PokecAko ukladat na SD kartu...prikazy nefunguju...

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Nandycko
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: +421944356149
Kontaktovat uživatele:

Ako ukladat na SD kartu...prikazy nefunguju...

Příspěvek od Nandycko » stř 01. dub 2009 14:26:16

A mne to nejde ....mam vsetko tak ako ma bit mam JF 1.43 RC9, mam rozdelenu a naformatovanu kartu 1GB je ext2 a druha ma 7GB a je FAT32......pisem v terminale vsetko co je tu
a nic mi nejde jde mi vytvorit tu zlozku app v zlozke sd......mam root prava aj vsetko poradte mi pls ako to mam napisat alebo co tam vlastne mam napisat nejaky mali postup pls...dakujem velmi...
#ls -l /data : tento kod ide v pohode daco tam vyskoci a je to ok

#app -> /system/sd/app: ale ked dam toto tam mi napise ls:app-: No such file ot directory

a uz som v riti..:((poradte mi niekto.....dakujem

alebo na icq 244594560....piste co to mate aby mi to postupne povedali ako nato...dakujem moc

HTC Desire HD, CoreDroid V4.8, HTS sense 2.3.3, Root

S.T.E.A.K.
Stálý androiďák

Re: Ako ukladat na SD kartu...prikazy nefunguju...

Příspěvek od S.T.E.A.K. » stř 01. dub 2009 19:20:46

V terminálu napiš:

Kód: Vybrat vše

$ su (pak to po tobě bude chtít potvrzení přístupu)
# copy.sh app (počkej chvíli než se to provede cca 10 sekund)
# copy.sh data 
A pokud by to hlásilo chyby dál, tak nejdřív zkus vytvořit ty adresáře app a data na kartě:

Kód: Vybrat vše

$ su
# cd /system/sd/
# mkdir app
# mkdir data
a pak prověď příkazy výše.

A doporučuju mít kartu class 6... mám class 4 a každou chvíli se aplikace zasekávaj a vyskakuje tabulka Wait/Force close... opravdu to chce tu rychlejší... a nebo počkat na microSD XC ty maj mít přenosový rychlosti kolem 100MB/s a to už pude v pohodě. Snad do tý doby někdo napíše pro ně ovladače i pro Android.
G1 | Sony Erricson Xperia Mini Pro (Black) | Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi(White)

Autor tohoto vlákna
Nandycko
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: +421944356149
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nandycko » stř 01. dub 2009 23:00:33

Ok to je vsetko ok ale akonahle zzadam prikaz. Copy.sh app
Tak uz telefon nezapnem ukaze mi toto g1 a potok ked to preskoci na android tak to len blika a nic nejde dalej to sa mi stalo na kazdom fw...a ostatne kody mi nejdu...neviem potrebujem radu a nejaky postup presny co a jak spravit...dakujem. mam fw JF 1.43 mod rc9....
A inak mam micro SD HC class 4 8gb....tak neviem mohlo by to slapat....idem skusit nahodit ten fw 1.43 ADP....uvidime co tam je viac a ine...
HTC Desire HD, CoreDroid V4.8, HTS sense 2.3.3, Root

S.T.E.A.K.
Stálý androiďák

Příspěvek od S.T.E.A.K. » čtv 02. dub 2009 8:56:54

Jj to se mi stalo taky, ale to sem měl nainstalovanej Dxtop a do to ho sem nainstaloval JETCet PDF a pak se celej mobil kousnul a po vypnutí už nenabootoval, taky skončil jak řikáš na tom blikajicim androidovi. Tak sem udělal hard reset a dxtop ani jetcet pdf sem už znova neinstaloval a už to jede bez problémů... jinak po hard resetu se ti to znova nastaví zase na ukládání do telefonu, ale než to přepneš na kartu pomocí těch příkazů, je lepší ty složky(app, data) z karty smazat a někam si je zazálohovat do PC... a pak proveď ty příkazy a nově si tam nainstaluj ty aplikace, nebo je překopíruj z tý zálohy v PC, ale pravděpodobně tam budeš mít taky nějakej program co s tim dělá problémy, jako sem měl já ten dxtop a jetcet PDF.
G1 | Sony Erricson Xperia Mini Pro (Black) | Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi(White)

Odpovědět

Zpět na „Pokec“