti docela dost dopředu, i na rok 2015 a najednou NIC, už se s tím pár dní snažím nějak poprat, hledám na forech rady, ale bohužel jsem k ničemu nedospěl. Snažil jsem se dotázat nějaké technické podpory GOOGLU, jenže zjistil jsem, že se nedá na nikoho obrátit, nabízí tam jen nápovědy a časté dotazy, ale na koho se obrátit??? NIC!!! Prosím poraďte, už si nevím RADY!!!

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Kalendář se smazal KOMPLET! Prosím poraďte...

Příspěvek od Mishack » pon 17. lis 2014 20:52:59

Jsi si jistej, ze jsi predtim mel ta data ulozena v Google(!) kalendári? Nevim jak to ma LG, ale dost vyrobcu tam nacpe kalendar svuj a pak se to synchronizuje buhvi z cim nebo vubec.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Autor tohoto vlákna
paleniklukas87
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus F6

Re: Google Kalendář se smazal KOMPLET! Prosím poraďte...

Příspěvek od paleniklukas87 » pon 17. lis 2014 21:19:23

To nevím, upomínky jsem si v PC neupravoval, nebyl důvod, počítal jsem s tím že se to prostě načte tak jak u předešlých 3. mobilů (HTC). Ale asi to tak opravdu bude, protože jsem se teď díval na upomínky z roku 2013 a ty se tam opravdu zobrazily, tzn že kalendář na účtu google se nesmazal, jen se z toho blbýho LG na něj nic neukládalo jsem v .... (místech, kde slunce nesvítí) ...

Odpovědět

Zpět na „Pokec“