PokecRoot u samsung galaxy tab 4.

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jiří marek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: xperia x8

Root u samsung galaxy tab 4.

Příspěvek od jiří marek » čtv 08. led 2015 20:44:55

Zdravím, může mi někdo zkušený poradit? Od operátora, konkrétně Vodafone, jsem si k paušálu vzal nový tablet Samsung tab 4. Zkoušel jsem u něho dvě zfornátované paměťové karty. Když chci kopírovat z tabletu na sd kartu přes total commander, tak mi to napíše, že je potřeba root tabletu, aby to šlo. Když něco stahuji z netu na kartu, tak mi napíše, že stahování neúspěšné. V životě se mi na jiných mobilech s androidem tohle nestalo. Nemám zkušenost s rootem žádnou, ale pokud vím, tak u rootu mobil nebo tablet ztrácí záruku, nevím, zda je to výrobní vada, nebo je to u všech tabletech galaxy tab 4, vím, že do něho mohu dát 64 giga kartu, ale k čemu, když na ní nejde kopírovat? Poraďte, jak udělat root, nebo jestli nemám tablet spíše reklamovat. Předem děkuji za radu.

cenda
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A

Re: Root u samsung galaxy tab 4.

Příspěvek od cenda » čtv 08. led 2015 20:52:30

Android 4.4 nedovoluje aplikacím třetích stran používat sd kartu. Jediné umístění kam můžou aplikace na sd kartě zapisovat je \Android\Data\[složka aplikace]. Předinstalovaný správce souborů by měl fungovat.

S aktualizací na Android 5 by tahle bezpečnostní kravovina měla skončit.
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen

Odpovědět

Zpět na „Pokec“