PokecASUS VIVOTAB SMART ME400CL prasklá dotyková plocha

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mara774
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ASUS VivoTab Smart

ASUS VIVOTAB SMART ME400CL prasklá dotyková plocha

Příspěvek od Mara774 » sob 03. led 2015 17:14:56

Dobrý den,

Mám tablet: ASUS VIVOTAB SMART ME400CL (WINDOWS 8.1)
Upadl mi na zem a přes dotykovou plochu je prasklina dotyk vůbec nereaguje ale display je bez poškození.

Pro dotyk funguje pouze dotykové tlačítko windows na tabletu není nastaveno aby se dal připojit jako externí zařízení k PC po zapnutí tabletu se zobrazí okno (spořič) po součastném stisknutí tlačítka windows a tlačítka pro vypnutí se dostanu na obrazovku pro přihlášení tablet mám pod heslem a to nemohu z důvodu nefunkce dotyku zadat zakoupil jsem redukci z micro USB na USB a zkoušel připojit myš a klávesnici ale ani jedno nereagovalo.

Kontaktoval jsem ASUS tam mi řekli že musí vyměnit celý display a že oprava je nerentabilní.

Velmi rád bych tablet alespoň zprovoznil tak aby šel ovládat klávesnicí připojenou přes USB nebo alespoň rád bych dostal data z tabletu do PC.

Velmi vás proto prosím o radu jestli existuje nějaký software do PC který po připojetí tabletu přes USB sám v tabletu zapne funkci pro připojetí USB nebo pro připojení klávesnice případně softeare přes který bych mohl tablet ovládat případně jakýkoliv způsob jak dostat z tabletu data.

Předem vám moc děkuji za vaše rady odpovědi.

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Re: ASUS VIVOTAB SMART ME400CL prasklá dotyková plocha

Příspěvek od Cleric » sob 03. led 2015 17:25:25

Asi tě zklamu, ale pochybuji že něco takového existuje. Jedině koupit dotykovou plochu na ebay ( a podbných portálech ) a pak ji pomocí video návodu na YT vyměnit. Pokud tedy něco takového existuje.

EDIT:
Přesunuto do Pokecu

Odpovědět

Zpět na „Pokec“