PokecMobil na geocaching

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
wadesss
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Haier W910

Mobil na geocaching

Příspěvek od wadesss » čtv 05. lis 2015 11:34:19

Zdravím.Hledám nějaká telefon na hru geocaching.Mám v současnosti Haier W910(pro mé užití to byla skvělá volba),ale nějak mi začíná blbnout a hledám pomalu náhradu.Mé požadavky jsou přesná a rychlá GPS ( v tomhle mne Haier velmi mile překvapil), dobře fungující e-kompas,odemykání obrazovky poklepáním,případně hardverové tlačítko(při jízdě na kole nutnost),pokud možno kapacitně velká baterie,(ne každý telefon snáší současné nabíjení a zátěž při navigaci),odolné sklo,velikost displeje 4,5 - 5,..možnost SDkarty Výhodou by byla velmi dobrá čitelnost na slunci,odolnost vůči nárazům popřípadě voděodolnost.Na čem mi v podstatě nesejde je fotoaparát(pro náhodné focení lze dnes použít každý telefon a pro lepší fotografie mám fotoaparát),hudební výstup,dvou jedno SIM,LTE,rozlišení displeje(podle mne je to zbytečná honda výrobců za něčím "lepším").Pokud máte někdo nějaký nápad na čínňana co by splňoval mé požadavky budu moc rád,jak se podělí i o případné zkušenosti.

Svacka85
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy X Cover 3

Re: Mobil na geocaching

Příspěvek od Svacka85 » čtv 05. lis 2015 17:12:44

Já mám už přes měsíc Samsung Galaxy X Cover 3 a ten by Ti mohl nabídnout vše co od něj očekáváš :). Já jsem tedy s ním hodně spokojený.

Autor tohoto vlákna
wadesss
Nové Androidě

Příspěvek od wadesss » pát 06. lis 2015 9:28:08

Dík za doporučení.Jen se zeptám,díval jsem se na jeho hodnocení na Heurece a hodně lidí si stěžuje na špatný signál a výpadky telefonu.Jaké jsou tvé zkušenosti?Také mne trochu zarazilo,že telefon nemá automatickou úpravu jasu.Což mi moc nevyhovuje,ale překousnout se to dá.

ax1qwer
Moderátor
Reputace: 98
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Příspěvek od ax1qwer » pát 06. lis 2015 10:29:31

Mlais MX Base.

Ted predpokladam, ze se do me zas nekdo opre, ze jak muzu doporucit MTK na geocashing. Ale tenhle mobil ma fakt excelentni GPS a tak s tim problem nebude.

Telefon splnuje skoro vse. Konstrukce je skvele pevna, takze by mohl i neco vydrzet
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » pát 06. lis 2015 11:00:55

To s tim signalem sem u nekterych Samsungu taky potkal.Ale nic hroznyho to nebylo.Naopak gps ma ve vetsine pripadu Samsung vybornou.
Vetsi problem bych videl v mizernem displayi a celkovem hardwaru.Pokud nepotrebujes vodeodolnost tak si u kazdeho telefonu zvysis odolnost tim ze mu koupis poradnej silikonovej obal (nebo nejake odolne pouzdro) a na display das temperovany sklo.A vydrzi minimalne stejne a nemusis setrit na vybave telefonu.
Pokud potrebujes vodeodolnost tak rovnou radsi vem Xperii M4 Aqua.
U ni je hlavni minus v interni pameti.Nejaky 3GB.Ale nekdo tady psal ze po aktualizaci se to zvedlo na 5GB.Takze stejne jako Xcover ale zbytek hw je tridu vys.A hlavne i sw.

Autor tohoto vlákna
wadesss
Nové Androidě

Příspěvek od wadesss » sob 07. lis 2015 9:20:51

Díky všem za doporučení.Po pravdě už se v tom výběru rýpu několik dní.Tak nějak jsem získal svého favorita Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL.Pokud někdo tento telofon vlastní byl bych nesmírně rád kdyby mi předal své zkušenosti.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » sob 07. lis 2015 9:26:26

Zenfone 2 Laser tu ma vlastni sekci

http://androidforum.cz/asus-zenfone-2-l ... 68689.html

Vesmes sou reakce kladne.Asus posledni dobou dela povedene telefony

Odpovědět

Zpět na „Pokec“