PokecDual SIM

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
fiba
Nové Androidě
Reputace: 0

Dual SIM

Příspěvek od fiba » čtv 19. srp 2010 15:55:23

Zdravím,
je momentálně možno pořídit nějaký Dual SIM telefon s Androidem, který se se mnou bude bavit česky?
Typově něco jako DSTL1. Optimálně oficiální českou distribuci. Méně optimálně něco zvenčí, aby tomu ale nějak šlo počeštit alespoň znakovou sadu a vyhledávání v kontaktech, pokud by nešlo počeštit jej úplně.
Nebo se alespoň něco připravuje? Zkoušel jsem hledat na netu, ale nic jsem neobjevil. Jediný český smartphone s Dual SIM je nyní asi S1205 s mobilníma woknama.

Slavsi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Re: Dual SIM

Příspěvek od Slavsi » čtv 19. srp 2010 16:04:50

No aby to byl dualSIM a mel cestinu to nejspis ne. Bud by ho musel vydat nejaky vetsi vyrobce, ktery jiz lokalizaci pro CR ma (pripadne tuzemsky vyrobce - ale ten se jeste nevyskytl) a nebo nejaky tuzemsky operator.
A sice tedy bez cestiny, ale tady se da neco najit. Nevim sice jak s objednavkou, ale aspon se muzes podivat, co cinsti workoholici vyrabeji (krome toho jednoho tam muzes najit i dalsi) :)

http://www.dhgate.com/sciphone-n21-dual ... d0fec.html

jech
Stálý androiďák

Příspěvek od jech » ned 29. srp 2010 22:07:46

Jedinej dualsim s Androidem, kterej existuje, je DSTL1 (alias N21 alias X2). Je kompletně v češtině (UI, klávesnice, kontakty atd.)

Potok
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: hodne
Twitter: @potocek
Tablet: Asus Pad300 TG

Příspěvek od Potok » ned 12. zář 2010 20:30:08

Dobrý den, chtěl bych se na toto zeptat, přemejšlím o telefonu pro přítelkyni a potřebovala by dualsim, co jsem koukal tak docela zajímavej vyrábí gigabyte, sice s MS 6.5 ale zas to má gps a wi-fi. a teďka jsem koukal na ten sciphone, ale nevím jestli se tomu dá věřit resp je v něm 1.5 android, tak jestli to jde vůbec upgradovat? nebo co si o tom myslíte vy?
Děkuji moc za odpověďi.
Dell Streak mini 2.2 stock
HTC Hero 2.3.7 CM7.1
MID 7120 2.3.3 stock + market

Odpovědět

Zpět na „Pokec“