PokecPoraďte MP3 přehrávač

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
djkubas
Nové Androidě
Reputace: 0

Poraďte MP3 přehrávač

Příspěvek od djkubas » sob 04. zář 2010 12:25:08

Doufám, že tohle není moc OT i na Pokec, ale tak zkusím to...

Sháním nějakej schopnej mp3 přehrávač. Do teď jsem používal Soňáckou 4GB placku (starší model podobnej tomuto http://goo.gl/vvAy) a rád bych upgradoval na 8gb model. A teď nastává dilema - nejsem vyloženě HiFista, ale sluch mám poměrně dobrej a tak mi jde o co nejlepší kvalitu zvuku. Jít znova do Sony, zkusit iPod nano 5gen, nebo něco úplně jinýho? Slyšel jsem o značkách jako Cowon (nebo tak nějak), ale moc jsem toho nepochytil...

Poslouchat to budu na Jays j-Jays, žánrově všechno kromě dechovky a metalu.

Byl by někdo schopnej poradit?

Theon
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Re: Poraďte MP3 přehrávač

Příspěvek od Theon » ned 05. zář 2010 13:39:45

Z těch levnějších si spousta lidí chválí SanDisk Sansa Clip. Cowon dělá výborné přehrávače ( sám mám D2). Těžko se radí když nenapíšeš cenu a víc požadavků. :)
Ale určitě se podívej sem http://avforum.zive.cz/forum-726/MP3-prehravace.html

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 43
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » ned 05. zář 2010 13:49:19

Cowony jsou vysoce hodnocený i lidma který jsou náročný na kvalitu zvuku. Takže bych se podíval u cowonů.

No a pak se mi fakt líbí novej iPod nano, vypadá fakt hezky.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
djkubas
Nové Androidě

Příspěvek od djkubas » ned 05. zář 2010 23:20:41

Theon: Tak cena je v tomhle odvětví docela jasná, když vyloučím shity za litr, tak to pak všechno vychází okolo 4 tisíc... Jestli to budou 3k nebo 4,5k je docela jedno, chci aby to umělo hrát, aby to mělo tlačítka (! - Cowony jsou co vím tak bohužel jen dotykový) a aby to bylo co nejprimitivnější... Když to řeknu jinak - na hraní mám telefon a tak chci něco, co jedním tlačítkem pustím a o nic se nestarám.

Zatím to u mě vypadá na souboj Apple vs. Sony vs. Creative... Ty Cowony sice vypadaj zajímavě, ale k tomu aby si člověk nosil pořádnej sluchátkovej zesilovač, navíc je to přehrávač asi fakt pro hračičky co jsem čet o všemožným vylepšování pomocí FW, v neposlední řadě taky nemá tlačítka :(

sluki
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sluki » pon 06. zář 2010 15:31:06

Ja vlastnim iPod Nano, 3G tusim, a uz nikdy vice, hlavne kvuli silene slozite synchronizaci pres iTunes. Vse strasne trva, pokud nemas Mac, na WINech to jede strasne pomalu. Ale jinak zpracovani je spicka, nikdy s nim nebyl zadny problem. Doporucuju neco mezi znackami Sony - Creative, delaj spickove vyrobky. K novemu iPodu nano: nema tlacitka, pomerne maly displej, je to dle meho nazoru nepouzitelny pristroj a u nas za nelidske prachy. Tot muj nazor ;)
HTC Desire 2.3

Autor tohoto vlákna
djkubas
Nové Androidě

Příspěvek od djkubas » pon 06. zář 2010 18:58:43

S názorem na nový iPod nano do puntíku souhlasím, nechápu, co tím Jobs myslel...

Jinak teď jsem objevil Sansa Clip a docela silně uvažuju o něm - podle recenzí hodně dobrý zvuk, opravdu malé rozměry, extrémně nízká cena...

louis.scorn
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od louis.scorn » pon 06. zář 2010 19:29:27

jinak doporučuju program Floola na ipody. jako nenáročný , bývalý uživatel shufflu .to opravdu doporučuju.
funguje to tak , že si otevřeš Floolu , připojíš ipad, iphone a normálně si oblíbené mp3 přetáhneš do ipadu.
itune mě strašně rozčiloval na tak malej přehrávač.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“