Pokecporaďte whatsapp problém

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Anthlon
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Prestigio 4500 pd a UMI Zero CyngMod
Mobil 2 / ROM: Elephone P8000
Tablet: Asus Memo 8

poraďte whatsapp problém

Příspěvek od Anthlon » úte 25. srp 2015 20:19:54

Zdravím, nestalo se někomu něco podobného? mam A5.1 na Elefone P8000, vcelku nemám s přístrojem problémy a nenimrám se v nedostatcích.
Když používám whatsapp vše je ok, akorát když chci poslat fotku stylem že ji vyfotím rovnou do whatsappu tak nelze. Když ji dam z galerie, tak ok. Pokud zmáčknu že vyfotit do konverzace, přepne se to na okno foťáku (jako běžně), zaostřím si, nastavím co chci, a zmáčknu fotit, v ten moment se ozve zvuk focení, ale fotka zamrzne a nevloží se do konverzace, a celé okno vytuhne. Telefon funguje, dá se shodit Home tlačítkem, a pak používat, když okno whatsapp zavřu a znovu otevřu appku tak funguje, akorát pak již ani běžný foťák jako default appku nepoužiju (po tom výmrazu). Nastavení práv aplikací mám povoleno (App permision management), a zkoušel jsem to i když jsem zcela funkci omezení práv experimentálně vypnul, tedy poskytnul přímý přístup všemu. Po dnešním update whatsappu stále stejně. Provizorně jsem to vyřešil tak že fotím separé, a vkládám z galerie. Pokud focení pro whatsapp odepřu, tak se po stisku foťáku na vložení pochopitelně nedostanu ani do režimu focení samotného.

nevíte někdo?

POSIX
Robot
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: poraďte whatsapp problém

Příspěvek od POSIX » stř 26. srp 2015 5:54:48

Číňani špatně implementovali API foťáku do ROM?

Autor tohoto vlákna
Anthlon
Nové Androidě

Re: poraďte whatsapp problém

Příspěvek od Anthlon » čtv 27. srp 2015 20:38:34

POSIX píše:Číňani špatně implementovali API foťáku do ROM?
Netuším která "proměnná" to dělá, nicméně ostatní aplikace normálně fotí do samy sebe, třeba facebook a spol.. jen ten whats..spíš jakože divné,

..ale za ty peníze, kdybych byla fiflena co žije komunikací v mobilu a uniká ji reálný svět, tak tady budu dělat scénu, jen mě to zajímalo, a třeba jestli někdo nemá podobnou zkušenost třeba i na něčem jiném.., ale jinak to chodí, 3,5 dne na baterku při normálním provozu jak jsem byl dříve zvyklý, kde to byl sotva den je plus, a ostatní hádky jestli jo nebo ne nechávám na místních debatérech, alespon do prvního průseru v přístroji kdy ho hodím oknem, protože s tím jsem tak nějak počítal při objednávce že...

Autor tohoto vlákna
Anthlon
Nové Androidě

vyřešeno - poraďte whatsapp problém

Příspěvek od Anthlon » úte 15. bře 2016 16:44:11

s časem, nová romka, nový whatsapp problém zanikl, sláva. :mrnus-huli:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“